Widok

Laboratorium medyczne czynne calodobowo

Czy w Trojmiescie sa jakies dobre laboratoria medyczne, gdzie mozna przywiezc kal i mocz do badania o dowolnej porze dnia i nocy (oczywiscie mowimy o badaniu platnym)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bodajże laboratorium przy szpitalu w Redłowie czynne jest całodobowo. Na ulicy Huzarskiej.
I laboratorium w 7 szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku na Polanki 117.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W akademi medycznej w szpitalu zakaznym. Kiedyś to był ten najwyzszy budynek na koncu ul. Smoluchowskiego. Teraz po tych przeprowadzkach na akademi, nie wiem czy został w tym samym budynku. Dzwoń się pytać. W inviccie w madisonie chyba można nawet to 19, ale tez sie pytaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bruss ma taką ofertę. przyjeżdżają do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zakaznym powiedzieli mi, ze teraz woza na Polanki. Na Polankach dowiedzialem sie, ze mikrobiologie (wszelkie posiewy) sa dostarczane do Gdyni do Redlowa. A w Redlowie dowiedzialem sie, ze nie robia prywatnie badan w swieta, tylko w godzinach pracy w dni robocze. Szpital miejski w Gdyni tez nie robi. Do Akademi Medycznej do laboratorium nie moge sie dodzwonic. Slowem lipa.

Pare lat temu takie badania mozna bylo bez problemu zrobic calodobowo w szpitalu miejskim w Gdyni. Nie wiem dlaczego ostatnio wszystko zmienia sie na gorsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Zaspe tez nie mozna sie dodzwonic, a w gdansku glownym tez nie robia. Slowem w weekendy sie nie choruje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

do góry