Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lady Fitness Rumia - klub na poziomie. wątek zamknięty Klub godny polecenia! Super przygotowane zajęcia, rewelacyjni prowadzący....
~Sandra
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2014

nie polecam wątek zamknięty Żenada...ok- rozreklamowali się, powysyłali zachęcające maile itp ale...
~eda
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

SUPER !!!! wątek zamknięty REWELACYJNY KLUB, SUPER ZAJĘCIA, SZCZEGÓLNIE TE Z DZIEĆMI, POLECAM WSZYSTKIM...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Zajecia w ciagu dnia ? wątek zamknięty Witam, szkoda ze nie ma zajec np o godz 14 czy 15, tylko dopiero o 17 sa...
~anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

kiedyś było fajnie... wątek zamknięty Polityka klubu wygląda tak: podnosimy ceny za karnety i za wszystko...
~TW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

MASAKRA!!!! wątek zamknięty Po dzisiejszych zajęciach jestem zdegustowana tym klubem. Minusy zbierał już...
~Monika
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Monika Konkol - opinia wątek zamknięty W Lady Fitness spalam kalorie Co daje mi radość, energię, euforię Sympatyczna...
~Monika Konkol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Czego chcieć więcej?? wątek zamknięty Lady -Kobieta Fitness-siłownia- czyli wysportowana kobieta, jaką każda...
~Monika Winnik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Chcecie miłej atmosfery i szybkiego efektu ??? To nie czekajcie, tylko już działajcie !!! Polecam !!! wątek zamknięty Trening w Lady Fitness to nieprawdopodobna podróż przez świat przyszłości....
~Wściubiak Anna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Miejsce, które nazywamy naszym domem, trudno wyceniać. wątek zamknięty „To jest mój klub!” – zwykłam mawiać entuzjastycznie i choć...
~Anna Maria Klecha
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Lady Fitness Rumia wątek zamknięty Swietne instruktorki majace to "cos", ktore powoduje, ze chcesz miec dobra...
~Beata Gromadzka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Marta Sosnowska - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam to miejsce, to mój pierwszy klub fitness i z żadnym innym...
~Marta Sosnowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Warto zacząć o siebie dbać z Lady Fitness Rumia! wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta zrobiła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie :) Uwielbiam...
~Michalina Kantecka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Uzależnij się! wątek zamknięty Myślisz sobie-muszę ze sobą coś zrobić, zadbać o kondycję i sylwetkę. Idziesz...
~Danuta Paupa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Polecam Lady Fitness w 100% wątek zamknięty Bardzo się cieszę że w Rumi jest klub tylko dla Pań, dzięki temu można w...
~Aleksandra Zac....
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

:)) wątek zamknięty Ladyfitness jest gorący i kobiety chętnie witający. Nigdy nie zawodzi, planem...
~Joanna Specht
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

świetny fitness club wątek zamknięty bywałam już w innych klubach fitness ale ten spodobał mi się najbardziej....
~Ewa Białek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

LADY FITNESS - Rumia wątek zamknięty SZCZERZE POLECAM KAŻDEJ PANI ! Początkowo chodziłam na happy hours, płacąc 5...
~Magdalena Halman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

zmienia się na lepsze wątek zamknięty Oferta zajęć jest maksymalnie zróżnicowana i "żywa", co obok kompetentnych i...
~Kasia Szalewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Lady fitnes dla każdej z Pań !!! wątek zamknięty Nic dodać nic ująć, z nagłówka," Lady fitnes dla każdej z Pań !!! ". Jest to...
~Ewa Perpelica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry