Widok

Laryngolog

zapisy na 2 miesiące ....,otrzymałam skierowanie z dopiskiem Pilne od lekarza pierwszego kontaktu....pani rejestracji powiedziała mi że powinnam przyjść i zapytać lekarza czy mnie przyjmie.....tak tez uczyniłam . Przed gabinetem 1 pacjent. Weszłam razem z panem i zapytałam czy mnie przyjmie ,informując o notatce pilne ...odpowiedź pana Doktora powaliła mnie. Pokazał mi listę,że wszyscy pacjenci na dziś umówieni przyszli i ze on ma limity. Zapytałam czy mnie przyjmie....powiedział że nie....wyszłam bo płakać mi się zachciało...potworny ból ucha,coś z gardłem że nie mogę buzi otworzyć ledwo przełykam,nie poszłam tam dla przyjemności potrzebuje lekarza. Dodam że lekarz ten przyjmował jeszcze przez dwie godziny a poczekalnia pusta.Zaproponował mi wizytę za tydzień bo na skierowaniu Pilne...popłakałam się. Gdybym w recepcji zapłaciła za wizytę była bym przyjęta od ręki....niestety nie miałam pieniędzy.A tak zdycham w domu i leczę sie orofarem który mi nie pomaga a ucho boli.....pojadę na ostry dyżur do szpitala.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 6
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
cdn. Zapalenie ucha środkowego i ropień na migdałkach. Antybiotyk na 16 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam taki sam problem w przychodni w nowym porcie na Oliwskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekka rehabilitacja,dopadło mnie zapalenie gardła z 40 sto stopniową temperaturą coś okropnego. Zmuszona byłam pojechać w sobotę na dyżur nocny 24.05. Panie w recepcji bardzo miłe (ja raczej przygłucha bo mi zostało jeszcze z zapalenia uszu), ale pani doktor która mnie przyjmowała,przesympatyczna,dokładnie przebadała,przepisała leki które postawiły mnie na nogi...Bardzo dziękuję. Żeby nie było iż tylko o złych i niesympatycznych sytuacjach piszemy ..my pacjenci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry