Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Depilacja wątek zamknięty Jestem już po 3 zabiegach depilacji!!! Od pierwszej wizyty w salonie, jestem...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Przepiękne rzęsy! wątek zamknięty Do gabinet trafiłam z polecenia.Przedłużyłam i zagęściłam rzęsy.Rzęski robiła...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Depilacja Light Sheer ocena po 1 zabiegu wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu- depilacji laserowej Light Sheer. Na kilka tygodni...
~Bożenka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Zadowolona klientka. wątek zamknięty Gabinet poleciłam mi moja lekarka.Od kilku lat borykam się z problemami...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Gabinet godny polecenia. wątek zamknięty Do gabinet trafiłam z polecenia.Muszę przyznać, że się nie zawiodłam....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

REWELACJA :) wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Za każdym razem wychodzę z salonu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Depilacja laserowa wątek zamknięty Skuteczne zabiegi oraz fachowa obsluga. Polecam gabinet!
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Polecam gabinet. wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu z polecenia i faktycznie muszę przyznać ,że jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Zabieg wątek zamknięty Obsługa i zabieg w 100% profesjonalna
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Zadowolona wątek zamknięty Sprawdzony gabinet.W czerwcu zakończyłam cykl zabiegów depilacji laserowej na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Warto! Polecam wątek zamknięty Po mojej niedawnej wizycie stwierdzam ze zakład posiada ciekawą ofertę....
~Karina u
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Super wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie z zabiegów depilacji laserowej, zabiegów focus oraz...
~zadowlona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Bardzo polecam! wątek zamknięty Korzystałam z ofert wielu salonów i ten jest zdecydowanie wart polecenia....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Polecam ! wątek zamknięty Korzystalam juz 2 razy z usług gabinetu i szczerze polecam!! Miło, przyjemnie...
~Esss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten salon. Zdecydowałam się na depilację laserową i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Witam, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo mile zaskoczony zarówno wysokim...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Polecam wszystkim gabinet Laser Center!! Skorzystałam kolejny raz z depilacji...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Już od dłuższego czasu przymierzałam się do skorzystania z zabiegów depilacji...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Z usług Laser Center korzystam razem z córką. Profesjonalna, miła obsługa....
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Salon godny polecenia wątek zamknięty Witam korzystałem z usług gabinetu laser center, jestem ogólnie zadowolony....
~Sylwester
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry