Widok

Lawendowe Wzgórza

Jasień Temat dostępny też na forum:
Lawendowe Wzgórza to osiedle zlokalizowane przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy. Planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa alei Pawła Adamowicza w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mają wpływ na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta. Osiedle powstawało przez 10 lat - od 2009 do 2019 roku. Poza budynkami mieszkalnymi powstała tu strefa ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szadółki

Posiada bezpośrednie połączenie węchowe z pobliskim wysypiskiem śmieci.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 62

serio?

chyba tylko wirtualne, bo na tym osiedlu absolutnie nie czuć nic niepokojącego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam niezly nos a naprawde z rzadka coś czuć. NIe przesadzaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na rzadko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Promienie słońca

Podobnie zaplanowano Nową Hutę, tylko czy to dobry znak???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

nigdy nie byłem w Nowej Hucie... Jakieś info większe?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

według mnie super się zapowiada
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

mieszkaniec

a ja kupiłam i nie mogę się doczekać zamieszkania, do tej pory wszytsko zgodnie z planem. wygląda super :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja podobnie jak kolega, ale dość niecierpliwy jestem ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekaw jestem czy będzie przeniesiona petla autobusowa bo do przystanku dość daleko*(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Oceniam wysoko, bo też planuję tam zamieszkać;)
A zapachy są w gratisie - dla każdego LAWENDA ;)
Będzie dobrze! Pozdrawiam sąsiadów.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

bez szału

Kupiłem,
Na razie wygląda wszystko ok.
Lokalizacja beznadziejna, zapachy średnie. Infrastruktury brak - nie ma przystanku, sklepu, chodnika do najbliższego przystanku lub sklepu, czegokolwiek. Architektura w porządku - blok, choc jest spory, wygląda dobrze, mieszkania fajnie rozplanowane. Ceny - w porównaniu z konkurencją i biorąc pod uwagę standard wykończenia (cekol, malowanie, balkon, parapety, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe, logotermy itd. - zdecydowanie najlepsze (ot jedyny powód zakupu). Co do jakości jeszcze się okaże - na razie jest ok.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kupiłeś mieszkanie w ledwo powstałym miejscu i oczekujesz gotowej infrastruktury ?

Zapachy to mit. Nie wiem kto puszcza tę plotkę ale wydaje mi się, że ludzie zawistni.

Mieszkam już 3 miesiąc i "pachniało" naprawde bardzo słabo szadółkami tylko dwa razy.

Przystanek jest, do sklepu niedaleko, a chodnik na pewno za jakiś czas powstanie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
:) zgadzam się, że zapachy owszem, co jakiś czas nas nawiedzają, ale bez przesady! Widziały gały, co brały :) hehe
Przystanek bliziutko, autobusy co godzinę, ale są! na chodniki w jedną czy w drugą stronę jeszcze poczekamy, ale jak nie autkiem, to autobusem można dostać się na pobliskie osiedla. To początki powstającego osiedla, więc musimy ubrać się w cierpliwość, ale jak na razie jest mi tu baardzo dobrze ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najlepsze osiedle jakie widziałem

mieszkam tam już od roku i nie widziałem jeszcze lepszej lokalizacji (na południu) a szadółek prawie nie czuć i jest spoko
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie czuć szadółek hmm dziwne no ja czuję a też tam mieszkam .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

porazka!!Szadolki
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Fatalna jakość

Pierwsze bloki już zaczynają się rozpadać, fuszerka goni fuszerkę. Robyg przestał robić przeglądy, tylko czeka aż termin rękojmi minie.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

chyba nawet nie byłeś na tym osiedlu

i znasz je co najwyżej z prospektów reklamowych. to jest dobrze wykonane osiedle, i nic sie nie rozpada, ciekawa jestem co ciebie inspirowało dla takiego wpisu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jezu kto im płaci za takie wpisy. Na Lawendowym dobrze sie mieszka i nic się nie rozpada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

na swoim

Szadułki czułam dwa razy w ciągu 8 miesięcy. Na przystanek idę minutę. Sklep będzie za 4 tygodnie! Jest plac zabaw, cisza, spokój. Jestem zadowolona i polecam!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

mieszkaniec

Świetnie rozwijająca się lokalizacja, teraz kiepska komunikacja z miastem, ale za 2-3 lata będzie super! Prawie skończone mały pawilon handlowy, a w okolicy wszystkie możliwe markety.

Bardzo dobre połączenie autem w sumie wszędzie! Rzut beretem do obwodnicy, a dwa kroki dalej już Kaszuby ;).

Bardzo zadowoleni jesteśmy z mieszkania i okolicy, a szadółki tylko czasem "umilają" zapachy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Podoba mi się

Bardzo fajne osiedle, wielu młodych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi ludzi, przedszkole i sklepy na miejscu (pawilon handlowy otwierają w kwietniu), ładny plac zabaw dla dzieci, monitoring. Ogólnie pozytywne wrażenia. Ceny mieszkań konkurencyjne, standard zbliżony jak u innych (wyróżnają drewniane okna i wysokość mieszkań oraz brak ścianek z karton gipsu). W 2017-18 będzie linia tramwajowa na Morenę, a potem może i w stronę Chełmu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

warte polecenia

moi przyjaciele mieszkają tam od roku - pomagaliśmy ich przy wyborze mieszkania. Jak na razie jest ok. Bardzlo dobry standard w porównaniu z konkurencją a cena niewygórowana. Brakuje jeszcze dobrego zagospodarowania osiedla, ale jak widać - rozwija się.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja również bardzo polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lawendą tam na pewno nie pachnie...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

josiek14

Mam zmieszkac w sierpniu 2015 i jest super .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chcialem tam kupic ale przekalkulowalem sobie ze jednak Robyg tani nie jest i za tą cene mozna dostac mieszkanie w lepszej częsci miasta jak sie dobrze poszuka i ponegocjuje i w koncu zrezygnowalem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

internauta

generalnie nie polecam. Wykończenie do stanu deweloperskiego pozostawia wiele do zyczenia. Tynki, posadzki, spady odprowadzenia ścieków, piony, itp itd - jedna wielka lipa. Po zakupie - podpisaniu umowy deweloper olewa klienta na każdej linii.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

BASEN chcemy basen dla rodzin nie w szkole z chlorem ,ale 25 metrowy basen .

25 tys mieszkancow i ani jednego basenu dziekujemy ci adamowicz o siebie to umiesz zadbac ale o plebs to juz nie wynos sie juz .( ex-ministrant 12 mieszkan )shock.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwaga ostrzegam

Pracownicy totalnie olewaja klientów jak przeleje się im zaliczke nic nie jest na czas żadna umowa. Na dodatek sprzedaja miejsca prakingowe dwa razy. Mozna się zdziwic jak po pracy ktos stoi na naszym miejscu i się okazuje że również kupił to miejsce. Do tego pracownicy ktorzy totalnie nic z tym nie robią i nie potrafią nawet wytłumaczyć sytuacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

muszę się nie zgodzić,

to naprawdę jest kwestia kultury osobistej bo nam akurat pomogli i też nie miałem sytuacji w której nie odpowiedzieli na jakieś pytanie, chociaż czasami musiałem poczekać bo konieczna była konsultacja z "technicznym".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

niezła inwestycja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze wygldaja te Lawendowe Wzgórza. Podoba mi się to osiedle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marta

Bardzo fajne osiedle:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pogoda robi się lepsza i robota idzie lepiej. Ładnie wyglądają te Lawendowe Wzgórza. Ciekawe czy będzie pachnieć lawendą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nieciekawe sasiedztwo

ktos tu napisał wcześniej "młode ciekawe towarzystwo" phhh dobre sobie. co weekend imprezy na ogródkach, darcie ryja na całe osiedle, chlansko... w tygodniu podobnie. nikt nie liczy się z tym, że może to komuś przeszkadza, że niektórzy mają m ale dzieci, które już spia. Dresy chodzą że swoimi psiskami bez kaganaca,a spróbuj im coś powiedzieć... buraki wieczorem i noca bujaja się po osiedlu swoimi autami po tuningu i na full gaz i muza. MDM i wszystko jasne... nie polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ty pewnie z tych co to bułkę przez bibułkę a bezę widelcem?

to jest osiedle dla normalnych ludzi - żyj i daj żyć innym!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A Ty widać jesteś jednym z tych wytatuowanych dresiarzy z pitbulem bez smyczy czy może któryś z d**ili z autem po tuningu? No właśnie ładnie to ujales... daj żyć innym czyli zachowuj się tak by to innym nie przeszkadzało. Nie drżyj mordy w nocy robiąc imprezę przy otwartym oknie,nie napier... wiertara po 22 . Czy to rzeczywiście z mojej strony duże wymagania ? Kulturę wynosi się z domu człowieku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O sr*jacych psach i nie sprzatajacych właścicielach już nie wspomnę... A to pomóc osiedle wyksztalconych ludzi heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak. Bułkę przez bibułkę, ale ch**a gołą ręką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to ze masz niewychowanych sąsiadów to wina dewekopera, dzielnicy czy moze jakiejś partii politycznej?

bo moim zdaniem trzeba zwrócić im uwagę, ewentualne wwezwać straż. Ja tez mieszkam na tym osiedlu i nie mam takich doświadczeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tu nie chodzi o winę tylko o opinię o ludziach zamieszkujących na tym osiedlu. Mieszanina bombowa. I grzeczne zwracanie uwagi i tak nie dziala
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

My nie mamy problemów. Sądsiedzi i okolica okej. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

100% racji, a najgorsze, że to wszystko praktycznie codziennie i zawsze po godz 22, zazwyczaj miedzy 23-24.

Patusy nie z tej ziemi. Jesli ktos ceni sobie cisze i spokoj w nocy zdecydowaie odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mieszkam

i nie narzekam. Zawsze znajdzie się grupa malkontentów, którym wszystko przeszkadza. Wybór mieszkania to nie zakupy w spożywczaku. Ja zrobiłem dokładne rozeznanie co dostanę od developera za tę cenę, czy gdzieś dostanę równie tanio i dobrze + w lokalizacji, która mnie interesuje. Przejechałem się kilka razy, żeby sprawdzić czy nie zalatuje za bardzo Szadółkami - i potwierdzam - spokojnie da się życ, a potem jeszcze raz czy dwa zobaczyć jak budują. To samo zrobiłem w wypadku dwóch innych osiedli, które też rozważałem. Suma sumarum wyszło mi, że Lawendowe Wzgórza będą najlepszym wyborem. Trochę się nachodziłem wokół tematu ale dzięki temu się nie rozczarowałem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też sobie chwalę wybór mieszkania na Lawendowych Wzgórzach. Dokladnie do tego się przygotowałam i świadomie dokonałam z mężem wyboru. Mamy stosunkowo blisko do pracy (oboje) dobrą cenę i metraż mieszkania. Na dodatek funkcjonalnego :-) Tym co marudzą, mówimy nie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cieszę się że i Ci zadowoleni się zmobilizowali i napisali jak jest naprawdę. Wiadomo że hejter frustrat nie ma nic lepszego do roboty a zadowolony człowiek nie wypisuje pieśni pochwalnych w internetach. I poźniej może się wydawać że wszystko bee, ato kapitalne osiedle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro taki zadowolony to co Ty tu robisz???nie masz nic innego ciekawego do robienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bloków przybywa więc i ludzi coraz więcej. Lato i buraki się pojawiają. Co weekend to samo.. Prucie po ulicach po 23 i testowanie głośności swoich aut. Noż ku.. skad się bierze ta patola??? Motocyklisci to samo..pokazuja jakie małe knuty maja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma ruszyć budowa przedszkola. To dla mnie ważne, bo mam 2-latka i niebawem przyjdzie na świat nasza Kruszynka. Szukamy mieszkania dla ludzi, to znaczy funkcjonalne, w dobrejlokalizacji i za dobrą cenę. No i chyba dzięki tej informacji o planowanej budowie przedszkola Lawendowe Wzgórza wygrywają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce do życia jak najbardziej do rozważenia. szczególnie jak do pracy obwodnicą. Słyszałam że poziom szkół też jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne osiedle

przejeżdżałem dziś w tej zimowej scenerii niedaleko tego osiedla. spodobało mi się tu. chciałbym tu zamieszkać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no fakt

to osiedle wygląda naprawdę fajnie, i nie tylko o tej porze roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe osiedle i rozwiązania. Gdańsk sie rozrasta. I dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile teraz kosztuje metr na Lawendowym Wzgórzu???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tyle co zawsze

ceny mieszkań na tym osiedlu były zawsze bardzo przyzwoite!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

i do tego system smart house

a to jest fajna "zabawka"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to prawda że jest tu darmowe wifi w częściach wspólnych? Proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parkingi

Nie ma gdzie parkować!!!!!! Podziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja mam

indywidualne miejsce parkingowe i jakoś nie narzekam.,,,kupiłem je zresztą w promocji od robyga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

wiesz, na wszystkich osiedlach jest taki problem wiec nie ma gadać.Taka rzeczywistośc. A tu przynajmniej fajnie się mieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ładne osiedle, dobrze się tutaj mieszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle jest w porzadku, tylko te remonty ulic dookola, ciągle coś otwierają, zamykają, jedyna nadzieja, ze jak skoncza to będzie lepsza komunikacja i jeszcze lepiej Si e będzie tu mieszkalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich mieszkających. Jako że raz w roku zdarzy mi się przyjechać do rodziny chcialbym poruszyć problem tak patologiczny że mi przez myśl nie przechodzi jak mogliście tak dać się zrobić na szaro przez dewelopera?
Otóż chodzi o miejsca parkingowe, a raczej ich brak. Miejsca parkingowe dla osób które są gośćmi was i waszych sąsiadów. Jak można tak żyć? Znaczy się nikt do was nie przyjeżdża? Nie lubicie gości? Mnie przez myśl nie przechodzi taka patologia jaką macie na osiedlu. Do tego te donosy i płacze na grupie FB!Ludzie czy wy jesteście dorośli? Robicie komuś zdjęcie że stoi na waszym miejscu gdzie za szybą jest kartka z nr telefonu! Nie uwierzyłbym gdyby mi rodzina zdjęcia nie pokazała i nie podszedłbym pod to auto! Patologia jakby nie dorośli tylko dzieci. Zamiast problem rozwiązać ( daje wam teraz darmowy pomysł) np. poprzez działania zmierzające do powstania 10-20miejsc tylko dla gości w różnych miejscach na osiedlu. Gdzie są zamknięcia i miejsce takie się zgłasza że dany samochód będzie tam stał w danym czasie i na ten czas dostaje się klucz i to miejsce dla rodziny ma. Wiadomo nie mogą to być miejsca nie zamykane bo cwaniaków na osiedlu nie brakuje co widać po grupie osiedla na FB.
Także jeśli to się zmieni będzie można chwalić to osiedle jako przyjazne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnio niestety znów śmierdzi wysypiskiem. Do smrodu da się przyzwyczaić, ale mam nadzieję że to nie jest trujące. Za chwilę będzie spalarnia a osiedle praktycznie przy samym wysypisku, szczególnie dolne bloki. Cena też już zdecydowanie wyższa niż jeszcze kilka miesięcy temu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jak skończą się remonty to myślę że będzie naprawdę OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szadółki ftw

Gdy tylko pokończą te cholerne remonety to będzie jedno z fajniejszych miejsc do mieszkania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najgorsze jest to że, czuć wysypisko, wy tam mieszkacie to się już przyzwaczailiscie, ja mieszkam kawałek za miastem i za każdym razem czuje kwaśny zapach jak wysiadam tam z auta. Ale najgorsze jest to że nawet jak skończą budować jeden blok, to na wiosnę budują kolejne. Calyczas jeżdżą maszyny bydowlne, pełno błota na ulicach i w lato się strasznie kurzy. Robyg nie buduje pod każdym blokiem hali garażowej, miejca parkingowe oddalone od bloku ze 100m. Nie wyobrażam sobie jak można zimą iść z dzieckiem takim małym do zmrożonego auta. Ogólnie takie przedmieścia Gdańska, ceny sporo poszły w górę ok 7 k za m2. 550k za sensowne mieszkanie. Duży plus to sporo rozrywki dla panów :) pełno ogłoszeń panienek lekkich obyczajów :) jak komuś nie prszkadza burdel po sąsiedzku to polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkasz za miastem i narzekasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna inwestycja, która jest coraz lepiej skomunikowana i już niedługo to będzie złote miejsce do mieszkania! Polecam wszystkim, sama zdecydowałam się właśnie na TO miejsce :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdy tylko pokończą remonty to będzie jedno z fajniejszych miejsc do mieszkania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W porządku inwestycja, jesteśmy z partnerką bardzo zadowoleni - osiedle jest całkiem ładne, nie mieliśmy problemów przy odbiorze, ogólnie - godne polecenia miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To osiedle to był bardzo dobry wybór :) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkamy, nie mamy zastrzeżeń :) Fajny budynek, udany projekt mieszkania - jest dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

na śmiardowie buhahah twoje ip się wyświetla tłuku marketingowy. Wysypisko gratis w promocji 8tys /m2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

trolu marketingowy

śmiardowo wysypisko gratis ta klauzula jest wpisana w umowę pod pojęciem - klient zapoznał się z lokalizacją. Non stop śmierdzi a spalarnię wybudują i będą truli furanami i innymi toksycznymi związkami spalania śmieci. Aby ten biznes śmieciowy przynosił zyski można spalać z kilku województw a nawet trzeba bo Gdańskie smieci to za mało na takiego giganta jaki powstanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My szukamy mieszkania i jesteśmy po czacie z deweloperem - coś czuję, że Lawendowe Wzgórza to może być nasz wybór, bardzo nam pasuje to osiedle :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

pasi

Polecam, bardzo dobre miejsce do życia - nie mam zastrzeżeń :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo na plus LW :) Mieszkamy, oczywiście był jakieś niedociągnięcia w lokalu, ale szybko naprawione. Naprawdę nie mamy powodu do narzekań!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie !

Co za buraki piluja auta noca po osiedlu????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja w moim mustangu w wersji cabrio piłuje nocami po osiedlu. Tylko nie wsadzaj mi jabłka w tłumik, albo nie wciskaj pianki uszczelniającej bo zabierzesz moja ostatnią radość życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Około 6900 za m2 z taką lokalizacją to chyba jakiś żart. Jeszcze blok na bloku. Za mieszkanie 3 pokojowe dać 430k to już wole dorzucić więcej i kupić działkę za Gdańskiem i parterowy dom 100m2 wybudować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniale, ale mieszkańcy miast jednak chcą mieszkać w mieście, a nie poza nim. Sugeruję się najpierw zorientować w stawkach, a później oceniać tę konkretną, która jest całkiem dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My chcemy się przenieść z miejscowości ok. 10 km od Trójmiasta do Gdańska, spodobały nam się Lawendowe Wzgórza i mamy całkiem fajną ofertę. Są tu jacyś mieszkańcy, którzy mogą się wypowiedzieć, jak sąsiedzi, klimat na osiedlu etc.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkamy tu juz dluzszy czas i nie mamy wiekszych powodow do narzekan. Oczywiscie nie lubimy sie ze wsyzstkimi sasiadami ale tez tu mielismy calkiem farta ;) Natomiast samo mieszaknie super, myslimy juz o odswiezeniu wystroju wnetrza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szukałem lokalu pod inwestycję i właśnie wybrałem LW - chcę uprzedzić inflację i utratę wartości kapitału, który zgromadziłem, wydaje mi się to dobrym krokiem w tych czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Lawendowe Wzgórza

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry