Widok

Lazaro integral v2, kands maestro..

Witam,
Szukam roweru do przymiarki, rama 19-21 cali. Interesuje mnie Lazaro integral v2. Czy w jakimś sklepie w Trójmieście był widywany?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi wiadomo rowery są sprzedawane wyłącznie przez internet. Producentem jest firma Trans Rower http://www.transrower.pl W ofercie mają również rowery Kands i Spartacus. Ja kupiłam ten ostatni i jestem zadowolona. Polski producent, rowery całkiem niezłe i w dobrej cenie. Zadzwoń lub napisz do producenta maila, może ich rowery są dostępne stacjonarnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To, że Bike Factory ma wyłączność, to wiem.. Ale może gdzieś w Biker Zonie w Gdyni, albo w tym rowerowym obok obwodnicy mają? Ktoś wie? Interesuje mnie Lazaro Integral V2..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zadzwonił/napisał do producenta - jako że są z Polski to powinni się orientować czy ktoś ich rowery tu sprzedaje lub gdzies niedaleko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
186cm mam maestro na ramie 21" - przyzwyczailem sie bo jest wielka mysle, ze 20" tez by byla bardziej do mnie "spasowana". Co do jakosci to szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~pablox dzięki za odpowiedz. :)
Dzis wykonalem pierwsza przejazdzke moim nowym Lazaro Integral V2. Przesiadka z 'komunijnego' roweru, przepaść. Rower lekki. 1099,- od Bike Factory. Polecam.
Wsiadlem pierwszy raz od kilku ładnych lat (7?) na rower, i 12km zrobione.

Mam 185cm wzrostu, noga 85cm, rama 19 cali - i jest idealnie.
Pablo, gdzie jezdzisz? Do zobaczenia na drogach! (póki co, gdyńskich)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też próbowałem napisać do destrybutora tych rowerów ale w odpowiedzi dostałem, że nie można go nigdzie obejrzeć nawet w ich własnym autoryzowanym serwisie w gdańsku!!! bzdura na maxa! Mirek jak tobie udało się to zrobić, czy po prostu go kupiłeś?:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze pomierzyłem, i kupiłem. Jestem z Gdyni (Cisowa/Chylonia), więc jak chcesz przymierzyć się do 19 cali (długość nogi ok 84cm), to zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, interesuję się ostatnio zakupem tego rowerku, lecz chciał bym go obejrzeć przed zakupem, więc tu pytanie do posiadaczy Lazaro integral V2 lub V3 z Gdańska jeżeli tacy tu są :) czy dało by radę zabrać ze 2 minutki na obejrzenie owego rowerku, wdzięczny bym był :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podjedz do gdyni - mogę udostępnić Lazaro Integral V2 z ramą 19 cali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, jestem w rozterce pomiędzy ramą 17 a 19 cali. 177cm, około 80cm do punktu krytycznego w butach. byłaby możliwość aby się przymierzyć na ramie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wojtas, skąd jesteś? Zostaw na siebie jakiś namiar. Moim zdaniem 17 cali. Ja mam 185cm, lekko przy sobie, noga ok 84cm i mam luz nad kroczem ok 2-4cm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko te 17 wyglądają już znacznie gorzej przy takiej geometrii ramy. Boję się też o wysokość sztycy. Gdynia Dąbrowa. Podjechałbym gdzie Ci wygodniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ciekawe czy uda mi się wznowić ten wątek.
Szczególnie interesuje mnie co poczynił wojtast bo mam ten sam problem i takie same wymiary.
Mój wybór to Li V2 - czy ktoś potrafi mnie rozsądnie przekonać do V3?
Póki co (jakieś 2-3 sezony) będę jeździł kilka km/tyg., być może czasami po leśnych ale utwardzonych drogach.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego, bez urazy ale na przebiegi rzędu kilka km/tydzień lepiej za 1000 pln kupić dobre buty plus strój do biegania!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu za tysiąc? Myślę że dobry strój i buty to minimum 3590zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mirek jeżeli jest możliwość to sam chętnie bym go zobaczył, mieszkam w Rumi Janowo. Mam 183 cm i w zależności od własnego pomiaru 79-82 cm noga.
Zastanawiam się też nad v3, ale chyba v2 na Trójmiejskie warunki dla amatora jest optymalny.
Mój mail nicram0413@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałem maila.
Dziś będę miał chwilę czasu pod wieczór - panów zainteresowanych Lazaro zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za zainteresowanie. Dziś to ciekawa opcja. Niestety maila nie widzę.

Cały czas się zastanawiam v2 czy v3 czy może jakaś opcja ze sklepu stacjonarnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobiłem literówkę w mailu - właśnie poprawiłem i wysłałem na prawidłowy adres. Około 16.40 jestem na Cisowej/Chylonii, samochodem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Marcin - jakie wrażenia po jeździe testowej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne :) Jeszcze raz dziękuję.

Rower naprawdę przyjemny. Sam kupiłem sobie v3 ( bo miałem dość czekania na v2 a "rzut monetą" czy kupić spartacusa 4.0 czy trochę droższego v3 dał wynik v3).
Trudno tak po tygodniu je porównać, ale jakaś różnica w komforcie jest, ale czy warta 300zł chyba nie.

Z wad rowerów należy wymienić kiepskie błotniki, oraz nie wymiarowość ram. Moja 19 może uszkodzić klejnoty a na Twojej miałem jeszcze swobodę. Trzecią jeszcze na szczęście nie zauważoną przeze mnie to słaby lakier.

Rower mam od wczoraj jeździ się przyjemnie. Czuć że to nie góral na nierównościach szczególnie z tyłu ale na asfalt o wiele lepszy.

Jak coś mogę pokazać różnicę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I super, kolejny Lazarowicz w Trójmieście :)
Niech się pogoda zrobi, to wyskoczę na te ścieżki w stronę rezerwatu Beka - rower na takie trasy w sam raz. Dziwne tylko, że geometria niby różna.. Przecież to te same rowery, tyle że z lepszym osprzętem (Przerzutki, korba, itp).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może różnica nie jest taka duża jak ją widzę tyle że ustawienie siodełka - na razie mam bardzo do przodu, może bardziej napompowane koła i z kilku mm różnicy robi się ponad centymetr.

Wczoraj w deszczu pojechałem podobnie jak dziś i mogę powiedzieć cały plecak w błocie a jadę ulicami i ścieżkami rowerowymi dystans 12km więc tylni błotnik jest słaby :(

Ale ogólne wrażenia pozytywne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie Lazaro V3 na 19" używa ktoś?

Bo sie na niego zaczynam napalać - niby mam 180 cm, i od ziemi jest 80cm i teoretycznie 19" byłaby dobra ale nie wiem czy nie za mała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolega wyzej ma chyba v3.. ja mam v2 - przeciez to to samo, tylko nieco inny osprzęt i amor..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinno być ok. Rowery różnią się tylko osprzętem. Różnice w ramach to bardziej egzemplarz a nie model. Mieszkam w Janowie mogę pokazać jak coś rower, jeżeli jeszcze nie kupiłeś albo nie przymierzyłeś od Mirka.

Mój mail to nicram0413@o2.pl - mail do spamu więc proszę o informacje jeszcze tu, że Pan napisał maila

Dawno tu nie zaglądałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie przymierzał się do mojego roweru :-)
Marcinie, jak się jeździ? Ja muszę podjechać na przegląd, bo już się kilka rzeczy 'ułożyło'.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeździ się w miarę przyjemnie. Po początkowym super jednak coś zaczęło mi dokuczać - opór z tyłu jakiś wyczuwałem. Możliwe, że to za słabo napompowane koła (pod tym względem roweru nie przygotowali a sam nie wpadłem żeby sprawdzić jakie jest ciśnienie było, jedynie palcem sprawdzałem).
Z lakierem nie mam takich problemów jak Ty, choć 3 przejażdżki z łańcuchem i mam optarcie.
Jakieś skrzypienia z napędu się pojawiają od czasu do czasu, choć nic bardzo niepokojącego jedynie od wczoraj jakiś bardziej dziwny dźwięk dochodzi takiego "przytłumionego świerszcza".
No i amortyzatorem nie wiem jak się posługiwać + tylni błotnik to co dawniej.

Ale ogólnie rower odbieram pozytywnie, są te pewne mankamenty które jednak nie odbierają frajdy z jazdy. Prędkość większa niż zakładałem. Przeciętnie jeżdżę na ustawieniu 2 - 6(+/-1)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tyłek?
Na stockowym siodle, tyłek bolał mnie przy ok 28-35km. Teraz nie odczuwam już bólu, a robię średnio 50km.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haloo? Jakaś cisza nastała. To w trójmieście nie ma rowerzystów z Lazaro lub Kands?
Szukam kobiety, blondynki, która jeździ na białym Lazaro damce , chylonia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
chciałem zapytać jakie wrażenia masz o tym rowerze, po zakończonym zeszłym sezonie?? Coś się wyeksploatowało?? Jakiś tjuning poprawiający komfort przewidujesz w tym sezonie??

Pytam, bo zastanawiam się nad zakupem v2 lub v3... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czołem
Ja mogę opisać wrażenia po użytkowaniu Kands. Posiadam od września.
Przejechane ponad 2 tyś. żadnych problemów. Osprzęt alivio 3x9.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!
Sezon nie był mocno intensywny, dużo pracy, więc jazda rowerem tylko w weekendy, sporadycznie w tygodniu.
Przejechałem 3000km, wymieniłem mostek na regulowany. Planuję wymienic opony na Schwalbe Marathon + wygodniejsze siodło + węższa kierownica.
Lukson, daj znać, skąd jesteś - moze cos wymyslimy :)
Ps. jesli stac Cie na V3, bierz bez zastanowienia. Ja mam V2, i teraz juz wiem, ze wolalbym dolozyc chyba do V3 - chociaz w sumie, nie mam na co narzekac, codzien jezdze samochodem, a rower rekreacyjnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednego kolegę widuję na ścieżkach za redą, na czarno-zielonym Kandsie.. Czy to Ty? :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam drodzy Panowie i drogie Panie. Chciałbym abyście pomogli mi w wyborze roweru. Zastanawiam się nad zakupem jednego z 4 rowerów.
1. lazaro integral v3
2. kands maestro
3. kross evado 2.0
4. spartacus cross 3.0

Potrzebuje roweru do jazdy rekreacyjnej z dzieckiem na foteliku a czasem bez. Jazda sporadyczna 1 - 2 razy w tygodniu po kilka kilometrów. Chciałbym aby dobrze się sprawował na drogach szosowych i na łatwych ścieżkach leśnych. Obecnie posiadam rower górski który zakupiłem jakieś 3 lata temu za 300 zł :D Jazda na nim nie sprawia mi żadnej przyejmności więc po prostu leży i się "kurzy". Żona ma rower górski sprzed 10 lat. Oddałem do serwisanta żeby powymieniał łańcuch i doprowadził go do stanu używalności. Zastanawiam się czy rowery którymi jestem zainteresowany nie są po prostu za dobre na moje sporadyczne jazdy i będzie to po prostu strata pieniędzy. Gościu w serwisie wciska mi rower za 1600 zł. Nazwa roweru to Biria. Poleca mi rowery na kasecie CS 8 lub 9 rzędowej. Możecie mi coś doradzić tak abym był zadowolony i aby moja rekreacyjna jazda raz na jakiś czas sprawiała mi przyjemność i zakocham się w tym rowerze jeżdżąc znacznie częściej ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Myślę o zakupie crossa (do 1,5k) i mam na oku także lazaro integral v3, wszędzie piszą o nim dobrze w internecie itp itp...

Ale jak każdy chyba w tym wątku, też bym chciał się przejechać próbnie/przymierzyć do ramy.

Mam ok. ~1,8m ok. ~80cm wiadomo gdzie. Czy 19' czy nie?

exitesss@gmail.com , Janowo,

Gdyby ktoś był tak miły by udostępnić na chwilę rowerek to byłoby fajnie ;)

P.S. Marcin - napisałem Ci maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba zesmy sie widzieli :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam. czytajac Wasze forum chcailbym zapytac, czy mogłbym sie spotkac z Tobą Mirku w celu obejzenia roweru lazaro V2? planuje wlasnie zakupic V2 lub v3 i jestem z okolic 3miasta. podaje adres mailowy. pawelusewicz@interia.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Pisałem już komentarz w tej sprawie post wcześniej. Zakupiłem lazaro v3. Do tej pory przejechałem jakieś 50 km. Jestem baaardzo zadowolony. Jeśli chodzi o rozmiar to mam 182 cm wzrostu i kupiłem go w rozmiarze 21 cali. No i muszę stwierdzić iż jest ciut za duży. Chyba lepsza była by 19". Ale i tak jeździ się super :D Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry