Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna - opinia wątek zamknięty Od kilku miesięcy chodzę na rzęsy i paznokcie do LEPINK. Jestem bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam salon Le Pink oraz pracujące tam czarodziejki. Korzystam z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Chcialabym polecic salon na Dąbrowie. Bardzo sympatyczne Panie, chodze...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Przyjazna atmosfera! wątek zamknięty Korzystałem wielokrotnie z uslug salonu wraz z żoną. Ja z fryzjerstwa, żona z...
~Karol Pyrzański
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

BARDZO PRZYZWOITY SALON wątek zamknięty Przesympatyczna obsługa, naprawde szeroki wachlarz usług, skrupulatność i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Zabiegi na twarz wątek zamknięty Mialam wykonywane fale laserem i moja skora jest napieta, delikatna oraz ma...
~Alex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia ust :) Pani Roksano dziękuję...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Usteczka wątek zamknięty Witam, Robiłam usteczka kwasem hialuronowym u Pani Roxany, chciałam je tylko...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Czary na głowie, jestem naprawdę pod wrażeniem wątek zamknięty Fryzjerka, p.Ola (w czapce i blond włosy) obstrzygła mnie naprawdę na wysokim...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

anka - opinia wątek zamknięty Wystrój fajny choć bardzo klaustrofobicznie. Pani w "recepcji" przez czas...
~anka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

rewelacja! wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon. Znalazłam go przez przypadek na gruponie i...
~Dar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Cudownie!!!!!!! wątek zamknięty Personel,wystrój, podejście do klienta na 6 z plusem ! Poczułam się jak VIP...
~Maryśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Super wątek zamknięty Świetne miejsce, klimatyczne, czyste, przyjazne. Pani fryzjerka przemiła,...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry