Widok

Lech Wałęsa na jednym zdjęciu z Wojciechem Cejrowskim

Opinie do artykułu: Lech Wałęsa na jednym zdjęciu z Wojciechem Cejrowskim.

Wspólną fotografią z Wojciechem Cejrowskim zakończył się sobotni spacer Lecha Wałęsy po Jarmarku św. Dominika. Zdjęcie trafiło na oficjalny profil facebookowy byłego prezydenta i zdążyło już wzbudzić sporo emocji wśród internautów.

Słynący z prawicowych i konserwatywnych poglądów podróżnik wiele razy, także w ostatnim czasie, zajmował ostre stanowisko w sprawach światopoglądowych, ostro komentując bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Jest częstym gościem programu TVP Info ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety

Cejrowski ma rację, Lechu wielokrotnie oszukał Polaków.
popieram tę opinię 679 nie zgadzam się z tą opinią 379

Masz jakieś dowody?

Czy tylko bezmyślnie powtarzasz to, co wciska ci telewizja?
popieram tę opinię 105 nie zgadzam się z tą opinią 115

tvn ma zawsze rację. Nie wspomnę o wybiórczej.
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 65

Naiwny

KAŻDA tv kłamie.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 13

Racja.Oglupia narod bo tepy narod,owladniety mania tv latwo sterowac i wplywac na jego zycie.Ludzie daja sie rabac ostro w banie nie zdajac sobie sprawy z calej sytulacji.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Marnujecie czaś na kłótnie.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo słuszna i celna uwaga

Pan Cejrowski niech wraca tam gdzie, może wciskać ciemnotę czyli do dżungli i tam niech sprzedaje analfabetom książki. Zastanawia mnie dlaczego osoba namawiająca do nieróbstwa, niepłacenia podatków występuje w publicznej telewizji opłacanej z podatków obywateli.
Widać po głupkowatej minie że już taki nie jest kozak i przypalił buraka na widok Wałęsy jak, typowy hejter
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19

Cejrowski Wałęsa

Jednak Cejrowski nie taki straszny. Może wiec warto brać przykład i nie kłócić się na co dzień.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

o stały troll

odezwał sie ,ile dostajesz za wpis?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

racja tylko po stronie tv trwam, radio maryja i gościa niedzielnego

reszta to SB lub ich rodziny
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 13

co TW tam robi?

juz nie oszukuje ze Zle sie czuje?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9

Cejrowski nie życzył sobie zdjęcia z Bolkiem

Byłem tam, czterech SBekow robili zdjęcia jak podszedł do Cejrowskiego, niby tak przypadkiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ogarnij chłopie czym jest tak naprawdę nocna zmiana

I wtedy zacznij się wypowiadać o swoich idolu TW Bolku
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 57

Masz jakieś dowody, czy powtarzasz to co jedyna słuszna partia każe powtarzać? Panie Celofanie
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 52

Mam dowody

Na youtube masz całe nagranie dotyczące nocnej zmiany. To nie znaczy, że jak nie jestem za antypolską partią PO, to że muszę być za PISem. Ale twój malutki umysł tego nie ogarnia.
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 34

Ale poważnie? Powołujesz się na film Kurskiego ?

Nie wiem, czy jest prawdziwy ale patrząc na aktualne TVP to można mieć mieszane uczucia odnośnie Pana Kurskiego ?

Przy okazji, która partia w sejmie popriera PIS ?
Oprócz tzw. "totalnej opozycji" ktoś jeszcze popiera kontrowersyjne ustawy?

Czy cel uświęca środki ?
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 35

A na co się powoływać, film fałszywy, zdjęcia fałszywe, wywiady fałszywe?

Co ma Wałęsa przyjść do ciebie i ci powiedzieć prosto w twarz?
Śmieszny jestes.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 7

to nie kwestia autora filmu tylko tego że jest dokumentem

kiedy ty się urodziłeś? Ja pamiętam tamte wydarzenia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

taaa

w necie też jest film smoleńsk. Wobec tego powinniśmy wypowiedzieć wojnę Rosji
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 20

tiaaa tyle że fabularny

W "Nocnej zmianie" masz za to zlepek wypowiedzi z tamtych czasów. Przecież to leciało w każdych "Wiadomościach" czy "Panoramie" w tamtym czasie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wystarczy się zainteresować i poczytać niezależne źródła. Nie wystarczy czytać Michnika, zakowskiego czy lisa. Ci ludzie są przesiąknięci nienawiścią do wszystkiego co polskie. Nie liczą się z nikim i niczym ,najważniejsze są prywatne interesy.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 17

Śmiać mi się chce jak czytam stwierdzenie "niezależne źródła" nie ma czegoś takiego.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Manipulacja

Dlaczego w ankiecie mozna zaznaczyc: pozytywna, obojetna a nie mozna kliknac negatywna??? (tylko zaskoczony?)

nie jestem zaskoczony ale moja reakcja jest negatywna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam dowody slowa ojca i jego kolegow ktorzy tam byli.....
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

A Ty masz dowody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak on śmie śmiać

się z Bolka śmiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówiąc o tym, że zgwalcone kobiety powinny rodzic dzieci też ma rację?!? Zastanów się co ty piszesz.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 26

nie zalapales czego tyczy sie koment?

Bolek vs Cejrowski a nie jakieś aborcje. Dzizas, czy wy ludzie nie kumacie tekstu który komentujecie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja rozumiem, że każdego można złamać. Mam tylko bolkowi za złe, że tkwi w tym kłamstwie do dziś.
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 19

To prawda.

Mam w rodzinie człowieka, który siedział wiele miesięcy na Kurkowej za redagowanie ulotek.
Gdy zapytałem go co myśli na temat oskarżeń w stronę Wałęsy odpowiedział, że na niego też jest pewnie masa papierów bo podczas tych kilku miesięcy dawali mu do podpisywania stosy dokumentów. Także tych kilka papierów z jego podpisem to żaden dowód na współpracę z SB.
Co nie zmienia faktu oczywiście, że według mojego krewnego Wałęsa był tajnym współpracownikiem a w samym Trójmieście było wiele bardziej zasłużonych dla wolności Polski ludzi niż były prezydent. Wałęsa był tylko nazwiskiem.
Gdyby przyznał się od razu nie byłoby tego całego syfu związanego z jego osobą. A tak, smród będzie ciągnął się za nim latami.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 21

Smród za nim, za Solidarnością, za przemianami po '89, za Polską, za nami wszystkimi.

Gdyby się przyznał - ludzie by wybaczyli, w końcu każdy z nas popełnia błędy życiowe.
Obecnie jawi się jako zapiekły kłamca o spaczonej moralności.
Jego uparte zaprzeczanie sączy jad zatruwający dużą część obecnego życia politycznego kraju.
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 12

Skoro rozumiesz Wałęsę, to daj w końcu spokój.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Rozumiem Twojego krewnego. Nie szydzę.

Na dołku zapewne kopniaki i plakacze, teksty o długich obecnie nocach i powrocie po ciemku dzieci ze szkoły itd. - kto przeżył, ten wie. Podpisałbym cokolwiek. Mówię to z całą świadomością.
Jest jednak spora różnica:
Twój krewny nie pchał się do prezydentury, nie wypinał piersi do odznaczeń i nie pluł jadem na wszystkich dookoła. Ba, sam mówi, że być może podpisał to i owo.
Widzisz tutaj różnice w stosunku do zachowania L. Wałęsy?
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak samo moi rodzice mowili
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak.

Prawdopodobnie popełnił błąd w przeszłości - któż z nas ich nie popełnia, niech pierwszy rzuci kamień.
Jednak późniejsze tkwienie w fałszu, za prezydentury i szczególnie ostatnio - plucie na IPN i wszystkich, którzy mają inne zdanie... Brak klasy, delikatnie rzecz ujmując.
W końcu nie musi nic przecież komentować, może iść na ryby, czy po prostu się zamknąć...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

bolek nie był nigdy złamany

o no robił z przekonania. Donosił bo chciał zarobić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać że to Bolek

Chce zdjęcie z panem Wojtkiem,nie na odwrót. .....
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 24

Cejrowski pokazał szczyt obłudy i fałszu swojej osoby tym zdarzeniem.

W telewizji i internecie potrafi kłapać jadaczką ale jak już ktoś przyjdzie spojrzeć mu w oczy to głowa w bok i oczy na dół. Szczyt hipokryzji. Mały szczekający w swojej budzie piesek.
Wszyscy wiedzą, że bolek to bolek ale żeby po takim wylewaniu pomyj nie potrafić powiedzieć mu tego w twarz? Tak właśnie zachowują się tchórze.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 36

A co?Miał Bolesława zjechać na środku ulicy?

Myślenie nie boli
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 9

A Ty po zdjęciu

Rozpoznałeś, że nic nie powiedział? A może właśnie powiedział coś uszczypliwego do ludzi którzy też tam stali, na temat Wałęsy i stąd jego prześmiewczy wyraz twarzy. Uważasz, że jest tchórzem to na następne spotkanie z Cejrowskim idź i mu to powiedz. Czy stchórzysz?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety nie jesteś obiektywny tylko jesteś wrogiem Wałęsy

,a tak naprawdę nic o nim nie wiesz ,mieszkałam przy Stoczni Gdańskiej podczas tych najważniejszych wydarzeń, papiery mówią ,ze donosił więc ja tego nie neguję ,ale potem swoją dzielną postawą wszystko to zrekompensował , miał kupę dzieci , a narażał swoje życie mnóstwo razy ,bo Zomo to była banda prostaków i zawsze mogła kula paść . Trzeba tam było być nie tylko się wymądrzać.Pamiętam najgrożniejszy moment w Stoczni Gdańskiej gdzie wszyscy uciekli i został w niej sam Wałęsa z młodymi ludzmi ,którzy nie zdawali sobie sprawy z faktu ,że mogą być zabici, pamiętam jak kolejka elektryczna się zatrzymała specjalnie i wyszli z niej płaczący ludzie ,patrzący w stronę stoczni. Cejrowski dobre książki pisze niech przy nich zostanie ,a nie wpieprza się w politykę i miesza ,mało my Polacy jesteśmy skłóceni ?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 26

Dokładnie tak było i jest

a w dodatku jak to jest że Polacy zaczytują się w Sienkiewiczu i hołubią postać Kmicica , a de facto są to podobne historie i nie potrafią chłodno ocenić całego bilansu zysków i strat ????!!!! Jak to jest, czyżby zwykła ludzka głupota ???
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Został, został...

Bo wiedział, że nic mu nie zrobią.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

daj spokój, Cejrowski to akurat taki dyżurny idiota i zawsze takim był, aby zwrócić na siebie uwagę. Dla mnie to przykład skrajnej nietoletacji i nienawiści do drugiego człowieka.
Aż dziwne, że tak się zachowuje osoba, która zwiedziła cały świat, pewnie nie raz została poratowana czy goszczona przez osoby innego wyznania, kultury, rasy itp. a wykazuje wobec nich pogardę.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 23

Jak by Bolek wlazł mi przed twarz, to by Kapuś musiał czmychać na drugą stronę ulicy w podskokach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

No to juz

Zapraszam na spotkanie w zastępstwie Wałęsy. A Cejrowski niech nie będzie taki do przodu bo za PRL dobrze się żyło mu przy ojcu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie lechu tylko bolek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mnie nie oszukał.

Nie dlatego,że jestem taki przebiegły. Nigdy temu Panu nie wierzyłem. Okazało się ,że mam racje, a wtedy kiedy to głosiłem byłem odżegnywany od czci i wiary. Dziwię się teraz wielu, że promując Pana Wałęsę i znając jego przypadłość tak zaciekle Go atakują. Uważam,że gdyby nie ich decyzja w promocji p. Wałęsy , Polska byłaby w innym miejscu. Wszyscy promujący, i to bez wyjątku, liczyli, że Wałęsa będzie sterowalny, a nadto,że będzie stanowił istotny odgromnik jako robotnik, zbuntowany robotnik w państwie robotników i chłopów. Wszyscy się przeliczyli. zatem promotorzy zamilknijcie, bo się ośmieszacie.Mało tego nie daliście się gadule wygadać, bo to było wam na rękę. Macie doń pretensję? Idzie złożyć kwiaty pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś lubiłam oglądać programy Pana Cejrowskiego, ale po jego wypowiedziach straciłam do niego szacunek. Niestety, ale dobre wychowanie nie pozwala mi napisać tutaj co o nim myślę.
popieram tę opinię 449 nie zgadzam się z tą opinią 535

Każdy ma swoje poglądy i swoje zdanie. Nie od dzis wiadomo że Pan Wojciech ma pogdlądy mocno prawicowe i ze jest bardzo religijny. Można sie z nim nie zgadzać, można go nie lubić za te poglądy, ale jest to jeden z inteligentniejszych osób, które wypowiadają sie w naszych mediach. Redaktorzy TVN już boją sie go zapraszać studia, bo nie potrafią merytorycznie z nim dyskutować, a przy okazji mówi to co myśli, a nie to co powinno sie mówić.
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 44

Trudno nazywać religijnym człowieka szerzącego nienawiść...

...za pana Wojciecha można co najwyżej pomodlić się w intencji nawrócenia.
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 50

To nawiedzony katolik który ma troche siana, instytucja kościoła nie ma nic wspolnego z Bogiem.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 17

idź, weź swoje broszurki i nawracaj po domach
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 12

idź kolejny raz ofiarować Chrystusa

skoro zaprzeczasz temu co jest napisane, ale przecież Biblia dla was nie jest autorytetem a bzdury wymyślane przez papieży
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli twierdzisz że to mądry człowiek, to współczuję. To inteligentny ale głupi gość
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 37

z tego co się oreientuję

to Beatka miała problemy z dochowaniem wierności. Bo to ognista kobieta była - wbrew pozorom.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

On nie ma prawicowych, a dziwne poglądy

Za razem mówi, że jest prawicowcem i konserwatystom, a jeździ po ameryce południowej i wychwala tamte rządy, gdzie akurat głównie rządzą komuniści.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 9

bo komuniści to zło ? tak jak kierowcy w bmw ! Prawda jest taka że za wszystkim stoi człowiek - za demokracją , monarchią , komunizmem.... cwaniacy, złodzieje potrafią obrzydzić demokrację , zwyrodnialcy monarchię, a idioci komunizm. Każdy system były dobry jeżeli na czele staliby mądrzy empatyczni ludzie (dawniej plemiona wybierały wodza, radę starszych itd itp , ale zawsze wybierali jednostki najwybitniejsze spośród siebie , dziś zmieniają się systemy, a my kogo wybieramy do rządzenia nami ? ciągle kretynów !! )
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19

Papiści

to gorzej niż komuniści. Komuna, to jezuicki pomysł!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może i jest inteligentny, tego nie można mu odmówić. Natomiast to że ktoś jest religijny nie musi oznaczać narzucania swoich poglądów innym i to tym bardziej w tak buracki sposób. Za to nie nie ma szacunku i brzydzę się jego osobą.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

:)

Prawde mowi, niektorych kole w oczy :)
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 26

Proszę wskazać kiedy on powiedział prawdę?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 16

Np. O prawie do posiadania broni. Mówi samą prawdę.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

aaaa... czyli prawdę mówi ten, który ma takie poglądy jak ty?

To ciekawa definicja prawdy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12

Tak
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cejrowski nie wypowiada się w ten sposób od wczoraj. Mi jego poglądy nie pasuja ale "strona podróżnica" jest ok

dlatego interesuje mnie tylko to co mi pasuje. Proste i konkretne. Natomiast nawet gdy poglądy WC są nie do przyjęcia dla wielu, to należy mu oddać, że nie jest chorągiewką, twardo przy swoim. A że dodatkowo potrafi na swojej pasji robić kasę tylko przyklasnąć
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9

Owszem, też kiedyś lubiłam jego programy czy książki, ale po wypowiedziach miedzy innymi odnośnie zgwalconych kobiet powiedziałam sobie, że nie będę mu nabijać oglądalności i tego się trzymam.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

na pewno sie przejal ze nie ogladasz ;]

w piety mu poszło...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ona nie jest jedyną, która tak zrobiła.

Wiadomości też się nie przejmują oglądalnością, dopóki rząd chojnie dorzuca pieniędzy w pożyczkach do dziurawego budżetu TVP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zenada

Po jego wypowiedziach? jestes ograniczona
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Bo? Nie podoba mi się to co on mówi, nie mam zamiaru denerwować się słuchając jego wypowiedzi czy tym bardziej szanować kogoś, kto ma takie poglądy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Można go lubić lub nie, oskarżać albo wychwalać,

ale programy ma dobre, to trzeba przyznać.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

odpoe

Gdybyś miał dobre wychowanie jak sam twierdzisz,nie pisałbyś nic złego o Cejrowskim gdyż ma wiele racji.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

a ja nigdy nie lubiłam go oglądać, zawsze taki był, chociaż kiedyś mniej się mieszał - teraz skrajna prawica i neofaszyści się niestety bardzo ośmielili i wiadomo czemu czują się bezkarni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

Bezkarnie to się czują

Feministki, lewacy i demokraci..
Po tym jak doszczętnie zniszczyli kulturę i bezpieczne życie Europy dalej mają czelność wygłaszać swoje terrorystyczne i rasistowskie poglądy...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

O czym ty piszesz, człowieku!

Feministki - kobiety pragnące równouprawnienia płci.
Lewicowcy - socjaliści, ludzie chcący większego wsparcia państwa dla człowieka.
Demokraci - ludzie, którzy chcieliby każdemu dać prawo do oddania wiążącego głosu.
Terroryzm? Rasizm? Nie zarzucaj im tego! To skrajnie prawicowe poglądy, to neofaszyści i nacjonaliści od siedmiu boleści, każą innym wyznawać swoją ideę i uznają za wroga każdego, kto ma inne poglądy. Mnie się Twoje poglądy nie podobają i mam prawo to skomentować, ale nie mamy prawa się nawzajem siłą "nawracać".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Uuu

Ktoś uraził twoje lewackie i marksistowskie poglądy...

Fochać się i płakać to jedyna rzecz, jaką potraficie robić
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

czytaj encykliki, a będziesz wiedział

naprawdę, kto za co odpowiada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leming ty nawet nie wiesz co to znaczy szacunek,A Cejrowski nagle sie nie zmienił,zawsze taki był!

Ale idiotka nawiedzona jak jej POlitycy nagadali bzdury będzie sie jeszcze ta głupotą chwalić bo sama myśleć samodzielnie nie potrafi!
Ten facet zawsze mówił prawdę z kłamliwym politykom i ich kolesiom nigdy sie to nie podobało!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zgubny wpływ Budynia na rozum czlowieka

Musisz koniecznie iść do lekarza POżyteczny idioto na usługach ruskiej agentury.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pytanie

O jakie wypowiedzi konkretnie ci chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze to fotomontaz?

No ladnie, spotkali sie i co? Wc nieprzygotowany totez zmieszany. A moze bal ze lechu go zbije, komboy sie boi elektronika. No zobaczymy co madrzy ludzie ponizej napisza. Spokojnej niedzieli. Moze pojde zobaczyc wojtka
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 118

Elektryk a nie elektronik.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wałęsa elektronik - żeby nim być to trzeba mieć głowę a Wałęsa był zwykłym elektrykiem śrubokrętem o wiadomym wykształceniu
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jeżeli Wałęsa podszedł i

Zagaił rozmowę to w porządku.Jeżeli podszedł i postał tylko jak kołek to bez sensu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie elektronika, a specjaliste od kablowania czyli Elektryka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak pojdziesz jak go tam nie ma, osle?!!

w nd nie stoi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klamiesz jak TW Bolek

Ani Cejrowski zmieszany, ani TW Bolek elektronik.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

wc i lw

jaki elektronik,to zledwie elektryk i to nir najwyszych lotów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cejrowski co roku jest w tym samym miejscu...
popieram tę opinię 222 nie zgadzam się z tą opinią 14

Niestety, nie powinien mieć wstępu do Gdańska
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 80

Mało, ze powinien być co roku w Gdańsku, to ty nie powinieneś być mieszkańcem tego wspaniałego miasta.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 22

Bo?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

Bo jeśli wpuszcza się kogoś spoza Gdańska jak TY (zakładam, że Osowa to bliska zagranica) i to bez wizy to tym bardziej Cerjrowskiego
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie tylko do Gdańska. Całe Trójmiasto bym przed nich zamknęła.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

przykra sprawa

I w tym samym ubraniu. Kto go wachal ten wie o czym pisze.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

W Gdansku nie ma starowki ! Jest stare I glowne miasto

!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Cejrowski z takimi poglądami nie pasuje do miasta wolności i solidarności - taka prawa

Marzy mu się w Polsce druga Kuba, więc dziękuję bardzo.
Wiadomo czemu przygrywa Kaczyńskiemu - bo on dąży do spełnienia jego chorych marzeń.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 18

Amen.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Trafiles w sedno.Brawo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale ciekawe kto P. Cejrowskiemu książki pisze

poglądy / TV występ P. Cejrowskiegoto jakby nie ta sama osoba .......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Cejrowski i druga Kuba, czowieku nie wiesz jaki tam ustrój pnuje, a Cejrowski to ostatni czowiek który popiera kubaskich komuchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie tu sensacja? Trójmiasto.pl = tvn czy co?

Jeden koleś podszedł do drugiego i już muszą być przyjaciółmi? Zresztą widać że Cejrowski nie jest zbytnio zainteresowany osobą bolka
popieram tę opinię 351 nie zgadzam się z tą opinią 70

Co ten Leszke to ja nie wiem... Polansować się chciał widocznie na starówce :) a Cejrowski widać, że nie jest w ciemię bity i olał najzwyczajniej w świecie Bolusia, z resztą widaż że był zajęty rozmową z Panem obok, a Leszke tak bez kolejki chciał się wbić między przysłowiową wódkę i zakąskę.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

w tym, że Cejrowski po swoich wypowiedziach w eter nie miał odwagi spojrzeć Wałęsie w oczy i cokolwiek powiedzieć.... taki z tego chojrak. Zupełnie jak te anonimowe internetowe pisowskie trolle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Skąd masz informację że nie ma odwagi spojrzeć bolkowi w oczy peowski trollu?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

eee

eee no bo zdjęcie cykneli kiedy akurat sie nie patrzył :D ... ta logika
tak pozatym, jeżeli Gdańsk jest wolnym i solidarnym miastem, to tym bardziej jest tutaj miejsce dla osób o różnych, dopuszczalnych poglądach.. no chyba ze demokracja w jedna strona, czyli w stylu lewackim :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

przechodzìł z tragarzami, wyszedł z ECS z obstawą król gdańska na bazar i łaskawie dokonywał oglądu

jarmarcznych stoisk, toć jego to gród, toć on z jasniepanią Danutą wyrwał go z rąk komunistów i oddał ludowi swemu, za co lud do dziś wielbi go i czci
tak mu się roi w pustej glacy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

:)

Pan Cejrowski super gosc konkretnie sie wypowiada na temat poprzedniego rzadu :) Sama prawda bez cenzury:) Oby tak dalej panie Cejrowski.Uszanowanko
popieram tę opinię 386 nie zgadzam się z tą opinią 215

Musisz być niezła idiotką skoro tak cenisz idiotę.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 46

Każdy ma prowo do swoich poglądów ...

...to nie jest dzien świra w którym moja racja jest mojsza niz Twojsza bo moja jest najmojsza. Epitety rzucane w stronę drugiej osoby, której nawet nie znasz sa nie na miejscu i świadczą o braku kultury.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 6

tak właśnie wygląda demokracja wg. platfusów i innych oderwanych od koryta.

Im wolno pluć na innych, pomawiać i rzucać epitety . Tak ich nauczyli rodzice którzy do Polski przybyli w latach 1944-55 na czołgach ze wschodu
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 24

zbradzieckie nordy i kamalie?

Masz na myśli np. te epitety? Rzucane bez żadnego trybu przez posła partii rządzącej z sejmowej trybuny? Ciekawe skąd przybyli jego rodzice.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

Każdy ma prawo do poglądów, ale też te poglądy można oceniać

Jeśli ktoś jest hipokrytą, kłamie czy mówi nielogiczne, niespójne rzeczy to można poddać jego osobę ocenie, w tym nazwać go idiotą. Nikt nie postuluje, aby wtrącać pana Cejrowskiego do więzienia, czy w jakikolwiek inny sposób cenzurować jego wypowiedzi, ale korzystając z prawa do wolności słowa, musi się liczyć z wolnością innych do oceny jego wystąpień.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Boli co? Wystarczy, ze ktoś ma inne poglądy niż twoje i już jest idiotą? Słoma ci z butów wystaje prostaku/prostaczko!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

do jednego worka razem trafiacie ;P

"idiota" vs "prostak"
ludzie, czy Wy logicznych argumentów nie macie, że jedynie błotem obrzucać drugiego potraficie?
każdy z nas ma plusy i minusy, zalety i wady, ale jeśli nie masz mocnych argumentów na poparcie swoich tez to lepiej milcz aniżeli masz obrzucać innych inwektywami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie nazwałabym super gościem kogoś z problemami psychicznymi objawiającego skrajną nienawiść do ludzi o innych poglądach niż on sam.... ale ok.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

też bym nie nazwał bolka super gościem
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poprzedniego... obecnego... wszystko jedno.

Ale zamiast powielać przypiętą mu przez niektórych łatkę "Pisowca" to warto posłuchać tego co zamieszcza na swoim kanale na youtube. Owszem w wielu sprawach się tam zgadza z rządem, ale nie we wszystkim, często leci krytyka w jego stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co miał zrobić jak Wałęsa podszedł

Aparat mu zabrać Cejrowski ma swoją zdanie na jego temat ale umie się zachować w takiej sytuacji
popieram tę opinię 267 nie zgadzam się z tą opinią 58

Prosba

Mysle ze wiecej osob podchodziloby do tego stoiska gdyby nie ten smrodek nie do zniesienia. Nie sugeruje oczywiscie całkowitego braku higieny ale moze dobrze zmienic te znana z programow kolorowa koszule. Kolega zrezygnowal z kupna ksiazki bo mowil ze taki ogien.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jakby Bolo kupił książkę i przeczytał to lepiej by mu to zrobiło niż te jego kompromitującee wpisy na fejsie

Oczywiście o ile umie czytać bo podpisywał takie kwity w SB, że tylko analfabetyzm mógłby być usprawiedliwieniem tych podpisów. A nawet jeśli umie to jeszcze pytanie czy coś by zrozumiał z tych książek.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

o ile podpisywał, bo - jeśli śledzisz bądź śledziłeś/aś informacje o podpisach - po zdjęciach tych 'podpisów' ja bym nigdy postawiła tezy, że to jest podpis jednego człowieka, to jest niemożliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bolo przecież sam to przyznał, że wiele razy podpisywał.

To że część kwitów mogło być sfałszowanych to możliwe, nie zmienia to jednak faktu, że cześć jest autentyczna.
Zresztą do agenturalności Bola bardziej od podpisywanych kwitów w lata 70-tych przekonała mnie jego działalność po 89 roku. Faktycznie robił wszystko nie jak "obalacz" komuny a jak strażnik zachowania jej wpływów i interesów w "nowej" Polsce. To że w latach wcześniejszych gdzieś tam mógł nie wytrzymać presji to jestem w stanie zrozumieć i wybaczyć. Ale później miał okazję stanąć w prawdzie czego nigdy nie zrobił.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre filmy kręci mu Makaron

Natomiast z tym panem celebrytą nie zawsze jest najlepiej
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 57

boleck

nawija makaron na uszy
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Patryk Szczerba - kolejny cenny arytkul na portalu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

za miesiac walka mma w gdanskiej ergo arenie ;P

w sobote narazie mierzyli sie wzrokiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej to nie mogę wybaczyć Bolkowi tych organizowanych w jego "Schronie" no Polanki urodzin !

na które spraszał wszelkiego rodzaju swołocz ,i towarzyszy ,SB-eków i innego tałatajstwa , nikt nigdy nie zobaczył tam jakiegoś kumpla z za warsztatowego stołu ze stoczni w której pracował ! . To b. zły człowiek - oszukał wszystkich !
popieram tę opinię 304 nie zgadzam się z tą opinią 98

Pooecam

Posłuchać wypowiedzi Tw Bolka u Moniki Olejnik w programie co pani pie..doli
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 12

POOECAM:) Misiewicz to ty? Miałes sie uczyc.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Podobno zapraszal nawet komunistycznego prokuratora Piotrowicza ktoremu nikt uczciwy nie podaje reki
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

szkoda Ci wódy ktorą potencjalnie mógłbyś wypić

ale nie zostałeś zaproszony i nie wypiłeś
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jesteś idiotą,u Lecha mógł każd,a jak Ty głupki się brałeś to nie pie*rz głupot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno to nazwać wspólną fotografią

Fota cyknięta przez osobę towarzyszącą gdy Bolek zbliżył się do stoiska, a tytuł sugeruje jakby to było wspólne pozowanie do zdjęcia
popieram tę opinię 238 nie zgadzam się z tą opinią 32

Manipulacja kolejna Trójmiasta

Wstyd !
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak znam bolka

to jeszcze KP wystawił za fotke z noblystm
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe czy ma na stoisku ksiazke TAJEMNICE MACIEREWICZA.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak bolek chciał miec zdjecie z Cejrowskim to kultura wymaga by go najpierw o zgodę poprosic!

A on sobie tak podszedł i ukryta osoba znienacka zrobiła zdjęcie! To jest naprawdę żałosne.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale dlaczego?

Narodowy socjalizm nie mógł cenić idei pokojowego współżycia narodowców wymyślonej przez polskiego Żyda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo tak komunisci i pseudoliberalowie falszuja rzeczywistosc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja bym nie zrobił sobie foty z żadnym z nich

ważą tyle samo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za wielka sensacja, osobiście spotykam ludzi za którymi nie przepadam, ani oni za mną. Czy to że się nie lubimy a spotykamy w publicznych miejscach znaczy że będą awantury i wyzwiska? Na siłę szuka się sensacji. Wałęsa podszedł celowo do Cejrowskiego licząc właśnie na jakąś zadymę, no niestety nie wyszło.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 8

Panie Wojtku

Daj Pan spokój z politykowaniem, to niszczy ludzi. Rób Pan to co robisz najlepiej - podróżuj, nagrywaj i pisz książki.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 21

cejreck, zarąbizta koszula w kratę

znaczy we wsory falliste
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Całe BoChaterstwo z Wałesy wychodzi dziś ...

kiedy to jak szczur chowa się po kątach { kiedy trzeba symuluje choroby albo inne ważne sprawy } boi się stanąć twarzą w twarz na przeciwko tych którzy nieśli go na ramionach i dzięki , którym dostał Nobla ! dziś ucieka przed nimi , boi się Ich ! -wie jak Ich wykiwał !!! -Tchórz !
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 37

w sumie to chyba naturalne zachowanie człowieka ktore ma chociaż odrobine człowieczeństwa w sobie...

.. jest mu po prostu glupio , przecież wiadomo że system go wykreował, i slużył jemu . No cóż rewolucja nigdy nie zaczyna się od dołu tylko zawsze szła od "góry" .... ale ciemny lud wszystko kupi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

system wyzysku kastracja duszy fałszywy buk 10 któremu służysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawdy hcemy

To generał Misiewicz obalił komune!!! I prokurator Piotrowicz oczywiscie:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Halewicz tępaku to ty,czy twoi uczniowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla wszystkich wielbicieli TW Bolka

Radzę się zapoznać z faktami obalania rządu przy tzw. nocnej zmianie
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 31

Masz jakieś dowody, że współpracował czy powtarzasz to co IPN każe mówić?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19

Mam dowody

Na youtube masz całe nagranie z nocnej zmiany
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

a jak ty myślałeś że zwykły elektryk obalił system? andersena też jeszcze czytasz?

Był pionkiem w tej całej grze, gdy byś był nie wygodny i skakał tak ze swojego ramienia dawno by Cię "system" usunął. Wiadomo że musiał z nimi współpracować, wezcie się obudzcie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

w końcu słowa rozsądku

gorzej , że pionek z Lipna uwierzył w ten film
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy może stanąć przy stoisku Cejrowskiego, Wałęsa też

Cejrowski w programie u Rachonia móiwł, ze nawet daje na fotce autograf za odmówienie Ojcze Nasz, ciekawe, czy Wałęsa chciał autograf, czy tylko pozował w takim tle, żeby się dowartościować.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 10

nie polecam

Moze chcial go powachac. Ci co wachali mowia ze juz drugi raz nie dadza rady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ty debilosjudeos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie

jakie wspólne? Bolek staną przy stoliku to wspólne? jakoś nie widzę uścisku dłoni, raczej widzę że Cejrowski rozmawia z kimś innym a nie z TW...
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 9

Lechowi Wałęsie nikt i nic nigdy nie odbierze chwały człowieka który doprowadził do upadku komunizmu w naszej części świata. Myślę, że właśnie świadomość tego faktu działa jak płachta na byka na tych wszystkich, którzy wtedy gdy On i Jemu podobni( np. Pan Marszałek Niesiołowski, p. Czuma czy później ks. Popiełuszko a wcześniej Józef Piłsudski rtm. Pilecki czy gen. Nil )ryzykowali zdrowie, wolność czy nawet życie siedzieli cicho. Ci ludzie, nie robiąc wtedy nic, dziś są czyści. Im teczek nie zakładano a jeśli nawet to jakoś tak dziwnie się składa, że to właśnie TYLKO ich teczki bezpieka fałszowała! Dziś, będąc niepojętym zrządzeniem losu u władzy mogą się mścić na Bohaterach naszej Wolności posyłając młodych harcowników z IPNu, którzy siepaczy ZOMO nie widzieli nawet na obrazku. Z pełnym przekonaniem mówię dzisiaj- Panie Prezydencie! Jest Pan Wielki i tej wielkości nikt i
nic Panu nie odbierze!
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 86

bredisz.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wam się w głowie nie może pomieścić, ze ktoś może mieć inne poglądy niż wy, niż cala
PiSowska tłuszcza, umieć je wyartykułować w logiczny i spójny sposób i jeszcze, w przeciwienstwie do was, robić to nie za pieniądze ale z miłości do Polski, do Ojczyzny. Może jest tak dlatego, ze dla was takie słowa jak Patriotyzm, Demokracja nie są nawet terminami ze słownika, one dla was po prostu nic nie znaczą. Nie mam do was żalu, tak was wychowano. Chłopi pańszczyźniani tez poległym powstańcom ściągali buty…
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

Jesteś lemingiem Gazety Polskiej dla którego funkcjonariusz SB do którego OBOWIĄZKOW SŁUŻBOWYCH należało kłamanie, tworzenie fałszywek i oczernianie działaczy opozycji demokratycznej stał się wyrocznią i krynicą prawdy. Jest to przerażający i w pewnym sensie pośmiertny( choć nie do końca!) triumf SB. Swego czasu na bloogu Lecha Wałęsy dostępne były dokumenty SB z jego teczki, w których były wytyczne / zalecenia jak skompromitować Wałęsę. Zalecano aby dotrzeć w otoczenie państwa Gwiazdów, Wyszkowskiego, śp Walentynowicz i Macierewicza i oskarżać Wałęsę o przywłaszczenie przez niego pieniędzy na Solidarność, że SB pomogło mu w otrzymaniu mieszkania i wiele innych rzeczy których już dokładnie nie pamiętam a nie chcę zmyślać. Porażająca " lektura" z pieczątkami i podpisami SBków i co najfajniejsze to były te same bzdury, które od lat ludzie z kręgu braci mniejszych wygadują na Wałęsę. Widzisz może SB była tak łaskawa w stosunku do Macierewicza i reszty typu Gwiazda, Wyszkowski czy Walentynowicz bo byli im potrzebni do skompromitowania " góry" Solidarności.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

FAKTY a nie tvn

Wybacz ale chłodna analiza faktów pokazuje, że prawdziwym zwycięstwem SB była 3 RP z całym uwłaszczeniem nomenklatury partyjnej. Cała reszta nie jest tak istotna (dla służb przede wszystkim) bo tym ludziom chodziło zawsze głównie o pieniądze. A Wałęsa stał się wygodnym symbolem dla tej wspaniałej przemiany.
Nie twierdzę, że SB nie fabrykowało kompromitujących materiałów (albo nie generowało faktycznych kompromitujących sytuacji - bo to tez jest metoda) A może czyszczenie dokumentów za prezydentury, które Wałęsa uskuteczniał to SB mu kazało robić ? Zresztą dla mnie Wałęsa potwierdził swój format jako laureat pokojowej nagrody nobla, kiedy zachęcał rząd Tuska do pałowania protestów Solidarności (można to nazwać tylko niewybredna retoryką ale zgrzyt jest na tyle duży, że mówi wszystko)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy w Polsce mieliśmy system zwany Demokracją?

bo jakoś mi umknęło...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba w tych latach

1919-1926 i 1991-2017-czyli niedużo lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram! Mądre słowa, chociaż jeden normalny człowiek nie dał się ogłupić ipnowi!
Pan prezydent Lech Wałęsa zasługuje na szacunek!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 22

Cześć i chwała bohaterom!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

i zbrodniarzom też, w końcu odważyli się, viper to zrobił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cała prawda

Czy nie zauważyłeś że gdyby nie stoczniowcy nikt by o Wałęsie zwykłym elektryku bez wykształcenia nie słyszał oni mu zawierzyli a on ich oszukał pozwolił aby stocznie rozwalić a stoczniowców wyrzucić na bruk gdzie był Niesiołowski jak rozwalali Łódź cały przemysł włókienniczy czy zajmował się motylami do dziś Łódź nie może SIĘ podnieść z tego armagedonu razem z kolesiem Balcerowiczem a dziś chcieli by aby ich nosić na rękach a prawdziwi bochaterowie upadku komuny to tłumy Polaków którzy narażali swoje życie bili bici pałami i nie siedzieli w Arłamowie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pamiętam ja ten Polski Przemysł, który po 1989 roku solidaruchy rozprzedawali zagranicy za bezcen.... Samochody Polonez, a wcześniej Polski Fiat 125p- produkowane przez 25 lat do zatłuczenia maszyn prawie bez zmian na bazie włoskiego modelu z lat pięćdziesiątych. Telewizory kolorowe, które psuły się bez możliwości naprawy trzy minuty po włączeniu (czerwone koło na ekranie). Pralki, które warczały jakby miały zagryźć szczęśliwego właściciela. Opony, z których odrywał się bieżnik. Pamiętam też grubsze rzeczy- kontrakt na statki dla Szwedów, który wspaniała Stocznia Gdańska spóźniła prawie dwa lata, bo spawacze nie byli w stanie zespawać nic więcej niż najprostsze dwie blachy, a i to krzywo. Węgiel, w którym 40 procent stanowił dosypany kamień. Blachy stalowe, które miały fabrycznie zawalcowaną rdzę. Parę innych rzeczy. Ja to się dziwię, ale głównie tym, co chcieli kupić całe to potworne badziewie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Aresztowanie w Arłamowie i warunki w jakich się odbywało miało swój cel. Po pierwsze: w świat nie mogła pójść wiadomość, że internowani przetrzymywani są w złych warunkach. Stąd te ośrodki wczasowe adoptowane były na te cele. A po drugie: Wałęsa celowo był przetrzymywany w najlepszych warunkach, upubliczniane były Jego spotkania z rodziną, oficjelami, którzy walili tam drzwiami i oknami, tylko po to aby wtedy i jak się okazuje nawet dziś wzbudzić zazdrość/ podejrzenia, że skoro stworzyli tylko jemu takie warunki, to musi budzić podejrzenia o współpracę/ zdradę. Walentynowicz, Gwiazdowie, Wyszkowski i im podobni łyknęli to jak ciepłe bułeczki. To jest sukces SB, który do dziś procentuje, domagacie się zabrania im emerytur, oni powinni dostać wielkie nagrody bo praca wykonana przez nich do dziś procentuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlaczego Lech Kaczyński NIGDY nie byl aresztowany a Jarosław nawet internowany przez KOMUNE
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobrze, że są jeszcze myślący logicznie, pamiętający i rozumiejący tamte czasy ludzie. Całkowicie się zgadzam, że Lechowi Wałęsie nic jego wielkich zasług dla Polski a pewnie i świata, nie odbierze a pomówienia ani kłamstwa na jego temat nie mogą mu zaszkodzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trzym puchę laicka gnido
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda. Tylko ten zapaszek....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co miał mu z bańki strzelić? To jest kulturalny człowiek na poziomie, a nie obywatel RP.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 7

z gazrurki co najmniej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt. Wielki SZACUN dla Pana Prezydenta. Mnie by szlag trafił na tego PiSowskiego oszołoma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

dlatego to nie ty tam jesteś, tylko w przerwie na mycie garów dyrdymały wypisujesz,
słabe nerwy, kup se nerwosol
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lubiłem kiedys cejrowskiego ( z małej litery).

Ale okazał się katohomofobem, prymitywnym szowinistą, człowiekiem kłamiącym w żywe oczy.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 47

tak samo

jak jego przywódca Kaczyński , obłąkany, zakłamany typ.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

kiedyś pokazywałem

jak byłem mały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prowokacja nie udała się...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

wojteck mówi jak jest
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

"Są takie dni w których człowiek nie myśli" Lepiej nie Wałęsa napisze o tych dniach w których myśli, będzie krócej.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 8

LPC Walensa

znaczy Lech Porky Club Walensa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie ważne czy rozwodnik, ważne że dobry zawodnik, w klocki te
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

w świetle prawa nigdy nie miał żony

doczytaj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale przyjął nigeryjskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy to prawda, że LW też miał podobno zaspać 13-go grudnia?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 15

tak na L7
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

wałęsa bufon

sam nic nie obalił, bez pomocy ludkuff
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 20

Wałęsa

A ty kibel obalies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomroczność jasna
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

wałęsiack starczy !

obalił pół litra co najwyżej
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

wojteck

dla przyjaciół cejreck
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Raczej cwejrek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

chciałaś błysnąć ale się spierdziałaś,
tu miałobyć ci*lreck .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co? chcesz zagrzać z wojtkiem, po znajomości?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Hitlera znają?

Takie kryterium przyjales idioto?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wystawili Wałęsę jako Misia zakopianskiego

Smutny upadek. Ostatnie łapanie twarzy. Kiedyś uciekał od ludzi bo myślał że jest Bogiem teraz schodzi by złapać minimum poparcia.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 10

Valen ssa.

niczym Grizzly z Grotto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ajdżent boleck

wanna foto with wojteck cejreck
nie inaczej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bezstronna sobda

Lech jako ktoś z klasą - przecież to jest tak śmieszne, że aż zabawne :)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

LW TW Boleck numer 1 w fimie

Świnka z klasą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

patrz ty łachu. stronnicza menda pucuje pajaca. wiesz c mysle. ustawke zrobiles zaklamancu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

valen ssa ! demonik elektronik

metallicka elektricka sztrum nie tyka!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

polecam fim "Nocna zmiana"

przez wałęsę Polska nie rozwijała się przez wszystkie lata od pseudo upadku komunizmu.

A pan panie wałęsa wyjedź z Polski, bo wstyd.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 21

wysiadać z autobusu!

gnoje, parobasy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedynym politykiem systematycznie obrażanym i opluwanym w Polsce, opluwanym przez
czynowników braci K. w IPN, przez nich samych i ich zakon był a właściwie jest Pan Prezydent Lech Wałęsa. To przeciw Niemu stosowano to, co nazywano "przemysłem pogardy".
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 33

nie zgadzasz sie

bo lubisz konfabulacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i jak widać po latach dobrze to o nich świadczyło i świadczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak się składa, że w 1981 pracowałam i strajkowałam w 1980 w "remontówce"- poszłam do biura pracować, bo na studia się z braku miejsc nie dostałam-zabrakło tzw. punktów m. innymi- pochodzenie inteligenckie i działalność ojca w AK(ojciec nie doczekał strajków 80 roku).Miałam możliwość wychodzenia ze stoczni i powrotu każdego dnia - w pierwszych dniach strajku po nocach chodziłam do piekarni po chleb dla stoczniowców i na rowerku go dowoziłam. Nam uczestniczącym w strajku jest bardzo przykro, że najwięcej zasług przypisują sobie osoby, które tak jak Kaczyński w rzeczywistości niewiele albo nic nie zrobiły, nie spały na styropianie, nie grały w "piłkę"- panowie stoczniowcy będą wiedzieć o jaką chodzi .Czy Kaczyński i ludzie, którzy dziś go popierają przynieśli bochenek chleba, słoik zupy, czy powiadomili rodzinę kolegi, znajomego, sąsiada, że wszystko jest ok., że chłopy się trzymają, że potrzebują szczoteczki do zębów i maszynki do golenia, czy gaci na zmianę. NIE ! Oni nie spali na styropianie, nie podchodzili do bramy, by zobaczyć własne dzieci i żony. Dodam jeszcze, że mam w domu z tamtych czasów przepustkę odręcznie napisaną i jeśli komukolwiek i gdziekolwiek ją dam to jedynie p. Wałęsie, bo On też spal na styropianie przykryty kufajką
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 30

taki jest świat

pielgrzyma też zabili, że pokazał jak robić tory kolejowe,
nie rycz mała nie rycz, na cóż ci to.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Respekt i szacunek dla Pani!!!!

A co do ludzi dzisiejszych: Chyba im za dobrze się żyje...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

patrz na siebie, a nie jak mi się żyje : - ))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie mierz swoją miarą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja babcia też była w ,,remontówce,, podczas strajków

i opowiadała mi że stocznia gdańska sie dogadała i zakończyła strajk ,to kazali zamknąć bramy od sprzedajnej stoczni i remontówka dalej strajkowała, jeździła również po jedzenie i papierosy dla strajkujących stoczniowców, pilnowali by przez most nikt nie powołany nie wchodził ,w stołówce czasem było trzeba pomóc albo przy powielaniu ulotek. Opowiadała że morale załogi były ogólnie dobre, tyle źli na tych ze stoczni gdańskiej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój dziadyga też tam był
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam, ale to co opisujesz, to nie jest bohaterstwo,

opisz coś z tamtych dni i tamtego miejsca, co ma więcej treści, głębi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

proszę bardzo

w tamtych dniach,
szłem łąką, kwiaty pachły, ona mnie odepchła,
więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami,
pierdłem, rzygłem i wyszłem.

Bo chamstwa nie zniese.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja w stanie stanie wojennym byłem za strajk aresztowany , nie jak ci pisowscy pseudodziałacze, komuna wiele w moim młodym życiu narobiła złego ,a ja nigdy nie poszedłem po ordery. Ale nie o tym chciałem napisać a mianowicie wielu działaczy z tamtych czasów znałem osobiście na czele z Wałęsą . On tam w stoczni był od początku i to on wygrał ten strajk i naszą wolność dziesięć lat później. Dobrze ktoś napisał ,że nim dalej od stanu wojennego tym więcej zasłużonych działaczy.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 19

co to nie ty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

uczciwy chłopina z tego Cejrowskiego

Szacun dla Pana Cejrowskiego,idealny kandydat na prezydenta Polski ,jest prawdomówny,nazywa rzeczy po imieniu no i przede wszystkim prezentuje nieskazitelną linię polskiej państwowości .Pan Lech W. powinien brać przykład z takich ludzi jak Pan Cejrowski no i wytłumaczyć się narodowi za tego bolka .
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 25

...chyba Urugwaju.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

"nieskazitelna linia polskiej panstwowości" olała kraj i wyemigrowała do USA , tłumacząc że tam jest szczęśliwy. Tak że- zmień dawkowanie leków...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

2-3 dni temu w gdanskiej Panoramie TVPIS był wywiad z Cejrowskim przy jego kramie...

Ten pseudo-katolik opowiadał takie brednie, np. tekst aby Macierewicz rozdał w trybie pilnym broń polskim kibolom stadionowym aby robili porządek w kraju i jeszcze wieksze idiotyzmy. Do zobaczenia w necie cały wywiad! . Warto zobaczyć .
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

w necie na klozecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak można być pseudo-katolikiem? przecież ta cała zgraja ma nie równo pod sufitem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Respekt i szacunek dla Bolka!!!!

Bez niego byście do dziś marzyli o smartphonach itd.....
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 21

dokładnie i mieszkali w lepiankach, chodzili w abibasach i w łacach od vesrace !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

sensacja na sprzedaż

gawiedź kupi to
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stoisko

Zgadnijcie, czy Wałek kupił książkę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wałeck nie kupił

ino wziął bądź ukradł jakiesz rzeczy,
niczym narzędzia ze stoczni znaczy zakładu pracy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

boleck mappet szoł

podstawiony
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

boleslaw

Bolek ma odwage wyjsc do ludzi? przeciez ten oszust powinien w domu siedziec .
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 17

jak widać wyszedł, ino chrapkę na foto, z celebrytą ma
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ty nawet nie masz odwagi się podpisać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Abstrahując od Wałęsy to Cejrowski z racji języka jak i głoszonych teorii nt Polskich Ziem Odzyskanych oraz sugestii nt "oddawania" Szczecina nie zasługuje nawet na najmniejszą wzmiankę.
Kogo to zresztą interesuje że dwóch facetów się spotkało?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale jednak, jest inaczej,

niż życzyłabyś sobie tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lol

POpierasz tylko kultura-dziwna twa kultura! Dla mnie Cejrowski jest spoko!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nowy pirat.

O widzę że mamy nowego pirata zaczepiajacego ludzi... Bolek kapusta.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jak spotkał się twarzą w twarz to podkulił kitę pisowki troll.

Tacy są właśnie pisowcy tchórze i cykory.
Ze Smoleńska Antek awiator tak wiał że mało co nóg nie połamał zamiast lecieć ratować tych co jak twierdzi przeżyli.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 18

Fdańskie oszołomy...

...spacerowicze fotografują się z konfidentem!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

zdrajca okraglego stolu...

zaprzedal idee Solidarnosci i wybral wspolprace komuchami i bolszewikami...
zbratal sie katami narodu min : jaruzel kiszczak
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 13

Kiedyś podczas sprzedaży jego książek podeszłam do niego i zapytałam o poglądy odnośnie

aborcji ,więc powiedział ,że jest zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji , więc jestem ciekawa ile przeznacza pieniędzy ze swojego majątku na chociaż jeden dom dziecka ,pewnie zero. ,bo jest pazerną kutwą . Z Ceraty taki katolik jak ze mnie Chopin ., Jak się Wam urodzi niepełnosprawne , potwornie cierpiące dziecko to pamiętajcie ,że Cerata tak chce ,bo jest egoistą i d*polizajem kleru.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 15

gdzie leCHU ma czapkę z piór ??

ostał mu się jeno sznur........
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Między Cejrowskim a Wałęsą

jest intelektualna przepaść...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

na korzyść Wałęsy. Są dwa nazwiska polskie znane w każdej dziurze na Świecie: Wojtyła i Wałęsa

a nie jakiś tam Cejrowski
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

nie oceniajmy kogoś za lepszego bo jest bardziej znany, jedno jest pewne łączy ich : KATolstwo.

Które tak obydwoje hołubią ponad wszystko, i wynoszą na piedestał. Więc na pewno jest z nimi coś nie tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Cejrowski gawędziarzem jest świetnym

Pytanie, czy jest Polakiem? Jak to z jego obywatelstwem Ekwadoru, czy innej Kolumbii? Ktoś wie?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

Uporczywe kreowanie się na autorytet w sprawach Polski ma znaczenie

Zatem pytam, jak to jest z jego obywatelstwem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Paradoks potwierdzający dziwną sytuację w pl

Nie przeglądałem za prezydentem Wałęsą i za tym jego JA, a czytałem namiętnie i oglądałem Cejrowskiego kiedyś i dziś. Jednak to chyba światopogląd L.Walesy jest mi dużo bliższy...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21

Jak można mieć jego światopogląd

jeśli on nie umie złożyć prostego zdania ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jaki on ma światopogląd,lewacki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spotkałem Cejrowskiego w Urugwaju...

Boso nie był, wobec ekipy filmowej zachowywał się jak Elżbieta II, żarty ma na poziomie imbecyli i głównie mają na celu obrażenia jakiejś innej znanej osoby...
Ogólne wrażenie bardzo słabe!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 18

konfabulujesz, spotkałem go w Paragwaju zuch chłopak z cejrola
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super , co tam robiłeś ?

Ja spotkałem p.Cejrowskiego w Starogardzie . Super gościu , nazywa rzeczy po imieniu.
no i bilet tańszy niż do Urugwaju :}
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

A czego tam szukał konfident? Prawdy, czy

100 mln.? Moze kuponu do totolotka?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 10

konfi szukał trufli.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak kcem pisdokracji!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mów za siebie Pokemonie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pisz proszę w własnym imieniu

Co Ty wiesz co myślą inni ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ustawiana sonda

Sonda ustawiania! Jak można byc pozytywnie zaskoczonym czymkolwiek co robił i robi Wałęsa???
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

sterowana wolność !

bolek konfitura z wiśni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kto nie lubi gazetki z rana i ciepłych kapci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

TO nie konserwatywne pogladay ma Cejrowski

Tylko chamskie odzwywki. Przedrzeźnianie nazwisk polityków to jest poziom chamstwa poza dyskusja.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

bla bla bla
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

riposta idioty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo źle dla p. Prezydenta, że podszedł do tak wielkiej szui. Nie powinno się pokazywać w ogóle z pewnymi obrzydliwymi ludźmi. Cejrowski już pokazał, jak szanuje ludzi. W ogóle katolicy tak mają.

Wałęsa zaś, cóż - mimo jeszcze (czasami) braku pewnej ogłady (prosty człowiek, aczkolwiek wyrobił się niesamowicie, jak na elektryka) - to nadal LEGENDA.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 30

Fajna legenda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czarna legenda !!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo dobrze, że podszedł, bo pokazał swoją wyższość. Cejrowski był mega zmieszany i nic nie był w stanie powiedzieć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Naród ma być przekonany że obalił komunę Wałęsą i spaniem bo wydziałach stoczniowych hahaha hahaha
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

Albo troll ruski,albo analfabeta pisowski, bo ani ładu,ani składu.Bełkot idioty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

TW BOLEJ

TW BOLEK nie dorasta do pięt Cejrowskiemu...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11

Lubię programy Cejrowskiego ale...

Obiektywizm i umiarkowanie w poglądach jest wskaźnikiem mądrości. A skrajność i radykalizm prowadzi do nienawiści i wojen. To to głosi Cejrowski nie uzdrawia relacji między Polakami. Amen.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Gdzie tu sensacja

Bolek przyszedł obalić Panu Wojtkowi yerba mate
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przypominam niektórym że do tego Bolka -jak go nazywacie wepchnęli się dwaj bracia K.

do kancelarii,promując go,wychwalając i dążąc do tego by został Prrezydentem( a podobno niejaki Jarosław K. klepie teraz że zawsze miał wiedzę że Wałęsa to konfident) Jak bracia zaczęli za bardzo się szarogęsić pogonił ich Resztę znacie....Wtedy im nie przeszkadzało.teraz tak? Ku przemyśleniu dla niektórych...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

ście*wo!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

za surowy jesteś dla tego w kolorowej koszuli, powiedzmy- bosy pajac udający katolika.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Na pewno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bolek ma najwyrrażniej same takie dni kiedy nie mysli :) Jak widac miał je zawsze zanim jeszcze prezydentem został

Cejrowski Słynący z prawicowych i konserwatywnych poglądów podróżnik,kontrowersyjny?
Człowiek który nie kłamie ,nie boi się mówić co myśli,nie oszukuje ,myśli samodzielnie: Tak właśnie lewicowe media ,POwska propagandówka TVN czy tuba internetowa POlityków i ich kolesiów złodziejskich tak nazywa ludzi co nie pozwalają się opluwać,manipulować jak lemingami .Bo powienien byc bezmyślnym murzynek jak to Sikor na taśmach prawdy u Sowy powiedział.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie boi się mówić co myśli? A on myśli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczekaj, jeszcze i twój PIS nagrają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pisiory też tak gadają jak jest taśmach PO , a co ty naiwniaku

myślisz ,że gadają grzecznie , nie kradną ,nie kombinują he,he, naiwniolu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cejrowski?

A kto to Cejrowski?
Ten pan w kwiecistej koszuli?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

zaraz tam pan
do pana to mu dużo brakuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy znajdzie się Ktoś

Kto pogodzi naród i nie będzie ani z PO ani z PIS?
Nam potrzeba normalności, kogoś kto będzie taki jak my czyli: trochę lewicowy (w zdobyczach lewicy czyli powszechnej edukacji, wolności słowa) trochę prawicowy (wierzy w Boga, chodzi do Kościoła) w poglądach konserwatywny (wolny rynek, przedsiębiorczość), patriota na meczach z flagą biało czerwoną?
Takiego kogoś któremu można zaufać, który nie jest politykiem w teraźniejszym znaczeniu tego słowa....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

był już taki

Stan Tymiński
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bolek! Po ile zdjęcie z Tobą?

Żenujący człowiek.
Bez honoru, bez godności.
Szczęśliwy "totolotkowicz".
BOLEK!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13

po pierwsze obydwaj to prawicowi fundamentaliści

po drugie - fakt że się nie mysli nawet jak wrzuca się takie zdjęcie do internetu, bo przeciez to jest reklama Ceyrowskiego

ale widac swój swojego lubi wspierać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

fakt i Wałesa i bosonogi są przeciw gejom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wałęsa, miałeś być na miesięcznicy, to się pochorowałeś

Symulancie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

LW promuje się przy WC

aby znowu przypomnieć się opinii publicznej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wałęsa

Czy poznaliscie ich osobiście bo ja tak poznałem Wałęsę i jest dobrym człowiekiem Łańcut pozdrawia go a rezimowka was wszystkich zabija miejcie trochę honoru jakby nie on to byście nic nie mieli.....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

cejrowski

A kto to ten Cejrowski no bez jaj.
taki toszke błazenek
a wiem to wielki krytyk za szklanego ekranu a w realu nastala cisza bucha bucha bucha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

Brat kiedyś zagadał do WC o Polakach w Brazylii, bo to chyba trzecia albo czwarta polonia na świecie z ciekawa historia. Ze może WC o nich by cos zrobił, odpowiedział...
WC mu na to, ze go Polacy nie interesują ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bolek

Przecież to znany TW Bolek
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co ta faszystkowska gnida robi w moim mieście?!

Kto pozwolił temu brunatnemu kowbojowi zatruwać powietrze w Gdańsku?! wypiep**ać mi stąd do Ekwadoru!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 33

na pewno "na waleta" tam stoi

żal mu pieniędzy na wykupienie miejsca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

słoik

córo: słoik się odezwał ... :D "moim" :D:D:D mieszkanka Gdańska, przyjezdna do pracy ... :D:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

To też moje miasto...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uspokój się słoiku.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wałęsa zdradził Polskę i Polaków

Większość starych ludzi nie ma podstawowej wiedzy na temat tego kim był Wałęsa i jaką rolę odgrywali inni opozycjoniści jak np Michnik czy Kuroń. Dlatego część ludzi po 50ce tak wielbi Wałęsę. To jest efekt elementarnej braku wiedzy. Teraz młodzi ludzie mają szerszy dostęp do wiedzy przez Internet, mogą zapoznawać się z różnymi punktami widzenia (lewicowymi, prawicowymi) i wyciągać samodzielnie wnioski.
Wg tych ludzi starej daty wychowanych głównie na kłamstwach Gazety Wyborczej Michnika np. taki Jaruzelski to bohater, który zapobiegł Rosyjskiej interwencji i rozlewu krwi. Gdy obecnie żaden historyk nie ma zastrzeżeń co do faktu, że to właśnie Jaruzelski prosił Rosjan o interwencję, a generałowie Radzieccy mu tej pomocy odmówili (są na to ujawnione po latach dokumenty Rosyjskie). Wałęsę i okrągły stół pokazuje się jako pokojowe przekazanie władzy, podczas gdy komuniści wybrali sobie grupkę usłużnych im ludzi z opozycji, by podzielić się z nimi władzą. Krwawe natomiast były reformy, podczas których setki tysięcy ludzi traciło pracę, źródła utrzymania, tysiące rocznie odbierały sobie życie, popadali w nędzę i długi. To społeczeństwo krwią zapłaciło za to, by komuniści zostali przy władzy i uwłaszczyli się na publicznym majątku.
Teraz młody człowiek może w internecie przeczytać "List Otwarty Kuronia i Modzelewskiego" i zobaczyć jacy to z nich demokraci i opozycjoniści. Natomiast ci starzy ludzie pamiętają go z propagandy telewizyjnej jak zupki bezrobotnym z uśmiechem oddawał. Balcerowicz to dla nich geniusz ekonomiczny, natomiast w rzeczywistości realizował tylko plany Sachsa i Sorosa, dzięki którym 80% dużych firm w Polsce zostało w rękach kapitału zachodniego zostawiając Polskę w pułapce średniego dochodu. Podobnie jest z Wałęsą, Michnikiem i innymi pseudo bohaterami.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 17

równie dobrze agentura sb mogła wybrac kogo innego co by zrobił ten teatrzyk, dajcie już mu spokój,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jaka to różnica ,inny byłby zdrajcą,Bolek czy Lolek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A, co ty na to ,że mały był Hitler, Stalin, Goebels, Mao, Napoleon, Mussolini , Putin i twój guru

Kaczor , my nie wielbimy Wałęsy, przestań nam wciskać farmazony , nie żyłeś w tamtych czasach ,nie widziałeś tego , nie przeżyłeś więc się nie mądrzyj ,.tylko leć ucałować łapę swojego guru i boga Rydzyka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

tusek 2cm wyzszy od kaczora

Czyli zbrodniaz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ja Ci Durniu odpowiem.

Ile la miałeś w 1970 roku;Czy byłeś już na świecie!!Czy w 1980 roku byłeś w Stoczni Gdańskiej w czasie Strajku.?Jeśli nie to Go*niarzu nie masz prawa dyskutować o tamtym czasie;po prostu nie było Cię w planie NARODZIN!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kim Ty kuzwa jestes?!!

Ile lat miałeś w 1980 roku?A może Cię jeszc że w o ogóle w planie nie było? Jak mi na te pytania odpowiesz to na pewno z Tobą porozmawiam i dam Tobie nr. mojej komórki ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Śmieszą mnie ludzie mieszajćy politykę i gospodarkę prawa i lewa

Drogi młody człowieku proszę dokształć się, bo jak słyszę wszędzie to pojęcie "nowa prawica" to tylko na śmiech mnie zbiera. To, nie żadna "nowa prawica", a zwykli socjaliści co mogą sobie rękę podać z komunistami, bo w wielu aspektach kompletnie się z nimi nie różnią.

Co do planu Balcerowicza pozwolisz, że pominę Twoje wywody odnośnie Soroza, bo to właśnie jest nowa propaganda i ma się ona nijak do rzeczywistości tamtych lat, ale co ty młody człowiek możesz wiedzieć jak wyglądała Polska w latach 90.
Większość firm których nazywasz dużymi w latach 90 była na skraju bankructwa, a Polska nie miała ani grosza na ich zreformowanie. To obcy kapitał w większość nich wpompował olbrzymie pieniądze stąd dziś są one nadal duże. Oczywiście były też nietrafione prywatyzacje, gdzie przekazano w miarę prosperujące firmy. Ponadto widzę, że znasz tylko nazwę "plan Balcerowicza", a nie masz pojęcia jak krótko on trwał i że większość prywatyzacji dokonało się za późniejsze rządy.
Ale o tym by można długo pisać, a co do samych refom to proponuje jeszcze poczytać o niesprzyjających nastrojach społecznych do jakichkolwiek reform.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakbym spotkal cejrowskiego to bym go ojszczał

jakby walese to nawalil mu na twarz.

a gdyby obu razem to zrobil zdjecie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

No i co dalej? Porozmawiali? Czy tylko postali sobie naprzeciwko?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

narazie mierzyli sie wzrokiem

za miesiac walka mma w gdanskiej ergo arenie ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sensacja to będzie jak Walesa z Cejrowskim będą otwierać za kasę

Forum Radunia ZA ROK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Najlepsze jest w tym wszystkim jak Wałęsa tłumaczył się

mając pieniadze od SBecji iż trafiał 6stke w lotto:) to jakiś światowy fenomen trafiać co miesiąc:) . Więc jakim to trzeba być idiotą, żeby w to wierzyć ?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

tak nienawidzą pisu, że

nawet w ufo by uwierzyli ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm. a wiecie, ze kazdemu wygrywajacemu wieksza sume wydawano potwierdzenie wygranej

zreszta tak jest do dzisiaj. i gdyby cos wygral to i on by mial taki kwit (moze na pamiatke) albo zeby sie pochwalic niedowiarkom kolegom. I takie same potwierdzenie w archiwach totalizatora musialo by istniec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pomyłka

Przypuszczam, że Bolek nawet nie wie kto to Cejrowski. Mania wielkości i pycha nie dopuszczają takiej możliwości. Zdolności pisania/czytania ograniczają się do SMS-ów. Facet nie przeczytał w życiu jednej książki.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

przeczytał swoją biografie

Lech Wałęsa a SB
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

dogadywanie się z komunistami, picie wódki w Magdalence

i brak dekomunizacji w strukturach państwa to idea ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cejrowski przeczytał parę książek ale jest chamem ,wcale nie katolikiem

tylko d*polizajem kleru
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

wazne

Odnoszę wrażenie -Mylne,że ktos jest olewany
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co wy wiecie o tamtych czasach a teraz się madrzycie gdzie byliście wtedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

w pracy

a ty co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

100 mln

Gdzie jest moje 100mln???
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prezydent

To był nasz prezydent. Wyprowadził polske z komuny. Dla mnie nie jest ważne co robił,czy kapitał czy nie. To były takie czasy ze tak trzeba było robić. Teraz należy mu się szacunek za to kim jest.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

Twoj prezydent

nie moj nie milionów nie ogłupionych Polaków !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

TW Bolek jak rak atakuje po prostu odpadając ofiarę

Stara sztuczka z SB.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

mózg ci odpadł...podnieś go,leży koło kapcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czyli polityk były prezydent IIIRP

polazł awanturować się na stoisko Cejrowskiego bo się obraził że ten "brzydko" na niego powiedział
już pomijając to że jako polityk i osoba publiczna powinien brać pod uwagę to że mogą krążyć na jego temat różne opinie i osoba która nie ma nic na sumieniu by to zignorowała, ba powiem więcej nawet mając coś na sumieniu powinien to zignorować i tak postąpił by każdy rozgarnięty człowiek ale jako że nasz symbol narodowy to chłopek roztropek pieniacz i według dokumentów kapuś więc poszedł robić borutę na jarmarku to pokazuje format tego nablisty
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie byłeś tam przy tym stoisku i po co kłamiesz ,że poszedł się awanturować

nienawidzę intrygantów a ty nim jesteś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

oczywiście że nie byłem

ale to Wałęsa polazł do Cejrowskiego a nie odwrotnie
i gdyby doszło tam do jakiejkolwiek konwersacji pomiędzy tymi Panami to "demokratyczne" media po odpowiednim montażu piały by o tym na całą Polskę, to że nie wiemy do czego tam słownie doszło świadczy tylko o tym że :
1) Cejrowski zignorował Wałęsę
2) Wynik konwersacji nie był po myśli "demokratycznych" mediów i dlatego cich o tym i ostały tylko zdjęcia i pianie nad tym jaką to Pan Wałęsa pokazał klasę

Ps. Chciał bym dodać że daleko mi i to delikatnie mówiąc do poglądów i punktu widzenia rzeczywistości które reprezentuje Pan Cejrowski co jednak nie zaciemnia mi ogólnego obrazu który to jest taki że bardzo delikatnie ujmując góruje on pod względem intelektualnym, moralnym a nawet pomimo swego ocierającego się o chamstwo stylu bycia kulturalnym nad naszym Noblisą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

co Bolkiowi pozostało?

Dla Cejrowskiego wstyd w sumie :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

ankieta subiektywna Wałęsa pokazał klasę??? on nie wie co to znaczy

Fota ptzypadkowa, WC nic nie komentował
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polacy, co się z wami stało ???? dlaczego tak się nienawidzicie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

bolek od dawna na zawsze jest bolkiem

Kulturalny Pan Cejrowski nie przegonił bolka tylko z zażenowaniem na niego patrzył
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Cejrowski ? To ten który wyrzekł się polskiego obywatelstwa i przyjął ekwadorskie....

....żeby nie płacić podatków, a mieszka w USA ? I takie wielkie halo odnośnie tego szmondaka?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

mącisz, nie zrzekł się obywatelstwa tylko przyjął drugie

podobnie jak Sł.Nowak (tzw.minister transportu ps. "Zegarmistrz") przyjął ukraińskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

elita 3 srypy

bolek kapuś, kwas pijak, bul analfabeta. I ta proniemiecka poppartia chce żeby było tak jak było. To był świat dla matołków.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

I co Pisuary jak w miesięcznicach wędruje konfident SB pan aktor od Faraona

to jakoś wam nie przeszkadza co, konfidenci są w kązdej partii ,a wam się biedni wydaje ,że wszędzie są tylko nie w Pisie ,otóż kochanieńcy jesteście w błędzie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

No to wzrosly notowania Cejrowskiego w rezimowej telewizorni z ta gupia mina ale ubaw.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Panie Walesa nie fotografuj sie z Cejrowskim psuje Pan swoja reputacje Cejrowski jest beznadziejny!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20

trzeba miec reputacje jeszcze :)

a dawny wozkowy ze stoczni .. coz .. tyle ile mu zaplaca to powie. Kiedys wystapil rowniez dla zwalczajacych zwiazki zawodowe. Czego za kase on nie poczyni?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsza jest ankieta

A szczególnie Lech Wałęsa po raz kolejny pokazał klasę. Pytanie kiedy robił to wcześniej bo coś mi umknęło.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

co Pani p**rdoli?

Wtedy pokazal klase
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lotto i wygrane. prosty dowod

hmmm. a wiecie, ze kazdemu wygrywajacemu wieksza sume wydawano potwierdzenie wygranej
zreszta tak jest do dzisiaj. i gdyby cos wygral to i on by mial taki kwit (moze na pamiatke) albo zeby sie pochwalic niedowiarkom kolegom. I takie same potwierdzenie w archiwach totalizatora musialo by istniec.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

oto wielka walka ..poczekajcie milli moi

narazie mierzyli sie wzrokiem
za miesiac walka mma w gdanskiej ergo arenie ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wojtek z Kociewia....

To że zrzekł się obywatelstwa polskiego i przyjął takie które pozwala uchylać się od płacenia podatków i z dala od ojczyzny ale wygodnie posadził d.pę w USA dowodzi że jest z Kociewia i za 5 zł by żabę do Zakopanego gnał czyli....to jest stanu umysłu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie zrzekl sie obywatelstwa tylko ma podwojne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za ....

Masakra ale Bolek się wygłupił ... wyszła cała jego natura ... zobaczył kogoś znajomego z Twarzy i podszedł - taki ma odruch - jest głupi i juz nie zawsze kuma .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Internauci,Gowniarze Wy Głupie knuty

Was nawet w planie splodzenia nie bylo;Mój syn jest chrzesniakiemi LECHA.Co Wy Gnojki możecie gadać,Czy ktoś był Bolkiem,Czy nie.Dzieki Bolkowi mozecie sie poruszać po całej Europie,pracować w całej Europie,więc przestańcie p...lic.Zapytajcie Swich Starych ile godzin w kolejkach stali po mięso itp lub np po Bobowite.Wiec przestancie pier...cic.Z całym mimo ostrych słów powazaniem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23

I do tych co minusuja

A czy ja nie mam racji?Poczekajcie jak Wam Kaczor ocipialy od traumy że głupim powiedzeniem ""ladujcie"zabił Brata i
wszystkich Szanownych Pasażerów TU 154M zabierze mozlwosci podrozowania po Europie,jak Durny nigdy nie mający kobiety i Rodziny Paja ograniczy prawo do swobodnej wypowiedzi,jak człowiek nie znający języków opanuje Wasze umysły za po pomocą 500 +.Przeciez to nie z Jego pienadze, tylko za nasze.Ja Emeryt wołam do resztek Waszego rozumu obudzcie sie.Mlodzi to już nie moją przyszłość,ale Wasza,obudzcie sie i dzialajcie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ale ubol...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za ten wpis! Trzeba dawać świadectwo prawdzie. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

mamy nowego pirata zaczepiajacego ludzi... Bolek kapusta.

walesa jaki spasiony przy tym drugim z prawej
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mogli se buzi dać... Hehehe....!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy WC ma zgodę na handel ?

sprawdzał ktoś ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

walesa mial sprawdzic - wywiedziec sie i doniesc.

jego spytaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

PO rządny model z tego Bolesławawa

jest
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dwa fasadowe k a t o le się spotkały.

No i problem jadowitej "miłości bliźniego" wyszedł na jaw. Moja prawda jest najmojsza!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie piszesz w ogole na temat. jakis dubieniecki jest w pis? i co do tego ma zdjecie z jarmarku?

rozumiem, ze jestes glupi ale juz nie pisz bo bzdurzysz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie lubisz prawdy . Wszystko co nas otacza to polityka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fake czasy. Fake newsów

i Fake idoli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fakeokracja

fakeautorytetów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zadufany bolo, kandydat na prezydenta z 1 % poparciem chodzi z ochroną i udaje mądrego

Wystarczy poczytać jego wpisy i wyłazi obrzydliwy cham i prostak. Zachowuje się jak g*wniarz, wkleja przerobione obrazki, widać że tylko kasa się liczy. Takiego głupio mądrego musieli ogrywać jak chcieli i tyle. Niech ktoś go nazwie mężem stanu buhahahaha
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ivan

Ciekawe czy Cejrowski był na boso :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

won cejrowski

Bagna nie mam zamiaru słuchać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mogli se buzi dać... !!! Hehehe....!!! Idzi, co to niby nic nie widzi - lat 66
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cejrowski ma dość głupią minę . Co innego naubliżać komuś z daleka a co innego spojrzeć w oczy temu którego się opluło . Teraz trzeba mu było wszystko powiedzieć panie Cejrowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sonda z sugestia?!

Taka sonda smierdzi opowiadaniem sie za kims... jest stronnicza... wstyd! Ps Bolek teraz szuka kolegow bo nikt sie nie chce z nim zadawac... no moze ten ktos kto sonde robil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry