Widok

Leg Magic i inne

Już od jakiegoś czasu nieustannie nurtuje mnie kwestia, czy urządzenia typu Leg Magic, Leg Maker działają? Wykonujesz tylko jedno ćwiczenie, jeden ruch, ale z drugiej strony na rowerze też tylko jeden ruch, ale nikt nie wątpi że można się na nim zmęczyć i dzięki niemu schudnąć.
Oczywiście można schudnąć bez takich cudeniek wychodząc biegać, ale mając małe dziecko ciężko jest wyjść, bo jego cykl dnia nie jest regularny, zresztą ciężko kogoś prosić popilnuj mi dziecka bo ja chcę pobiegać, dlatego pomyślałam o czymś małym, gdyż nie mam za dużo miejsca, na czym można poćwiczyć rano czy w południe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy od motywacji. Mama sobie kupiła i dziś służy jako dodatkowy wieszak. A z dzieckiem w foteliku można robić rowerowe wycieczki więc może lepiej zainwestować w fotelik i rower?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zainteresowanie :)

Niestety rower z moim dzieckiem to raczej ciężko :( próbowałam już tej metody, bo zanim kupiłam pożyczyłam od znajomych i na 3 próby żadna się nie udała, co nie oznacza, że z tego całkiem zrezygnuje, może za 2 3 miesiące będzie bardziej chętna :)

Erudyta, myślisz że gdyby twoja mama na tym ćwiczyła to dałoby jakiś efekt? Nie zależy mi na super odchudzeniu, ale na podniesieniu "sklapciałych" pośladków, trochę ujędrnieniu ud.
Ostatnio robię przysiady, coś tam pomagają, nie wiele, ale zawsze coś
Nie lubię ćwiczyć sama, dlatego chciałabym coś co można, że tak powiem robić bezmyślnie jak np jazda na stacjonarnym rowerku czy wynalazku typu Leg Magic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalezy mi na czyms na czym mozna mozg zrelelakdowac tez przez 10 15 min pomiedzy praca czy nsuka do egzaminow zawosowyvh zeby tez o 1 w nocynie przysypiac tylko sie obudzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

do góry