Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Świetna przychodnia, chodzę do niej już od 20 lat i ani razu w ciągu tego...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z pomocy pracowników przychodni rok temu, w...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Sabina - opinia wątek zamknięty Tydzień temu miałam okazję skorzystać z usług doktor Kozłowskiej- bardzo...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Personel bardzo profesjonalny, z ogromnym doświadczeniem, nigdy się nie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Dariusz - opinia wątek zamknięty Całą rodziną jesteśmy zapisani do przychodni; nikt nie ma nic złego do...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Chciałabym z całego serca podziękować specjalistom z ośrodka- gdy walczyłam z...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Łukasz Kruszyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, przychodnia w super lokalizacji, całkiem dobrze...
~Łukasz Kruszyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Sara Nowak - opinia wątek zamknięty Stanowczo polecam, doktor Gaweł prowadzi moją ciążę i jestem bardzo...
~Sara Nowak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Sprawdzona, rzetelna kadra ktora znam od lat.
~Hubert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Bartlomiej - opinia wątek zamknięty Bardzo szanuję to, że mimo iż kadra ma za sobą lata ciężkiej pracy i ogromne...
~Bartlomiej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Lukasz A - opinia wątek zamknięty Dawno nie spotkałem się z tak oddanym pacjentom zespołem, nieważne, czy...
~Lukasz A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Emil - opinia wątek zamknięty Dramat na recepcji brak kompetentnej ekipy nie dość że informują odwołaniu...
~Emil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Chodzę tam ze względu na świetnego radiologa jakim jest Doktor Andrzej...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Rejestracja do zmiany wątek zamknięty Korzystam z usług medycznych od ok 4 lat. Do rejestracji trudno się...
~Była Pacjentka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Unikajcie tej Spółdzielni. Zwróciłam się z prośbą do lekarza pierwszego...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Żenada wątek zamknięty Za niemałą kasę dostaje się warunki jak w przychodni publicznej, brudno,...
~Autor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Zaczynam od rejestracji - Pani rejestratorka nie miła, szydzi z klientów, a...
~E.D.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Szczerze odradzam wątek zamknięty Ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby zapisać się do internisty w ramach...
~nerkówka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

Dobra Spółdzielnia Lekarska. Dobrzy lekarze. wątek zamknięty Z usług spółdzielni korzystam od dziecka. Leczone miałem różne przypadłości...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Lekarz internista dr Bogusławski. Poszedłem z katarem, kaszlem i dusznościami...
~ks
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

42

wątków

do góry