Widok

Lekarz pediatra - szukam

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy pediatra, byle nie Komornicka. Kobitka ma odklejone, właśnie zmieniłem ją, byle z dala od moich dzieciaków. Ostatni raz byłem w grudniu i musiałem zęby zagryzać, by nie wyjść w trakcie jej monologu "co i dlaczego"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam dr Anete Poplawska. Przyjmuje w GCZ w Nowym Porcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja chodzę do dr Płazy. Moja młodsza siostra do niej chodziła, druga siostra z trójką dzieci chodzi i ja z moją dwójką również. Do każdego lekarza można mieć jakieś ale. Kiedyś byłam u dr Komornickiej, bo nasza dr była na urlopie. W moim odczuciu za anemiczna, zero energii. Za to moja koleżanka chodzi do niej ze swoimi dziećmi i jest zadowolona. Moja 1,5 roczna córka uwielbia dr Płazę. Rzadko się widujemy (całe szczęście) ale mała wbiega do gabinetu uśmiechnięta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację. Jestem nowa na Stogach i wolę zasięgnąć informacji >do kogo> A jak się żyje w tej dzielnicy, spokojnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maria ja chodzę z dwójką moich bliźniaków do pani Krystyny Shramm. Prywatnie , przyjmuje w gabinecie przy um w Gdańsku. Pamiętam,że raz wybrałam sie do niej bo bylam niezadowolona z pediatry na nfz, do którego zapisane były moje dzieciaki i tak zostało. Mam do niej zaufanie, łapie świetny kontakt z dziećmi tak więc maluchy nie mają stresu na widok białego fartucha.Nie przypisuje również od razu antybiotyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mój mały od 5 lat chodzi do Komornickiej. Sympatyczna babka, ale czasem mam wrażenie że źle leczy, bo pół roku mój mały miał kaszel, sama ją musiałam prosić żeby dała skierowanie do alergologa, on twierdziła że może to być przeciągająca się infekcja. Po wizycie u alergologa nic nie stwierdzono, i w sumie rzeczywiście przeciągająca się infekcja była. Ale sam fakt że to ja musiałam prosić o skierowanie, mogłaby ona o tym pomyśleć żeby pod różnymi kątami przebadać dziecko.
Ale pomimo to i tak do niej chodzimy, i jest zawsze uśmiechnięta.

Raz byłam u dr Kniter, i jej nie polecam, złe wrażenie zrobiła na mnie, zero uśmiechu, do dziecka miała podejście jak do przykrego obowiązku, może to było u niej jednorazowe, ale nie była przyjemna.
Już wolę Komornicką.

U dr Płazy nigdy nie byłam to się nie wypowiem.

Ale to samemu trzeba ocenić lekarza. Bo zawsze się znajdzie ktoś kto pochwali, i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam moje dziecko też należało do dr Kromolickiej dwa razy źle postawiona diagnoza. Dało nam to domyślnie jak lekarz ze szpitala zapytam o nazwisko lekarki kto tak dziecko leczył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, zrazilam sie na dr komornickije, zawsze kończyło się prywatną wizytą domową bo dr Komornicka nic nie widziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry