Widok

Lewiatan

Dzisiaj otwarto sklep Lewiatan. Kto był ? co sądzicie ? Jakie wrażenia ?

Ja byłam i otwarcie oceniam bardzo entuzjastycznie - Duży wybór, dekustacje, promocje itp. Czy utrzyma się w Bojanie ?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10
oczywiście że się utrzyma!
bardzo duży wybór, miła obsługa, jakość jakość i jeszcze raz jakość!!!
Ceny niższe niż w biedronie już o groszku nie wspominając....
oby tak dalej!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13
Popieram super sklep ,miła fajna obsługa duzy wybór suuuperrr
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
Fajna obsługa pani na wędlinach udaje ze nie widzi ludzi a pan z ochrony skrada się jak by wszyscy byli złodziejami pierwszy i ostatni raz byłam w tym sklepie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani nie widzi, ale pan tak. Tak i tak zle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre bo polskie!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Lewiatan wchodzi w skład Grupy Eurocash, której pakiet większościowy jest własnością Portugalczyka, Luisa Amarala ;).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eurocash
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha, nikodem, a GROSZEK to niby czyj jest?? Też grupa Eurocash http://pl.wikipedia.org/wiki/Groszek_%28sie%C4%87_sklep%C3%B3w%29 Z drugiej strony najważniejsze, ze na półkach stoją polskie towary.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo miła profesjonalna obsługa - a zwłaszcza panie na "dziale mięsnym" są super.....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
Może i właścicielem marki Lewiatan jest Eurocash ale właścicielem samego sklepu jest Polak :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Franczyzę wziął Polak. Zyski z tej franczyzy idą do kieszeni koncernu, który nie płaci w Polsce podatków. Co do właściciela lokalu natomiast, to się zgadzam :).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Profity i ryzyko jest po stronie franczyzobiorcy. A franczyzobiorca jak nie kupi towaru w eurocash to eurocash nic nie zarobi. A w sieci lewiatan można kupować tam gdzie się chce. Podsumowując właściciel lokalu Polak. Franczyzobiorca tez Polak który płaci podatki w Polsce. Natomiast eurocash właściciel znaku lewiatan to koncern.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZY KTOŚ WIE, CO SIĘ DZIEJE Z PANIĄ LUCYNĄ ,TĄ KTÓRA PRACOWAŁA NA "DZIALE MIĘSNYM" jeszcze rok temu ? - TA KTÓRA MIAŁA WYPADEK - GDZIE TA PANI MIESZKA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ oczywiście, że Groszek należy do tej samej grupy. Czy ktoś twierdzi inaczej?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym i która będzie w stanie bronić jej uczestników konkurencją ze strony zewnętrznych sieci handlowych. Cel ten jest sukcesywnie realizowany. Dzięki zaangażowaniu polskich przedsiębiorców Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie blisko 2800 rzetelnych i solidnych placówek handlowych oraz może liczyć na dalszy, intensywny rozwój.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie najważniejsze, że lepiej zaczęli od Delikatesów Centrum, mają więcej towaru, chyba troszkę lepsze ceny i obsługa też chyba lepsza, choć to wyjdzie w ciągu najbliższych miesięcy. Warto by było pomyśleć o sukcesywnym wprowadzaniu produktów premium ( jakaś osobna półeczka etc) coś w stylu ALMA czy BOMI, bo na około jest pełno takich samych produktów masowych, a jak się znajdą koneserzy w Bojanie z grubszym portfelem ( a kurcze tutaj raczej większość w domach mieszka, to bidy nie ma chyba !) to będą mieli stałą klientelę. Po za tym trafili w lepszy okres roku, teraz wiosna, potem lato, więc też przejezdni będą wpadali. Jako urodzony marketingowiec uważam, że powinni przed wakacjami jakiś szyld kierunkowo informacyjny zrobić na wjeździe do Bojana i od strony Koleczkowa i od strony Dobrzewina, np ( LEWIATAN wita w Bojanie z jakimś Kaszubskim akcentem i strzałeczka 300 m prosto :)
Do tego jakieś eventy powinni robić , jak się już cieplej zrobi ( np na majówkę, albo na dzień dziecka- taki mini happening, parking mają duży, można ulotki puścić, plakaty w szkole, przy kościele, tak mogę wygrać z "owadami i zielenizną" ;) Jakby szukali pomysłów właściciela Lewiatana zapraszam na priv, może uda mi się podpowiedzieć słuszny kierunek działań nie tylko w zakresie sprzedaży.
Ja tam im życzę powodzenia, nie tylko, że po sąsiedzku, ale krajowe biznesy trzeba wspierać !
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Produkty premium powolutku wprowadzamy. Jeżeli macie Państwo jakieś sugestie i życzenia proszę przekazać informacje obsłudze lub wysłać maila arkadiuszbojano@onet.pl. Dwie tablice zostaly zamowione trzy tygodnie temu ale niestety przez pogodę montaż został przesuniety na po świętach :(. Happening w planach czekamy na lepszą pogodę.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety już podobnie jak w "delikatesach"można naciąć się na przeterminowane i nieświeże produkty,taki sklep wymaga dużego przerobu żeby wszystko było w dobrym wyborze i świeże.Jeżeli chodzi o ceny zdecydowanie lepsze są w Biedronce a nawet u Jacka,Niestety jakoś muszą zarobić na dzierżawę u naszego Bojańskiego hydraulika,
życzę im wytrwałości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
Nie zgadzam się......Z poprzednią opinią . Towar w lewiatan jest świeży ....Ma niskie ceny - dużo promocji ....A zwłaszcza na wędlinach , mięsie i serach..., oraz na dziale słodycze i napoje.....Bardzo często robię zakupy w lewiatan i nigdy nie widziałam produktów po terminie. ....... ...Czemu mariolu kłamiesz?....
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mariola .... pewnie pracuje u Jacka i bardzo nie chce stracić tej pracy skoro tak się stara :)
a co do Lewiatana to również się do tej pory nie spotkałam się z nieświeżymi produktami
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tą świeżością towaru to chyba trochę przesada... Za każdym razem widzę pleśń na owocach lub gdzieś na mięsie... No, ale za to otwarte do 22.00, co też się czasem przydaje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
ja uwielbiam robic tam zakupy, obsluga jest bardzo mila, kulturalna, usmiechnieta, zawsze doradzi, duzy wybor towaru i ceny przystepne, z wozkiem spokojnie mozna wjechac. co do swierzosci-wszystkim sie nie dogodzi...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ceny cenami, jakość jakością. Zdania są podzielone. Dlaczego jednak kogokolwiek interesuje kto dostaje pieniądze za dzierżawę? Czy Hydraulik, czy elektryk, czy mechanik, co za różnica! Weźcie się sami do roboty i zap...12 h dziennie, to też będziecie mieli! Jeśli macie choć połowę oleju w głowie, tego co ma hydraulik czy inni obrotni kolesie w Bojanie. Żal wam d*pę ściska i musicie szpilę wbijać, nie? Ani to na temat ani wasza sprawa. Ciągle słyszę jakieś ploty o tym i o tamtym kolesiu, bo się dorobił, bo "kto bogatemu zabroni", ach. Nikt nie widzi, że nie ma czasu dla rodziny, że jest schorowany przez stres związany z działalnością, że walczy z Urzędami i konkurencją, żeby dać pracę ludziom. Wstyd Bojańczycy, WSTYD!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2
Racja, wprowadziłam się do Bojana kilka lat temu, miałam przyjemność go poznać, to miły, pracowity facet, który pieniądze ze sprzedaży działek nie ,,przeżarł,, umie je pomnażać , nie siedzi na tarasie i nie opala brzucha tylko ciężko pracuje. Jak ktoś mu zazdrości to niech kupi sobie koparkę i zapieprza.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prawda tylko ludzie widzą że ktoś ma , i już w d... ściska pozdrawiam wynajmującego.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wkrótce w kurnikach powstanie sklep sieciowy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
zaduzo ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mówiłam tu o p. Franku, jego zięcia nie znam więc się nie wypowiadam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
ku..wa co za pi....szona wiocha, jak dobrze,ze nie kopiłem działki w tym szambie, tylko zawiść i obgadywanie .
Do wszystkich którzy chcą zamieszkać w Bojanie, lepiej dać trochę więcej, ale Bojano omijać.Znam osobiście Grablowskich i jak ktoś na nich gada to tylko z zazdrości, ze ciężka praca czegoś się dorobili.Wstyd , a niby wszyscy tacy katolicy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
Całe nasze szczęście,że pan nie wprowadził się do naszej wioski,z takim słownictwem nie chcemy pana w naszej społeczności,niech pan zostanie tam gdzie jest i jadu upuszcza a opinie o Bojanie zachowa pan dla siebie. Bo to są tylko domysły a nie fakty. Dla nas jest to fantastyczne miejsce do mieszkania,wszędzie są mili i niemili ludzie,szukajmy pozytywów a będzie się nam lepiej bo spokojniej żyło. Proszę spojrzeć na zmiany jakie zaszły tu przez ostatnie 10 lat. Co do lewiatana jestem mile zaskoczona. Obsługa jest bardzo miła, uczynna przyjemnie tam się robi zakupy a ceny są naprawdę przystępne. Niech im się wiedzie jak najlepiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura......Kłamstwo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale co bzdura? co kłamstwo?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czytam i przecieram oczy ze zdumienia.
Niech mi ktoś odpowie na pytanie: ile to jest "za dużo" i kto ma o tym decydować? Czy ten, kto ma, bo się dorobił, a nie ukradł; czy cała wieś????? Co zatem oznacza "za mało" i proszę podać liczby, dobra materialne itp...
Hahaha jesteście niektórzy śmieszni i malućcy, bo wylewacie zazdrość w necie i opisujecie ludzi nazwiskami, imionami, funkcjami pełnionymi w naszej pięknej wsi. Po co tyle jadu, weźcie się do roboty i przestańcie kopać innych. Typowy POLAK, nie ważne, co ja mam, ważne, żeby Kowalski miał mniej i gorsze!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wszędzie znajdą się zazdrośnicy. Z doświadczenia wiem, że najczęściej zazdroszczą nam starzy ukochani znajomi, którzy sami nie potrafią obracać pieniędzmi albo którym wciąż jest za mało. Widząc, że sąsiadowi żyje się lepiej obgadują d*pę oczywiście anonimowo a w oczy prawią komplementy. Tak dzieje się w każdym miejscu, niestety.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po co tam produkty premium, skoro obsługa beznadziejna. Towar na stoisku mięsnym podaje w gumowych rękawicach chwile po myciu szyb. Szmata do zlewu i zabiera się do "obsługi" klienta, niebywale zaskoczona zwróceniem uwagi. Godziny szkoleń, lata w handlu i wszystko na nic. Porażka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Na samym początku byłabardzo dobra i mmiła obsługa prócz tej pani co miała wypadek. Teraz co jakiś czas kto inny tam jest i takie oto efekty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem zadowolona, coraz bardziej. Na początku asortyment był kiepski ale teraz jest naprawdę dobrze, nigdy nie spotkałam się że zła obsługa, Panie są mile i wszystko jest robione czysto.
Jestem stałą klientka i szczerze nie rozumiem Pani problemu... W każdym sklepie można się przyczepić do jakiś szczegółów
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Uważajcie na ceny, prawie przy każdych zakupach cena na paragonie jest wyższa od tej podanej na półce. Szkoda że nie odwrotnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie rozumiem - to kiedy była dobra obsługa na dziale mięsnym ? rok temu czy teraz? i kto najlepiej obsługiwał?

bo mi się podobała obsługa kiedyś - jak pracowała jeszcze ta pani chyba Lucyna miała na imię.....ta która miała wypadek. A tak na marginesie - to życzę powrotu do zdrowia.

I NIECH SZYBKO PANI WRACA DO PRACY......MIŁO SIĘ U PANI KUPOWAŁO...POZDRAWIAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja moge jedynie powiedziec, by po zakupach sprawdzac paragony.. zdarzylo mi sie wrocic dwa razy do sklepi po zwrot za zle naliczone ilosci produktow...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem sprawdzac dziewczyne jadna zwolnili bo kradła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co wy gadacie chodzę codziennie do lewiatana i czasem się wkurzam na ceny bo są różne ale nie ma co obrzucać ludzi błotem.Jak zwracam uwagę pani przy kasie przeprasza lub zwrraca różnice. Są niekóre panie tak zwane wredne ale proszę nie traktować wszystkie równo.Ja jestem zadowolona z obsługi jednej pani która jest często na kasie taka w okularach.wysoka szczupła,imienia nie znam ale jeśli chodzicie do sklepu to wiecie o kogo chodzi. Zawsze pomorze.do siadki spakuje i dobrym słowem zagada.A tak poza tym rozumiem nie wszystkim morzna dogodzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukają do pracy ale kto chce tam iść to niech się uzbroji w cierpliwość bo tam panują układy tj.jedni chodzą więcej na rano lub tylko rano i niedziele mają wolne.Ja rozważałam pójście tam do pracy,ale skoro panuje tam nie równy układ to się nie zdecydowałam się iść bo też mam rodzine i popołudnia też chciałabym spędzać w domu lub niedziele ja rozumiem że skoro podejmuje się prace w systemie dwu zmianowym to się godzę na te warunki ale sprawiedliwie i niedziele też i niechciała bym się denerwować że w pracy panuje dyskryminacja pracowników na lepszych i gorszych.Poza tym pracownicy są mili i uczynni.I chcę dodać że najniższą krajową dostane wszędzie i bez stresu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pracownicy tam sobie sami ustalają grafik kto chce jaka mieć zmianę i kiedy wolne. Kto chce w dni wolne i święta pracować tez sami sobie wpisują na grafik. . . Kto pierwszy ten lepszy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bzdura to nie prawda wiem z pewnego żródła jak jest i napewno nikt się nie pyta jak chcesz pracować owszem jak ktoś musi to prosi o ujęcie tego w grafiku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nomi i nikol - jak ktoś nie chce pracować to zawsze coś mu będzie zawadzac... Lenistwo w tym kraju rośnie z dnia na dzień i nie spodziewała bym się postępu kiedy do głosu damy dochodzić takim jak Wy! Znam kadrę bardzo dobrze i wiem że to co wypisujesz (wypisujecie) to same bzdury
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Od kilku chodzę do lewiatana i nie widzę tej miłej pani nie wiem jak ma na imie.Czyżby już ją zwolnili,szkoda by bylo. Dodam że mowa o takiej wysokiej szczupłej pani.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się z tym .........ta pani była zawsze dla mnie miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgadzam się z tym .........ta pani z mięsnego co miała wypadek była zawsze dla mnie miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgadzam się z tym .........ta pani z mięsnego co miała wypadek była zawsze dla mnie miła.dla innych też była miła s do tego pracowita.....Pozdrawiam ja....życzę powrotu do zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I sprzedawała wędliny i mięso z datą która się kończy . Wciskała wszystko co się da byleby sprzedać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie w sklepie lewiatan są jedna wielka porażka. Ich uprzejmość
I teksty typu dziękuje i zapraszam
Ponownie miłego dnia życzę są na dłuższa metę nie do zniesienia masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jprd.
A co mają panie w sklepie ci mówić? Kawały opowiadać?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani/Pan anonim pewnie wolałaby ploteczki, ale cóż Panie pracujące w lewiatanie są miłe i uprzejme i wolą nie wchodzić w dyskusje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złego słowa nie mogę powiedzieć o Lewiatanie u nas w Bojanie.
Ciekawa alternatywa dla Biedronki, która niestety chyba z braku dobrego zarządzania
bardzo spadła jakościowo - bałagan, braki w towarach - słabo, już wolę jechać do innej Biedry.

Z plusów Lewiatana:
- kulturalna i miła obsługa, choć zapewne nie jest łatwo po całym dniu zapierdzelania, do każdego się uśmiechać
- nogi kurczaka grilowane po 1,99zł mega pyszne i to jest co przyciąga!
- dobre pieczywo, smaczne
- od czasu do czasu ciekawe promocje
- otwarte w każde święto, super sprawa

Z minusów
- słabe hot-dogi, może to kwestia grilla, ale mega wysuszone i gorące, warto porównać na jakiejś dowolnej stacji paliw jeśli chodzi o jakość
- przydało by się większe zatowarowanie niektórymi produktami, każdy ma różne gusta i potrzeby, ale np. surówki Grześkowiaka, itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam, bałagan i brak dokładnej informacji o cenach, szczególnie na ladach mroźniczych. Sami klienci utrudniają dostęp do sklepu, swoje auta parkują prawie w wejściu a krzyki i nawoływanie się personelu to standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak macie jakieś negatywy, to już nie warto wpisywać, bo w kółko ta firma jest na tapecie. może te niby pytania, to taka forma zakamuflowanego automarketingu... Ignorujmy. Ma powstać polo market w centrum, obok metalowego, więc pewnie upadną. Lokalizacja do bani, to że to sieciówka, to raczej nie pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedy powstanie nowy market, większy wybór towarów mole widziany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w większości, aczkolwiek muszę dodać, że mogli by bardziej się postarać o dział warzywno - owocowy. Niestety jest mały wybór, a niekiedy nawet to co mają jest niskiej jakości (za długo leży albo mocno poobijane).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym dodać iż moja opinia dotyczyła Biedronki. Przepraszam że tego wcześniej nie umieściłem. Wystarczy popatrzeć dla porównania na Lidl, czysto spokojnie towar na pólkach, swoboda poruszania się z wózkiem, Do Lewiatana nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obsługa jest miła a towar taki sam jak wszędzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Lewiatanie 0 18.00 już nie mielą mięsa.
Serio? Prąd jest droższy po 18 i się nie opłaca? Śmieszne. Kupiłem w Biedrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy sklep w okolicy, obsługa miła i pomocna.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieję że ustawodawcy zmienia tak przepisy że sklep zostanie zamknięty w niedziele!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nikt ci każe chodzić do sklepu w niedzielę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siedź całą niedzielę w kościele, nikt nie każe Ci w ten dzień chodzić do sklepu na zakupy !
Może ten twój ustawodawca pozamyka jeszcze stadiony, kina, szpitale i komisariaty. W zasadzie jak wszystko zamknie to i pociągi, autobusy oraz taxi nie muszą funkcjonować. Ustawodawca nakaże że całymi dniami trzeba będzie siedzieć w kościele lub przy telewizorze oglądając TVP1
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

i zakaz wychodzenia z domu niech jeszcze wprowadzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na szczęście twój głos antysystemowcu g...o znaczy i mam nadzieję, że po wyborach PiS zrobi porządek z takimi sklepami typu Lewiatan i Żabka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Najbardziej przeraża mnie fakt że ludzie tacy jak Pan podpisujący się 'anomim' (co przecież jest oczywiste bo nigdy nie odważyłby się podpisać swoim nazwiskiem )w ogole funkcjonują w naszym społeczeństwie, tacy ludzie szukają pożywki ale swoich frustracji w każdym najmniejszym pretekście - otwarcie sklepu bądź nie otwarcie, bijące dzwony, głośno bawiące się dzieci - co za okropieństwa prawda?
Nie rozumiem dlaczego osoba 'anonim ' nie zajmie się czymś dobrym tylko ciagle nawołuje do nienawiści?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugą częścią twojej wypowiedzi się zgodzę. Za dużo ludzi nawołuje do nienawiści, aczkolwiek początek twojej wypowiedzi jest bezsensowny. Zarzucasz że ktoś podpisuje się jako anonim nie używając swojego nazwiska, a Ty podajesz tylko jakieś inicjały M.A. które nawet nie wiadomo czy to inicjały od imienia i nazwiska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Plan kolęd w Bojanie (7 odpowiedzi)

https://bojano.diecezja.gda.pl/parafia-%C5%9Bw-jadwigi-kr%C3%B3lowej-w-bojanie

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...

do góry