Widok

Licytacje komornicze

Witajcie,

chcialaby zapytac osoby wtajemniczone bardziej niz ja, gdzie moge znalesc aktualne ogloszenia o licytacjach urzedow miast, lub komornikow? chodzi mi mianowicie o mieszkania lub domy na terenie Trojmiasta. Jestem zainteresowana kupnem, a kupno w taki sposob, mozliwe ze tanszy,moze byc jedynym sposobem dla mnie. Znalazlam ilka ogloszen tego typu, ale wszystkie sprzed 2014 roku.
Prosze o podpowiedz. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ważniejsze jest to czy zdajesz sobie sprawę z potencjalnych problemów z jakimi taki zakup się wiąże.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim wypadku za "cienka" jesteś aby podchodzić do licytacji. Mało która licytacja dochodzi do skutku, więc możesz się najeździć a nic nie wylicytujesz. Ale jak masz czas , chęci i nerwy i obyta jesteś w prawie i wiesz co zrobić jeżeli kupisz mieszkanie wraz z lokatorem :) to śmigaj po sądach w gdyni i gdańsku, tam w gablotce komorniczej zawsze są informacje o licyacjach. Ponadto komornicy trochę chcą zwiększyć zasięg informacji i właśnie tu, na potral trójmiasto.pl wrzucają ogłoszzenia o licytacji, jeszcze raz życzę szczęścia i powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W Trójmieście pojawiła się firma która chroni dłużników przed egzekucja komorniczą. Znajomy kupił właśnie takie mieszkanie i od 3 lat nie ma prawomocnego przybicia...
Radze uważać na licytacjach, komornik i sąd nic nie powie przed, a później rozkładają ręce "że to zawsze jest ryzyko"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczuć ludziom, którzy z takiej firmy skorzystali. W 99% wychodzą na tym, w dłuższym okresie czasu, gorzej niż by ich zlicytowali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, z takimi licytacjami zawsze trzeba uważać bo to nie jest takie fajne jak się wydaje i czasem można się bardzo przejechać...

______________________
klimatyzacja LG Wrocław
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie licytacje są i tak zazwyczaj postawiane, dużo lepiej i bezpieczniej dogadać się z właścicielem mieszkania i kupić taniej bezpośrednio od niego. Przemilczę kwestię moralną wykorzystywania czyjejś krzywdy, bo nie jest tematem wątku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zawsze się da tak kupić, a chętnych do takiego kupowania jest około 15-20 ekip na terenie Trójmiasta. O cenach jakie proponują nie wspomną.
Inna sprawa - większość ludzi ogarnia bezwład decyzyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko jak sie dogadać z wlascicielem? po prostu pojsc i zapukac do jego drzwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie bardzo...Bo jak kupisz lokum z zadłużona hipoteką to wpadasz w jeszcze większe bagno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma co też przesadzać w tym sensie, że rzeczywiście, jest to trochę zachodu i nie jest to najprostsza ścieżka ale też nie mówmy, że ma same wady, trzeba się dobrze rozeznać i tyle, strony komorników jak http://www.czosnyka-komornik.pl można normalnie śledzić i tam informacje o licytacjach są, komornik sądowy też wszystkich niezbędnych informacji udziela więc nie jest się pozostawionym samemu sobie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj masz przeglad wszystkiego z calej Polski, obecnie jest fajne mieszkanie ok 50m2 za 200 pare tys. W dobrym punkcie Gdanska. 56m2 za 250 tys. ul.Gospody, 3pietro

http://licytacje.komornik.pl/Notice/Filter/-3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

do góry