Lidl

Supermarkety

Gdańsk, al. Grunwaldzka 161

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TRAGICZNY SKLEP wątek zamknięty ostatnio byłam na zakupach w tym sklepie na Zaspie oprócz porozrzucanego...
~Sylwik
16

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

skandal wątek zamknięty to jest skandal.pyskujące,obrażone na świat kasjerki.Dzisiaj po raz kolejny...
~nina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Znaleziona zguba wątek zamknięty Chciałbym serdecznie pozdrowić pracownicę z ostatniej kasy. Wczoraj zgubiłem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

lidl i biedronka wątek zamknięty dla mnie to jest żenujące że na takiej samej ulicy będzie sklep konkurencyjny...
~szmata jedna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

orunia górna wątek zamknięty Orunia Górna Gdańsk dlaczego w sklepie nie ma małych koszyków? dlaczego w...
~kobieta
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Uwaga. wątek zamknięty Uwaga oprócz zrobienia zakupów możecie od personelu dostać całkiem gratis...
~Danziger
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

lidl gdanska wątek zamknięty lidl na gdanskiej to sklep wysokoobrotowy zaloga jest ok i kierowniczki spoko...
~klient
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2010

LIDL-SOPOT wątek zamknięty Czy ktos bedzie tam zatrudniony? Pytam ,bo dzis wyslalam CV. Jakie warunki i...
~Kasia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Ubranie personelu i czystość wątek zamknięty Szczerze mówiąc firma powinna kupić pracownikom nowe ubrania do pracy a...
~Joanna wozińska
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2008

Nie rozumiem innych komentarzy! wątek zamknięty Super produkt - najtańsze ceny i do tego produkty z jakością w Auchan płacę...
~Jan
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2009

super pieczywo chrupkie, wina i alkohole wątek zamknięty Mają tu świetne pieczywo chrupkie, znacznie lepsze (wg mnie) w smaku niż...
~aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

FATALNA OBSŁUGA wątek zamknięty Pani, która podaje się za kierownika zmiany ( 28.06.2010) jest strasznie...
~klient
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

kupujesz tu rzeczy ktorych nie kupujesz wątek zamknięty Wybralem sie z dziewczyna na spore zakupy do Lidla we Wrzeszczu. Gdy...
~Michal
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2007

Lidl -Karwiny wątek zamknięty Najlepszy sklep na świece! Najlepsza obsluga. Rzadko kiedy jest kolejka. W...
~jacek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Tragedia. Sklep koszmar i aby kupic trzeba biegać z koszykiem wątek zamknięty Parking przed lidl po trzech godzinach kosztuje 50zł. Nie dopomyslenia, co...
~Mieszkaniec Gdańska
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

15

wątków

do góry