Widok

Lidl

Czy doczekamy się w końcu Lidia w Baninie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Taaaa na wiosne. Ponoć też galeria powstanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lidl będzie i jest już nawet założony komitet kolejkowy ,bo na otwarcie mają sprzedawać w promocyjnej cenie markowe kalosze i widły.

P.sNo i galeria łał !!! W końcu będzie można poobcować ze sztuką.

Pozdrawiam weekendowy Zdzisek
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 19

Tak wybudują obok chlewika
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ma być obok Ikei przy Pszennej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

E tam Lidl, Auchan lepszy. :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Może w koncu w biedronce zmienią stosunek do klienta jak większość zacznie robić zakupy w lidlu. Bo teraz to się rozpanoszyly w tej naszej biedrze-kolejki do kasy i nie ma komu obsługiwać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
Omg to straszne. W 21 wieku kolejki do kas. To oburzajace. Czasem w takiej kolejce mozna powspominac dobre czasy prlu kiedy tez sie stalo ale po nic. Od tego dobrobytu to sie niektorym w tylach poprzewracalo.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15
Nie ma komu obsługiwać bo nie ma ludzi do pracy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma ludzi do pracy-bo zarobki małe.
Lepiej przyjąć pracownika z Ukrainy ,bo taniej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
M oznacza więcej zapłacić pracownikowi ale wówczas trzeba ceny podnieść. Ciekawe czy wtedy będziesz zadowolony i będziesz dalej kupowal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tylko w Polsce jest tak że prezes firmy w pół roku dorabia się willi i dobrego auta-kosztem pracownika
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba było zostać prezesem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłeś zostać prezesem ale ty tylko umiesz służyć prezesowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaczęli coś już kopać więc jest szansa że w końcu ruszą. Też nie mogę się doczekać lidla bo lubię lidlowe produkty. Są dobrej jakości i mi pasują. Gdyby jeszcze powstał rossman - to poprawiła by mi się jakość życia ;) pozdrawiam!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

betonem wszystko zalejcie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To była tylko plotka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestaniesz mącić jak nie masz pojęcia o czym mówisz? Lidl będzie i lada moment zaczyna budowę... i jest to w 100% pewne. Chyba, że inwestor nie wie co buduje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.so-pl.me/inwestycja,skwer-banino,142.html
Będzie Lidl i nie tylko :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale ja tam nie widzę żeby było napisane że powstaje lidl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kiedyś było... teraz zmienili i nie ma już tam sklepu z logiem lidla...
może lidl stwierdził, że się nie opłaca... choć do najbliższego mamy kawałek drogi z Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież widać że coś tam się szykuje - nawieźli masę ziemi i będą równać teren
coś tam na pewno powstanie i jest to bliżej Lotniczej niż to centrum z wizualizacji
ja obstawiam lidla ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.mrre.pl/skwer-banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

będzie lidl,rossmann i inne sklepy na 100%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

u Ciebie w ogrodzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hahahaha, ale zabawne... Pośmiejmy się razem. Długo nad tym myślałeś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież ta osoba nie ma czym myśleć!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupujcie w takich sieciach jak lidl , kaufland . nie wszystko co niemieckie jest dobre !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pracujesz napewno w biedronce-że tak napisałeś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jakim samochodem jeździsz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czerwonym 126
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze żeby komunikacja miejsca była lepsza to byłoby super i zrobić pętle przy nowym rondzie tak żeby wszyscy mogli korzystać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie bardzo rozumiem dlaczego wy tak narzekacie, przecież nikt wam nie kazał mieszkać w Baninie, a jeżeli tutaj zamieszkaliście to należy zaakceptować to co jest. I tak dużo się zmieniło a mieszkam tutaj już kilka dobrych lat.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wszyscy tak namawiacie, żeby nie kupować w sklepach z obcym kapitałem, ale tak naprawdę jeden max i kilka innych sklepików, nie są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów z Banina. Przydałoby się więcej sklepów. Już dzisiaj pod biedronką jest walka o miejsce na parkingu, a w środku tłumy do kasy. Ja jestem jak najbardziej za lidlem lub jakimkolwiek innym większym sklepem, gdzie można bez problemu zaparkować samochód i zrobić zakupy.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli powstanie lidl... ucieszy mnie to. Zakupy robię w różnych sklepach w Baninie i Żukowie. Ale fakt nie raz obsługa nie miła albo brak miejsc na parkingu. Do różnych sklepów chodzę po różne towary... Lidl ma ciekawą ofertę produktów ale nie wszystko tam jest dobre i smaczne więc z pewnych sklepów nie zrezygnuje. A im większa konkurencja na rynku to może lokalnym sklepikarzom da trochę do myślenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znaczy chcesz powiedzieć, że produkty firm Włocławek, Winiary, Mlekowita, Morliny, Tymbark, Hortex są niemieckie? Przecież tam praktycznie połowa produktów jest teraz w wersji zarówno Lidlowe jak i Markowe, a nawet jak coś jest lidlowe to w 90% jest produkowane u nas w PL, bo jest taniej, niż wozić przez europę (podatki/cła).
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

No u nas to już obsesja nazewnictwa, u nas już nie ma sklepów i szkółek itp., są same galerie, salony, akademie, markety itp
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jednak będzie ;) widać że zabrali się za wyrównywanie terenu obok tego budynku który już powstaje, gdzie ponoć ma być Rossmann i Pepco
fajnie : )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

równie dobrze może tam być max i xavier w nowej wersji, jak w Przodkowie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Max i Xavier o tej powierzchni? Wybacz, ale nie sądzę : ) aczkolwiek przydałyby się delikatesy spożywcze w Baninie o wielkości chociaż przeciętnego Piotra i Pawła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro mieszkańcy chcą takiego sklepu to nie wyobrażam sobie jaki to musi być parking żeby zaspokoić wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pojedź do przodkowa albo chwaszczyna i zobacz jakie są wielkie (w chwaszczynie to nawet rossman i pepco się zgadzają). Co prawda ten chwaszczyński nazywa się dziś Lawaro, ale na początku był M&X.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, ten w Chwaszczynie jest już z powrotem Maxem, byłem tam nie raz. Cały budynek razem z Pepco i Rossmann jest mniejszy niż to, co wyrównują teraz OBOK budowanego sklepu gdzie MA BYĆ Pepco i Rossmann : )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki zachwyt nad tym Pepco i Rosmanem jakby tam co najmniej można było nabyć złote kalesony :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

akurat pepco i rossmann mnie nie bardzo obchodzą. No może trochę rossmann bo ma szerszy asortyment niż istniejące w Baninie drogerie
ale Lidl i DUŻE delikatesy jak najbardziej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Istniejące jeszcze zapomniałeś napisać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czekaj czekaj. Mieszkający tu od dawna Kaszubi nie mają skrupułów robiąc zakupy w Biedronce, przez którą zniknęły co najmniej 4 małe spożywczaki w Baninie które były tu od dawna, to ja mam mieć?

mam nadzieję że utrzyma się ta drogeria koło Kulki, bardzo sympatyczni ludzie tam pracują. Osobiście, jeśli Rossmann powstanie, będę wciąż kupował u nich, a Rossmanna zostawię sobie tylko dla asortymentu którego nie ma w innych sklepach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

bedzie lidl ale kiedy nie wiadomo pojawiła sie oferta na pracujpl szukają już ludzi kierowników itp.. do lidla na ul.lotniczej ma byc ale kiedy to nie wiem mysle ze przed tym wiaduktem bo tam cos robia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kurde ludzie ciężko podejść i przeczytać co jest napisane na żółtej tablicy informacyjnej od strony ul. Lotniczej?

A zapomniałem dodać, że są dwie :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej lokalizacji nie będzie sklepu LIDL.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

http://kariera.lidl.pl/pl/jobsearch/Zast%C4%99pca-Kierownika-Sklepu-Nowy-sklep-Banino-ul-Lotnicza-16751
Nie będzie Lidla a nabór robią se dla fantazji.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i to jest potwierdzenie na które wszyscy czekali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dawna wisi żółta tablica informacyjna od strony ul. Lotniczej. Wszystko napisane czarno na żółtym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie nie czytają bo im się nie chce i wtedy są tego typu sytuacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieś jeszcze minusuje bo d*pa za ciężka :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie lidl, pracuje w Lidlu i już nas pracowników i kierowników informują o tym że będziemy jeździć na początku otwarcia do pomocy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ile zarabia lidlowiec magazynier bo chce zmienić prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie kupuję w Niemieckich sklepach zwłaszcza tych co nas Polaków oszukują.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

No jo, portugalskie lepsze
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napewno o wiele lepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jeżdzisz Passatem, czy Golfem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry