Widok

Lighthouse

Wzgórze św. Maksymiliana Temat dostępny też na forum:
Apartamentowiec Lighthouse powstał w lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do centrum Gdyni, a jednocześnie niedaleko plaży, kortów tenisowych i Bulwaru Nadmorskiego. Budynek ma 12 pięter, z apartamentów (jeden lokal na jednym pietrze) rozciąga się widok na morze i pokaźną część Gdyni. Do niemal każdego apartamentu można bezpośrednio dojechać windą. Niebanalna bryła budynku pozwoliła w lokalach zakomponować równie niebanalną przestrzeń. Dla wygody mieszkańców pod budynkiem stworzone ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lightszajs

kolejna snobistyczna inwestycja
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 49

Też mnie na to nie stać, ale pomysł fajny. "Znawcy Tematu" z pewnością preferują mniej snobistyczne lokale w Nowym Porcie.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6

Skąd taki zazdrosnu opój z Orunii Dolnej, ma internet?

Przecież o 24 wszystkie MOPSy pewnie już pozamykane!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Według mnie - świetny!

Fajny widok, ładny budynek, tylko cena wysoka.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 9

Z najwyższych kondygnacji budynku Light House rozciągał się będzie widok na morze i miasto

chyba na zatokę i miasto
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

ladny ! w koncu cos na miare czasow ! powinnien tez miec basen jak w usa to standard.

a jaka jest wysokosci takiego budynku? ok.50 METROW?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolejny beton zamiast zieleni

Znowu kolejna betonowa inwestycja niszcząca charakter kameralny otoczenia. Kolejny pustostan na wynajem i służący wyłącznie jako lokata kapitału. Mam propozycję dla władz Gdyni. Niech zezwolą na budowę apartamentowców na Kępie Redłowskiej nad Klifem. Zarobek i sprzedaż gwarantowana. A to że to Rezerwat Przyrody? Że przyroda i krajobraz ucierpi? A kogo to obchodzi?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 22

geniusz

Nie ma to jak porównywać kawałek krzaków w mieście do rezerwatu przyrody...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te 7 wieżowców z wielkiej płyty za to podkreśla kameralny charakter otoczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

otoczenie ?

dokola stare paskudne bloki, jeden z 'radiostacja' na dachu - akurat na wysokosci tego calkiem ciekawego budynku
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

szkoda

Ciekawe jakim cudem dostali pozwolenie na budowę w takim miejscu. Protesty okolicznych mieszkańców widać nie zyskały poparcia u władz miasta. Liczy się tylko "boska" mamona.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

A z tyłu, nie widoczny na wizualizacji budynek koszmarek z lat 80, poza tym ta dzielnica to Wzgórze a nie Kamienna G.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

słyszałem, że w urzędzie toczy już się postępowanie aby gościowi odebrać pozwolenie na budowę - oby zdążyli nim wybuduje ten koszmarek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

Kogoś pogieło,otoczenie byle jakie,piękny widok na bloki,cena z kosmosu.Na bulwarze można spotkać okolicznego blokowca,w lesie brudy ,psie kupy i butelki po pijakach.2 000 000 za mieszkanie+ 500 000 wykończenie .
Zyczę panom powodzenia, mam nadzieję że mają drobne na dokończenie budowy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Rozumiem że to wielka ujma spotkac na bulwarze "blokowca"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

OK

Oby więcej takach budynków i inwestycji w Gdyni.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

teraz to macie swoje budynki w gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak piąte koło u wozu

ten wielki kikut z pewnością zadowoli nowobogackich właścicieli , ewentualnie tzw.vipów lecz na pewno nie wiekszość okolicznych mieszkańców.Myślę również że ta budowa godna jest zainteresowania przez TV "TVN".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Piękna inwestycja poprawiająca infrastrukturę osiedla. .Im więcej takich inwestycji tym lepiej się będzie mieszkało. Będą sklepy i autobusy. Zieleń na terenach prywatnych jest zadbana. Dawniej w tym miejscu rosło parę rachitycznych drzew i był wybieg dla okolicznych psów. Śmierdziało jak cholera... Pytac o zgodę nikt mnie nie pytal ale napewno bym się zgodzil wbrew pieniackiemu stowarzyszeniu z ul. w. pola. Mieszkaniec " paskudnego wieżowca"
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pomylka

Za 20,000,za metr to lepiej w ST,a jezeli chodzi o widok to...zatoka i to z wyzszych i naj!wyzszych pieter,ladny na zdjeciach tak jak na nowosc na Legionow...a w realu to o dwie klasy nizej!!!Za taka kase to mozna kupic w samym Orlowie,a jak ktos chce swirowac to prosze...najwyzej kupili przydupace prezesa za pól ceny a nizej jelenie ale z bogatym porozem...jak mam ogladac bloki to z plyciaka za 1/4 ceny!!!!!Teraz pytanie ile za czynsze?...a tak propo to brakuje tam z 10 pieter to moze bylby ladniejszy widok.W Urzedzie wzieli i wydali zgode na budowe-moja ocena czyli stsunek ceny do mejsca i widokow z pieter to 3--,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

fajne

Jestem mieszkańcem gdyni i uważm że to super inwestycja. Ale jednak te komunistyczne wieżowce (i cena) psują to.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myslalem o zakupie, ale...

Standard mi sie nie zgadza. Nie ma wjazdu do garazu bezposrednio z ulicy, bedzie wjazd stromo pod górke, dzieki za walke z lodem zima. No i balkonik psuje rozklad mieszkania. Dobra okolica, ale za takie pieniadze oczekiwalbym najwyzszego standardu, on tymczasem jest zaledwie wyzszy niz sredni. Nie kupuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siedzi tam jak drzazga w d*psku

Tragiczna, nietrafiona architektura i wykonanie po taniości...

Gniot architektoniczny.

Wielki biały penis z betonową bryłą u nasady.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Głupi pomysł, mieszkania mają słaby układ, a malutkie schowane balkoniki w kształcie trójkąta, odbierają przyjemność spędzania na nich czasu. Jesteś wysoko, masz ładny widok a nawet nie możesz rozłożyć się na leżaku w piękny dzień i z tego należycie skorzystać. Szkoda działki bo pomimo, że na razie faktycznie nie za ciekawie z okolicą to samo położenie jest atrakcyjne. Lighthouse jest bardziej nowoczesny ale jest to w sumie kolejny wieżowiec tyle, że w głupim kształcie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

stary gdynianin

piękna wieża takie obiekty powinny wypełniać gdynie wzdłuż nabrzeża szkoda że za niski ja bym tam widział 100 metrową wierze a obok więcej ten wieżowiec wo gule nie jest widzialny a szkoda bo jest najładniejszy w gdyni a komu się nie podoba to się nie zna szopki były by dla nich ładniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry