Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz Małecki - opinia Na pierwszy rzut oka oferta najlepsza na rynku. Jednak po kilku latach mogę...
~Dariusz Małecki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

Adam. - opinia wątek zamknięty Korzystam z internetu i telewizji w Limes od kilku lat. Mam internet...
~Adam.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

odbiorca usług firmy Limes - opinia wątek zamknięty Niestety awarie TV zdarzają się często. Jeśli ktoś ma wybór, proszę nie...
~odbiorca usług firmy Limes
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Maciej B - opinia wątek zamknięty Korzystałem przez 2 lata i gdyby nie przeprowadzka w miejsce gdzie nie są...
~Maciej B
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Przemysław - opinia wątek zamknięty Od kilku dobrych lat mam od Firmy Limes internet i telewizję kablową. Owszem...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

joanna - opinia wątek zamknięty jestem odbiorcą internetu z Limes od 3 lat w Gdańsku Osowej. Sama jakość...
~joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

JL - opinia wątek zamknięty Masakra totalna. Typy od ponad roku mają częste ataki DDoS które nie miały...
~JL
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Mam wykupiony pakiet od ponad 2 lat. W tym czasie awaria zdarzyła się tylko 1...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Mam od wielu lat i nie żałuję. Dobra stabilna firma. Godna polecenia....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu i internetu To w ostatnim czasie już 2 raz
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Sergio - opinia wątek zamknięty bardzo dobra oferta rzeczywistość: katastrofa
~Sergio
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

u.n.i.k.a.ć !!! wątek zamknięty Kiedyś była to całkiem niezła alternatywa dla np. multimedia. A teraz? Nie...
~żuk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

klient - opinia wątek zamknięty Rwący się codziennie internet, brak możliwości dodzwonienia się na infolinię!
~klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Była klientka - opinia wątek zamknięty Od miesiąca nie mam tv, ale to najmniejszy problem bo i tak oglądają tylko...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

A - opinia wątek zamknięty Hallo, do momentu kiedy jestes klinetem i placicsz sa mili, ale jesli masz...
~A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Nie rozumiem większości tutejszych opinii... wątek zamknięty Korzystam z usług firmy Limes do około 2 lat w Gdyni. Niedługo kończy mi się...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

a mi działa wątek zamknięty Nie wiem co ludzie marudzą. Usługi są, działają, cena atrakcyjna. Internet...
~zbigniew
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Duży pozytyw wątek zamknięty Nie dość, że bardzo kulturalna obsługa, mega miłe panie na infolinii, które...
~Luiza
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2018

Awarie w piątek o 16 o ich specjalność wątek zamknięty Albo w sobotę rano. Brak internetu, brama nie odpowiada. Koszmarna obsługa,...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Płać i płacz wątek zamknięty Niska jakość usług, internet z częstymi przerwami i mocno falującą prędkością...
~Stały klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
171

postów

117

wątków

do góry