Widok

Lodowisko

Czy jest ktoś, kto zorganizował by lodowisko dla dzieci. Temperatura temu sprzyja. Może pomogli by nasi strażacy? Miejsce kolo szkoły powinno się znaleźć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miało być nasza hala sportowa miała taką propozycję własnie ale gmina zawsze ma jakieś ALE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Macie miejsce to wylejcie wode i macie lodowisko.
A gmina nie robi problemów ,tylko jest tyle biurokracji i przepisów na zgody itp. dodatkowo zabezpieczenie -opiekun (pewnie nie 1 a więcej )
zabezpieczenie medyczne itp.
A kolejna sprawa to wszyscy TAK TAK ,a jak coś się komuś stanie to się doszukują nieprawidłowości i po d*pie dostaje ten co najmniej zawinił, a chciał jak najlepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i co Bojano? Popisali , popisali i nikt chętny do zaaranżowania lodowiska się nie znalazł... jakby normalna sprawa. Nie mam swojej wolnej działki, czy kawałka łąki, by wylać tam wodę, może ktoś ma? ludzie zróbmy coś wreszcie sami, nie czekajmy az ktoś zrobi za nas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

może przed kosciolem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Znająć podejście rodziców z jakimi pierdołami czepiają się nauczycieli i nie tylko ,mając w pamięci z mojej historii matkę która pomagała ubierać się i wiązała trzewiki wojskowe poborowemu .......... To nie chce myśleć jakie może mieć problemy właściciel działki na której byloby lodowisko bo dzieciak stłukł sobie kolanko.
Takich mamy teraz mocno świadomych swoich praw rodziców.
Nie dziwie się ,że nie ma ochotników.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

do góry