Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - ocena Pani Hania dokonała przełomu w poprawie mowy naszego synka, który jąkał się...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Zuzanna - ocena Jesteśmy zachwyceni zarówno skutecznością (córka bardzo szybko się nauczyła...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2024

Katarzyna Twarowska - ocena Bardzo dziękujemy Pani za wyprowadzenie Naszego syna w expresowym tempie z...
~Katarzyna Twarowska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Tomek, Monika i Bolek - ocena Zgłosiliśmy się do Pani Hani z naszym 6-letnim synem, aby uporać się z...
~Tomek, Monika i Bolek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Damian - opinia Pani Hania nie tylko skutecznie pomaga dzieciom ale również osobom dorosłym....
~Damian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 sierpnia 2023

Alicja - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauk pani Hanny. Córeczka (4 lata) z chęcią...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 sierpnia 2023

Darek - opinia Jestem pod wrażeniem skuteczności terapii. Córka po turnusie, który wcześniej...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2023

Marcin - opinia Profesjonalne i serdeczne podejście Pani Hani sprawiają, że na zajęcia chodzi...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Justyna L. - opinia Pani Hanna jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Potraktowała nas...
~Justyna L.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Anna Sowińska - opinia Bardzo życzliwe, a zarazem profesjonalne podejście Pani Hani zmotywowało mnie...
~Anna Sowińska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Patrycja - opinia Ośmioletnia córka uczęszczała na zajęcia do P. Hani z przyjemnością. Każde...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Aneta - opinia Córka jest już po terapìi logopedycznej u pani Hani. Terapia nie trwała...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Beata - opinia Na zajęcia do Pani Hani zapisałam córkę. Profesjonalne podejście do dziecka i...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Yelizaveta - opinia Brałam udział w tygodniowym turnusie płynnego mówienia i jestem bardzo...
~Yelizaveta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Marek - opinia Zgłosiłem się do Pani Hanny ze swoim synem na zajęcia logopedyczne dzięki...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Justyna - opinia Z Panią Hania świetnie się współpracuje, szybkie efekty pracy i przede...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Dominik - opinia Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Główny problem z wymową udało się...
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Greg - opinia We wrześniu uczestniczyłem w tygodniowym turnusie płynnego mówienia, który...
~Greg
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Mama Jasia - opinia Pani Hania jest profesjonalistka ze swietnym podejsciem do dzieci- syn...
~Mama Jasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Edyta - opinia Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Hanny. Mój synek w ciągu 4 miesięcy...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry