Widok

Lokal po poczcie Zaspa

Witam serdecznie widziałam ostatnio jak wracałam ze sklepu, że ktoś robi remont w lokalu gdzie była kiedyś poczta na Dywizjonu 303. Ktoś wie co się tam dzieje? Słyszałam plotki, że kolejne maszyny? Czy to prawda?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powstanie to się Pani przekona. Serio nie ma Pani poważniejszych zmartwień? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powstała jakaż żarłodajnia jakich wiele w okolicy.
Nie wróżę powodzenia w tym miejscu gdzie dookoła sami emeryci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic się nie dzieje. Przechodzę tamtędy codziennie około 16 i zawsze jest tam pusto i ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo cieszymy się z zainteresowania naszym lokalem. Chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości. Lokal o którym Państwo piszą nie jest żadnym kasynem, ani też punktem gastronomicznym. W naszej ofercie znajdą Państwo 6 wyjątkowych pokoi zagadek Escape Room oraz kącik gier planszowych. Serdecznie zapraszamy, warto wejść i porozmawiać, a na pewno odpowiemy na wszelkie pytania :) Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://spichlerztajemnic.pl/.
Pozdrawiamy serdecznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry