Widok

Lotnisko nieprzyjazne rodzicom z małymi dziećmi

Kontrola bezpieczeństwa poniżej krytyki. Bardzo gburowaci i nieżyczliwi. Wprowadzą człowieka w błąd, żeby tylko zniknął im z oczu. Jeśli jesteś rodzicem podróżującym z niemowlęciem to proszę przygotuj się, ze wszystkie zapasy gotowego mleka (w buteleczkach powyżej 100ml i zapakowane w torebkę inna niż zamykana 20cm na 20cm) zostaną wylane. Na lotnisku nie ma też możliwości kupienia żadnego mleka dla dziecka: ani proszku ani płynu. Zostaje tylko wcześniejsze kupienie proszku i przygotowywanie mleka na miejscu po kontroli bezpieczeństwa. Lotnisko zdecydowanie nieprzyjazne rodzicom z małymi dziećmi. A wystarczyłoby tylko troszkę życzliwości.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
promocje: 4
 
komfort: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
To Prawda kontrolerzy z Gdańska /nie mają dzieci ?/ są nielicznymi w Europie którzy nie potrafią sprawdzić pożywienia dla dzieci bez wyrzucania.
Małe szkolonko:
Kontrolerzy innych lotnisk pożywienie czy napoje dla dzieci kontrolują za pomocą przełyku Matki. Wystarczy by przy nich spróbowała pokarm i tyle. Drodzy Państwo to takie proste SZKOLIĆ, SZKOLIĆ,
SZKOLIĆ ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co za głupoty wypisujecie... Kilka dobrych lat temu kontrola organoleptyczna została wycofana oficjalnie z przepisów UE i nie należy jej stosować w procesie kontroli bezpieczeństwa. Lotnisko w Gdańsku jest wyposażone w urządzenia kontrolujące skład płynów dla niemowląt do 2 roku życia, niezbędnych podczas lotu i zawsze są w taki sposób kontrolowane i przepuszczane dalej. Czy macie jakiś interes w oczernianiu tego lotniska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się jeszcze nigdy nie przydarzyła żadna przykra sytuacja na lotnisku. Zwykle wylatuję z Krakowa, bo tam też mam już sprawdzony tani parking Balice i zawsze wszystko szło gładko. Tak samo z Gdańska. Kilka razy stamtąd lecieliśmy i zawsze wszystko przebiegało jak należy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry