Widok

Łowienie ryb w Praku Reagana.

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Cześć.
Starałem się dotrzeć do jakiegoś dokumentu opisującego status dwóch stawów w tym parku. I nic nie znalazłem, że zakaz połowu. Objechałem też cały park i na tablicach są różne informacje ale nie ma nawet słowa, że nie wolno tam łowić.

Ktoś wie jak sprawa tam wygląda?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też byłem tego ciekaw, tabliczek nie widać za to ryby-tak :) Chociaż szczerze wątpię, że można bo w końcu to park i te stawy również są jego częścią.
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesto lowie w tym parku a dzisiaj pierwszy raz sie dowiedzialem od przechodzacego dziadka (wedkarza) ze "niby" straz miejska wypisuje mandaty za łowienie w wysokosci 250 zl ile w tym prawdy to nie wiem a łowie tam czesto, z ryba jest roznie 99% drobnica , z popowiadan slyszalem o szczupakach okolo metra ;) i karpiach po 12 kg ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak te ryby rosną w ustach prawie każdego wędkarza ;)
Na stawach w parku można łowić, ale z brzegu i to min. 50 metrów od śluz. One są zbiornikami retencyjnymi i wystarczy pozwolenie dla amatorów za 30 zeta. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
te stawy nie sa zbiornikami retencyjnymi i niestety nie sa wpisane w liste udostepnionych do wedkarstwa , poniewaz nie naleza do gdanskich melioracji a co do polowow to tak jak mowilem plotki drobnica kilka cm , male okonie i nic wiecej oczywiscie spacerowicze (wedkarze) mowia o szcuzapkach a i dzisiaj uslyszalem o karasiu 48 cm ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zeszłym roku cały rok łowiłem, pytając się straży oni nawet nie wiedzieli że tam jest staw /o\ To są debile ich raczej się nie pyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wolno tam niczego łowić!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
są znaki zakaz łowienia,są to zbiorniki ujęć wody podgruntowych i jest zakaz włowienia ryb
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
na całym terenie nie ma zadnego znaku informacyjnego majacego moc prawna o zakazie połowu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To idź do okulisty skoro nie widzisz tabliczek :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, po to te ryby ktoś wpuścił, by je teraz łowić. Ciągle mamy mentalność jak w PRL-u - wspólne czyli niczyje, można brać. Nie ma innych miejsc do łowienia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chłopie po pierwsze to park, po drugie ryby brak. W takich miejscach nie wolno wędkować. Czy możesz wycinac drzewa, czy łamac gałęzie, a tablicy zakazu nie ma.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego, oba stawy są administrowane przez ZDiZ i nie wolno tam wędkować, choć faktycznie "ryba jest". Często niestety widywałem tam KŁUSOWNIKÓW głownie przy tym większym stawku, od strony lasu. Niemniej jednak podpowiem ci że stawek między Chłopską a Pomorską, oraz na Pomorskiej (w strone Jelitkowa po prawej stronie) jest dostępny dla wędkarzy jako zbiornik retencyjny dopuszczony do wędkowania. Mam nadzieje że pomogłem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Szukam systemu CRM (14 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami

do góry