Restauracja Lucynka

Restauracje

Gdańsk, Joachima Lelewela 19A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia To druga impreza nasza w tym lokalu,miła obsługa,smaczne jedzenie,ceny...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Henryka - opinia Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa, lokal idealnie sprawdził się przy...
~Henryka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Kaśka ;) - opinia wątek zamknięty Byłam ze znajomymi niedawno na urodzinach koleżanki, super zabawa. Pyszne...
~Kaśka ;)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

super lucynka wątek zamknięty Polecam w 100% jedzonko super.obsługa prze cudowna . Na pewno tam wróce
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Perfekcyjnie! wątek zamknięty W restauracji organizowaliśmy chrzciny naszego synka. Zarówno my, jak i...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2017

Imprezka udana wątek zamknięty Byłam gościem na obiedzie weselnym. Jedzenie smaczne, miła obsługa, polecam
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Lubię to! wątek zamknięty Jak zawsze lubię do Was wracać...czy wpaść na szybki obiad z rodziną czy...
~Maarcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Karnawal wątek zamknięty Restauracja średnio-fajna,obsługa miła,właściciele dużo obiecują, a zabawę...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Chrzciny rewelacja wątek zamknięty Z polecenia prawie zupełnie obcej osoby, odwiedziliśmy tę restaurację...
~Bartek i Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

nie polecam wątek zamknięty Niestety opinia negatywna obsługa wesela tragedia czas oczekiwania między...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Imprezka 28 maja 2016 r wątek zamknięty Impreza weselna była udana .Bardzo smacznie bardzo miło
~MAMA MŁODYCH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Impreza jubileuszowa - polecam wątek zamknięty Witam Chciałabym połączyć moją opinię z podziękowaniami dla właścicielki i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

MIŁO i SMACZNIE !!! wątek zamknięty Oferta z Grouponu - zupa, danie główne i deser. Obie zupy (krem marchekowy z...
~Wiola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Wielkie podziękowania za zorganizowaną uroczystość wątek zamknięty Wielkie podziękowania za zorganizowanie naszej uroczystości...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Byłam na miłej kolacji z mężem i powiem,że jestem zachwycona! wątek zamknięty Jedzenie bez konserwantów, tradycyjne. Jak zjem tylko coś sztucznego to zaraz...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Lucynka wątek zamknięty Fajny lokal, obsługa bardzo miła, jedzenie super. proszę uważać tylko na nie...
~Zycho
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za wspaniale zorganizowaną 18 stkę. Świetny DJ Marcin, bardzo...
~Maciej S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemna i klimatyczna restauracja z bardzo miłą obsługą i co...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

POLECAMY WSZYSTKIM SUPER wątek zamknięty Obsługa super , jak i wszystko inne , jeden tylko ale mały minus chociaż my...
~KOZI I PATRYCJA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Monika - opinia wątek zamknięty Byłam ,co prawda na imprezie zamkniętej, ale jedzenie było bardzo dobre, a...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

29

wątków

do góry