Widok

Ludzie Wasze zachowanie jest porażką.

Ja rozumiem, że każdy czeka na swoją przesyłkę i chciałaby jak najszybciej zostać obsłużony. Ja osobiście podziwiam wszystkich kurierów i szanuję ich bardzo ciężką pracę. Za każdym razem zwracam uwagę jak oni biegają i się spieszą żeby zdążyć każdemu dostarczyć przesyłkę. Muszą się wyrobić za trzy osoby. Jak byłam na spacerze z dzieckiem a kurier przyjechał to nie czekał aż dojdę te 5 minut tylko biegł w moim kierunku i z powrotem do samochodu. Zawsze są uśmiechnięci chociaż niejednokrotnie bez obiadu, zmęczeni i po wielu wizytach u malkontentów. Często są to ludzie po studiach, którzy nie dostali pracy w swoim zawodzie i muszą robić cokolwiek za małe pieniądze żeby wyżywić i utrzymać swoją rodzinę. Trochę zrozumienia i miłego gestu w kierunku innych ludzi i ich pracy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
każe PAni zrozumiec kurierów a dlaczego kurier nie rozumie ze ma prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się całkowicie!! Od wielu lat korzystam z usług wielu firm kurierskich - DHL jest bez żadnego porównania z Siódemką której kurierzy przekazują sobie przesyłkę i nie raczą nawet zadzwonić do drzwi tylko dzwonią i czekają w samochodzie na odbiór!! Na moją dzielnicę (Śródmieście) zawsze przyjeżdża ten sam kurier DHL, młody, uśmiechnięty i uprzejmy - nie mam więc żadnych wątpliwości iż pomimo ciężkiej pracy jaką wykonuje stara się ponad wszystko!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kilka razy korzystałam z DHL - nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie wnika w system ich pracy , ale wystarczy zwykły kontakt telefoniczny, to chyba kurierzy po " studiach " ,jak zostało tutaj napisane, potrafią i umówić się na dostarczenie przesyłki. Po to mają służbowe komórki. To co zostało tutaj wielokrotnie napisane kurierzy nie dzwonią , nie kontaktują się, nie zostawiają informacji.
taką sytuację miałam wczoraj i dopiero po interwencji na drugi dzień miałam paczkę w domu. Proszę uwagi o kurierach pisać na adres :lukasz.Sibielak@dhl.Com bardzo szybko załatwił dostawę, za co wielkie dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry