Widok

Lumpeks przy ul. Opolskiej - proszę o opinie

na Przymorzu na ul.Opolskiej nad Biedronką. Czy ktoś tam był? Proszę o opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lumpy straszne, myślałam ze na otwarcie rzuca cos ciekawszego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ciuchy brudne, poplamione, dziurawe. Nawet torebki to straszny syf :/ w dodatku nie ma przymierzalni. Jednym słowem, brak szacunku dla klientów :(
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
mozna znalesc perełki, ceny przystepne, napewno jeszcze sie tam pojawie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
w ponwiedziałki ma być wszystko po 1zł, chciałam się wybrać ale pewnie będą tłuumy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
straszny lump nic ciekawego same buble
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tymi waszymi perełkami, powalone babe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bylam tam raz ciuchy brudne nic ciekawgo nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam w poniedziałek i kupiłam sporo tshirtów dla syna i 2 pary fajnych dżinsów dla męża r. 32/34 co jest rzadkością, bo zwykle są wielgachne, a wszystko po 1zł, także na pewno tam wrócę. a tłumy są, przymierzalni rzeczywiście brak i szkoda, że nie jest poukładane tak jak w fuksie spodnie osobno, bluzki osobno itd. podział jest powiedzmy na męskie, damskie i dziecinne. aaa i ważne dla mam z wózkiem - duuużo schodów bez podjazdu, bo sklep na 1 piętrze także porażka pod tym względem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chciałem tam sobie dzisiaj kupić spodnie robocze,chce zmierzyć,ale jak sprzedawczyni mi powiedziała że nie ma przymierzalni to mnie zamurowało.
Duży sklep z ciuchami i nie ma przymierzalni,rzadkość jak jak oscypek w UE.
Dla wytrwałych dodam że najbliższa czynna przymierzalnia znajduje się kilka pawilonów dalej od 10 do 18 w pasmanterii,oraz od 8 do 22 w real-u ul.Kołobrzeska 32. ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

oszusci ,wypitollili poprzednii lumpeks który był na dole, babka miała poukładane i dostyć fajen rzeczy a tu szmelc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Przymorze

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry