Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jadłam 10 lat temu, jadłam i teraz - pizza była dobra wątek zamknięty Dawno dawno temu byłam stałym bywalcem, jako dziecko, pizza zawsze mi...
~Ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Pizza - pseudo ser - masakra wątek zamknięty Dramatyczne pogorszenie jakości pizzy. Obstawiam, że ma to związek z sezonem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Beszczelna obsługa wątek zamknięty Lepiej się nie denerwować i omijać Lunę szerokim łukiem. Kelner podaje...
~AB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Smaczne, szybko i wygodnie wątek zamknięty Zamówiłem pieczeń w sosie własnym. Naprawdę pyszna, delikatna. Przyjechała...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Zdecydowane nie wątek zamknięty Całe jedzenie (nawet te z opisu grillowane) zrobione w tej samej fryturze,...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Luna umarła śmiercią naturalną wątek zamknięty Niestety to co można tam zastać to tragedia. Nowy młody personel kompletnie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Udana impreza w Lunie wątek zamknięty W niedzielę mieliśmy małą uroczystość rodzinną i zamiast cateringu lub...
~anamana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Knajpka z tradycją wątek zamknięty Zawsze miła obsługa, pyszne świeże jedzenie, przystępne ceny, nigdy się nie...
~Dusza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Witam wszystkich głodnych którzy przed wyjściem zerkna sobie na opinie lokalu...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Juz nie polecam wątek zamknięty Luna od lat cieszyła sie dobrą opinią. Niestety opinia juz nieaktualna....
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

ZASTANOWCIE SIE CZY WARTO !!! wątek zamknięty Kilka dni temu z rodzina bylam na obiedzie. Nie wiem czy kucharz sie zmienil...
~helena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Polecam każdemu- pysznie i niedrogo wątek zamknięty W zeszłym tygodniu byłam w Lunie z narzeczonym, na zamówienie nie czekaliśmy...
~Aśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Bardzo smaczne i świeże jedzenie w przystępnych cenach. wątek zamknięty Byłam tam w zeszły weekend z całą rodziną zamówiliśmy pizze , bogracz oraz...
~Turystka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Tragedia wątek zamknięty Trafedia stare smierdzace zarcie. Bylam z rodzina na obiedzie w ubiegla...
~Lena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Stara smierdzaca golonka, a wlascicielka wpierala mi ze tak pachnie swieza:/ wątek zamknięty W dniu 27.07 2016 kupilam golomke,ktora z daleka smierdziala starym miesem....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

pomyłki w zamówieniu wątek zamknięty zamówiłam pstrąg z grilla w migdałach. Dostałam ładnie podane danie. zaczęłam...
~Dotka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj z żoną (która jest w ciąży) w Lunie. Obsługa fatalna......
~zdegustowany
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Polecam Szybko Tanio i Przyjemnie wątek zamknięty Szybko tanio i smacznie polecam.
~ia_
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Rewelacja wątek zamknięty Bylem dzisiaj na sniadaniu zjadlem angielskie na bekonie i powiem jestem...
~Artur28
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Skandal! wątek zamknięty Odwiedzilam Gdynie z moim 10 letnim synem I chcialam mu pokazac miejsce w...
~magdalena nowaczyk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

50

wątków

do góry