Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoła godna polecenia wątek zamknięty Kurs zrobiłem w innej firmie 3 lata temu i oblewałem 3 razy na testach, kiedy...
~Jan z Rumii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Pełen profesionalizm. wątek zamknięty Wszystkim jak najbardziej polecam ! Pełen profesjonalizm, świetni...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

HANIA I DAREK (PIOTR) :P - opinia wątek zamknięty Po oficjalnym OPR od Naszego instruktorka;które Nas zmotywowało do dodania...
~HANIA I DAREK (PIOTR) :P
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Goraco polecam:) wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam szkołę sk-luz! Można w szybki sposób nabyć wymaganych...
~ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

Polecam wątek zamknięty Co prawda zdalem za drugim razem, przy pierwszej probie przeskoczylem znak...
~Michal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2009

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Od pierwszego dnia, aż po sam egzamin pełne wsparcie, profesjonalne...
~Jakub JASIACZYK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Zdałam ! wątek zamknięty Co prawda za trzecim razem, ale to nie jest najważniejsze ! Tydzień temu...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

POLECAM !!! wątek zamknięty Gorąco polecam OSK "LUZ" kazdemu, kto w pelni profesionalnie chce przygotowac...
~Dawid
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Renata - opinia wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam ten ośrodek. Zdałam za drugim podejściem. Szkolenie...
~Renata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

!! POLECAM !! wątek zamknięty Zdałem za drugim razem teorię i za drugim razem praktykę ;) Jak na moje...
~Ra'Scad
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

Zdałam za drugim razem 16.04.2009 wątek zamknięty Polecam szkołę LUZ,profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz...
~Ewelina K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Polecam! wątek zamknięty Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem prawka, właśnie dzięki tej szkole!...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

Zdalem za pierwszym razem :)) 09.04.2009 wątek zamknięty Jak ktoś chce zdac za pierwszym razem to polecam tylko tą szkole " LUZ"....
~Dymitr Siczewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem - to chyba najlepsza rekomendacja. Profesjonalizm i...
~Andrzej Friedel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Super ośrodek szkolenia wątek zamknięty Polecam gorąco ten ośrodek szkolenia właśnie zdałam prawo jazdy świetnie mnie...
~Marzena P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Najlepsi instruktorzy w całym kraju!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin za pierwszym razem oczywiście ;)) dziękuję wam...
~Marta Flisikowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Lepszej szkoły nie znajdziecie!!! - bo nie ma.. wątek zamknięty LUZ – to jest to.. ;-))) Wczoraj zdałam za pierwszym podejściem.....
~Magda B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

Najlepsza szkoła w Gdyni!!! wątek zamknięty Profesjonaliści pod każdym względem, zdałem egzamin za pierwszym...
~adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

Najlepsza szkoła w Gdyni!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam tą szkołę. Instruktorzy, pan Tomasz i pan Grzesiek...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Świetna szkola wątek zamknięty Przyszłam na kurs do szkoły umiejac tylko przekręcić kluczyk w stacyjce i...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

64

wątków

do góry