Widok

MALUTKA siłownia, mikro miejsce, mało sprzętu, brak przebieralni obok sauny

Najmniejsza siłownia na jakiej byłam, mało sprzetu - tylko jedna mała sala, jak idzie się na aune trzeba przejść w ręczniku przez całą salę, gdzie ćwiczą osoby - kto to wymyślił??? Brak przebieralni w saunie, a sana miko tak jak pozostałe sale.
Faktycznie, ktoś już to wcześniej napisał - są lepsze miejsca, dla mnie to jest zdecydowanie za małe...
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23
Przykro czytać tak mijający się z prawdą (żeby nie napisać kłamliwy) komentarz. Najwidoczniej osoba, która go napisała, nigdy nie była w naszym klubie.
Zacznijmy po kolei:
1. Klub posiada dodatkową szatnię z przebieralnią w części wellness, która znajduję się w odległości jednego metra od sauny.
2. Posiadane przez nas dwie sauny(fińska i parowa) nie ustępują wielkością saunom w konkurencyjnych klubach fitness, a często je przewyższają.
3. Siłownia (strefa siłowa i strefa cardio) została kompleksowo wyposażona w sprzęt renomowanej marki TECHNOGYM, który pozwala na wykonanie kompleksowego treningu na każdą partię mięśniową.
W świetle powyższych faktów możemy jedynie pogratulować fantazji w pisaniu mijających się z prawdą opinii.
Serdecznie pozdrawiamy,
Aquarius Team
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
beznadziejnie zgadzam się z poprzednikiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
poprosze o konketna odpowiedz- ile biezni i ile sprzetu do cwiczen silowych znajduje sie na silowni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry