Widok

MARSOL - informacje o dweloperze i opinie

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam,
Zastanawiamy się nad kupnem domu od tego dewelopera - Marsol, z Luzina - Czy ktoś współpracował z nim, może powiedzieć coś więcej ponadto co znajduje się na ich stronie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
my kupilismy blizniaka na osiedlu rodzinnym od siodmego nieba, duzo lepszy standard, fajniejszy rozklad, wiecej okien, wiekszy garaz i drogi w kostce na osiedlu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Banino też rozważamy, ale Siódme Niebo chyba dopiero buduje, na ich stronie info,że osiedle familijne i dom junior będzie dostępne w 06.2013, i jednak trochę mniejsza jest ich powierzchni użytkowa niż bliźniaków w Żukowie. Szukamy czegoś szybciej w podobnej cenie.
I chodzi mi głównie o opinię o deweloperze, jego terminowość, standard wykończenia budynków itd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Baninie jest wielu mało znanych deweloperów którzy mają już na koncie kilkanaście sprzedanych domów,moge pomóc w tej kwestii, jestem pośrednikiem.Szereg o którym myslę jest w przystępnej cenie, koło 7 nieba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Współpraca przebiegała bez problemu. Indywidualne podejście do klienta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiliśmy w ubiegłym roku dom od tego developera. polecam. więcje informacji gkdzienis@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja tez jestem zainteresowana zakupem od tego dewelopera.Mam pytanie do osób mieszkjących tam- czy mieszkają tam ludzie z dziecmi w wieku szkolnym?Sama mam dzieci i zależy mi żeby miały towarzystwo;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie chciałabym żeby ten wątek się urwał wiec zapraszam zainteresowanych przyszłych mieszkańców Różanej do pisania.Fajnie będzie poznać już tutaj przyszłych sąsiadów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też zamierzam kupić dom od tego dewelopera i też mam nadzieję że będą tam mamy z małymi dziećmi:):)
W sobotę idę obejrzeć:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To daj znać Aga, jak bedziesz po ogledzinach!w jakim wieku masz dziecię?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Troche lipa te domy bez kanalizy!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak. to prawda, ma byc w przyszłośći. Poki co spora częsc Banina też jest nie podłączona...pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dowiedziałem się że Siódme Niebo ma ;) i lepszy standard domów też :) A co będzie w przyszłości to tak naprawdę nikt nie wie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Owszem ma, bo to gigantyczna inwestycja. Cos za cos..tu nie masz sasiada nad soba i masz wieksza dzialke, a co za tym idzie wiecej prywatnosci niz w 7 Niebie, bo tam troche ciasno.To zalezy co sobie cenisz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z działką to mogę się sprzeczać bo widziałem plany tego i tego i 7 Niebo ma większą nawet przy mieszkaniach! A co do sąsiada to jak kupujesz bliźniaka czy dom w szeregu to nie masz sąsiada nad sobą ;/ tu też będą sąsiedzi obok ale to chyba nie problem... tzn. ja tam lubię towarzystwo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my kupilismy;)wiec jesli sie zdecydujecie to bedzie fajnie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który kupiliście i kiedy odbiór?
Ja nie wiem, myślę że 7 Niebo ma lepsze opinie i lepszy standard więc jak narazie jeszcze się zastanawiamy. Wiesz 7 Niebo ma nawet dojazd lepszy, drogi wewnętrzne itp. ale zobaczymy. ;)
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez rozwazalismy 7 Niebo, ale jednak wieksze i o lepszym rozkladzie wydaly nam sie na różanej- blizej przystanku:)My mamy odbior w okolicach maja- buduje sie wlasnie nasz.Co do tej drózki to wiem ze mieszkancy po zakonczonych pracach chca wlożyc bruk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam może ktoś coś więcej napisać o tym deweloperze zastanawiamy się nad szeregami w Żukowie proszę o opinie. Jak się mieszka w Żukowie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żukowo to nie Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli chodzi o współpracę z firmą Marsol to mogę powiedzieć że przebiegała bez problemów. Indywidualne podejście do potrzeb klienta i elastyczność. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od niedawna mieszkam w Trójmieście pochodzę całkowicie z innej części Polski i nie rozumie odpowiedzi czytelnika Żukowo to nie Banino? Możesz drogi czytelniku napisać trochę więcej? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żukowo to miasto leżące 10 km od wsi Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadam sie z poprzednikiem. Zukowo jest oddalone od Banina o kilka km, a szeregi budowane przez Marsol sa tam na obrzezach, wiec dosc daleko od centrum. O wiele lepsze sa te budowane na Rózanej w Baninie, jesli moge podpowiedziec.pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam!
Polecam Dewelopera 7 Niebo, obok Marsol. Też w Baninie, lepszy standard i większe domy!!! Obecnie buduje dwa osiedla można zobaczyć ;) Sama zakupiłam i jestem bardzo zadowolona ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
i większy ścisk... jak na Morenie w Gdańsku... :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
...ale większe bezpieczeństwo, drogi w kostce i budujące się obok centrum handlowo-sportowe.

Marsol w Zukowie buduje dość blisko planowanej Obwodnicy Metropolitalnej - odległość 500 m. Lepiej sprawdźcie to najpierw...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mówimy o Zukowie, tylko o Baninie. Marsol i Siódme Niebo w Baninie to generalnie ta sama lokalizacja, więc przy wyborze trzeba brać inne sprawy pod uwagę.
Kostka - ok, ale centrum handlowe... to nie wiem czy jest to atrakcja na wsi, nie po to człowiek się wyprowadził na wieś, żeby żyć jak w mieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko to małe centrum handlowe ma być na przeciwko gdzie buduje Marsol, zaraz przy Pszennej ;) czyli tak samo blisko jak 7 Nieba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam ze Marsol buduje fajne domy z duzymi dzialkami i tansze od 7 Nieba. Sa blizej przystanku i drogi.Jesli chodzi o kostke to Różana jest dość krótka uliczką,ktora docelowo chca wyłóżyc brukiem mieszkancy wiec tez bedzie ładnie.Jesli chodzi o ten punkt handlowo uslugowy o ktorym mowa wyzej- czy kos wiec cos wiecej na ten temat?Kiedy jak i co?pzdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że centrum handl. będzie też blisko Różanej, dlatego też trzeba brać inne sprawy po uwagę przy wyborze domu.
Ja słyszałam, że ten punkt usługowy ma być jednak bardziej w głąb Pszennej, przy ul. Brzozowy Zagajnik.
Wiecie coś więcej na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnica między 7 niebem i Marsolem jest znaczna - osiedle w kostce, kanalizacja, ładniejszy design budynków, ogrodzenie działek z drewna i piaskowca, większe garaże, lepiej pobudowane budynki. Ja zakupiłem bliźniaka i w porównaniu do Różanej jest mega lepszy. Front działki jest chociażby ogrodzony. Nie wspominając już o standardzie i o tym co można sobie dobrać, a ofertę mają szeroką :)

Centrum Handlowe będzie podobnej wielkości jak to przy Klonowej w Baninie, a znajdować się będzie na rogu Pszennej i Brzozowy Zagajnik - zresztą już jest budowane. Myślę, że bardzo miło będzie wyjść i przejść chodnikiem do piekarni czy spożywczego albo skorzystać z siłowni nie brudząc przy tym butów i wcale mi to uroku wsi nie zabierze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Popieram opinie poprzednika mojego ;) no i sąsiada bo ja tez już niebawem będę mieszkać na osiedlu 7 Nieba :) Już to super wygląda a jak już w całości będzie oddane to nic go nie przebije :D To do zobaczenia w piekarni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kto buduje to centrum handlowe i jakie atrakcje tam będą. Ktoś pisał o siłowni, czy mi się zdaje? Od jakiegoś czasu mówi sie o Biedronce w Baninie - że mają budować, znaczy. Ktoś wie coś konkretnego na ten temat, np. kiedy i w którym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem, tak, każdy chwali to co kupił i chwała mu za to. My wybraliśmy Marsol bo podobała nam sie loklizacja niedaleka od drogi wyłożonej płytami i nie taki natłok budynków z każdej strony jak w bloku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
I bez kanalizy!!! No faktycznie super :D w tych czasach nie mieć kanalizacji to troche kiepsko!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
oczywiście, że kiepsko, że bez kanalizy,
ale kto powiedział, że tak będzie zawsze?
Zresztą znam osoby, które twierdzą że wywóz szamba taniej wychodzi niż kanalizacja... i nie jest to jedna osoba, która woli szambo...
choć nie jestem to ja, bo dla mnie brak kanalizacji to jak cofanie się w rozwoju...
dokładnie, każdy wybiera sam dom dla siebie,
forum jest po to, żeby inni, którzy chcą kupić dom czy mieszkanie, mogli poznać więcej faktów i opinii przed zakupem.

Także na pewno zaletą (dla niektórych) domów Marsol, jest to że są one bliżej głównej drogi i w mniejszym natężeniu zabudowań, co pozwala na większą autonomię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrze napisała poprzedniczka! Nie chodzi o to azeby wytykac mankamenty Marsolu i 7 Nieba. Problem kanalizy bedzie predzej czy pozniej rozwiazany. ..Warto zwrocic uwage na Marsol z powodu ceny, ktora jest tansza od 7 Nieba i ustalana indywidualnie z kazdym klientem.pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MARSOL jest tańszy, ale niech każdy doliczy sobie późniejsze koszty podłączenia kanalizacji, złożenia się na drogę w kostce (tu pytanie czy każdy będzie chciał? bo jednym nie przeszkadza brak kostki) zrobienia sobie ogrodzenia przed domem i wielu innych. Kolejna kwestia jest taka, że w chwili obecnej może i są przestronniejsze widoki, ale Banino się szybko rozrasta i tam gdzie pola również będą stały budynki - pytanie jakie? Także wszystko trzeba sobie przekalkulować i zadać pytanie ile trzeba będzie na to czekać i czy się chce czekać? 7 niebo jest może dla bardziej wymagających i przez to jest droższe i wg mnie powinno być droższe bo wszystko jest na dzień dobry. Decyzja o zakupie jest jednak bardzo indywidualna. Zatem powodzenia i cieszmy się że razem będziemy tworzyć i obserwować rozwój Banina :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na tych terenach nie może być inna zabudowa niż jednorodzinna, wiec wieżowiec nie powstanie. Jesli chodzi o ogrodzenie to akurat tam gdzie ma byc jest:)a upiekszac domek mozna sobie z biegiem czasu;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A moim zdaniem Wszystkim trzeba życzyć jak najmniej problemów i jak najwięcej zadowolenia z mieszkania/domu oraz (co być może najważniejsze) życzliwych sąsiadów. Dom to nie krzesło, które można wymienić. Ja osobiście też wolałabym tańszą ofertę bo nie lubię kredytów a fortuna kołem się toczy. Pozdrawiam i pomyślności życzę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o więcej informacji o szeregach w Żukowie co to za obwodnica ma powstać? Jak się mieszka w Żukowie? Czy to miasteczko się rozwija czy raczej nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawska - zwróć się do mieszkańców Żukowa z pytaniem . Banino to wioska oddalona ok 9 km a Żukowo to miasteczko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie rozumie popularności kupowania domów w Baninie? Co w tej wiosce jest takiego wspaniałego?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
my tez jestesmy zainteresowani szeregami w Zukowie
Cenowo i tak lepiej sie opłaca niż Gdańsk czy Banino bo banino jest ok ale troche przereklamowane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Temat forum "MARSOL - informacje o dweloperze i opinie"
Dziwi mnie ciągłe ucinanie tematu na temat innych lokalizacji niż Banino tu chodzi o dewelopera i jego inwestycje a z tego co jest na stronie to buduje i budował nie tylko w Banine.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do szaraka: może usystematyzujmy tę wiedzę, którą posiadamy. Wlazłeś na forum miejscowości Banino w temat Marsol. Oczywistą oczywistością jest, że chodzi tu o domy budowane w Baninie przez firmę Marsol. Pytanie na tym forum o domy w Żukowie to tak jakbyś zapytał o domy budowane przez Marsol np. w Szczecinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy negocjowali Państwo ceny domów? Czy właściciel jest skłonny do opuszczania cen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak z negocjacjami cen domów w innych miejscowościach, ale w Baninie udalo nam sie wiec polecam!Poza tym za niewielka oplate mozna wynegocjowac kostke przed domem lub balkon, jak ktos dodatkowo chce;)polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy deweloper chce sprzedać i da się negocjować jak się chce!Także to nie tylko Marsol!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pytanie było konkretnie o Marsol...nie wiem czy zauważyłas. Stąd tez i moja odpowiedz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byliśmy w sobotę oglądać te domy w Baninie i rozczarowaliśmy się, długie i wąskie klitki!!!
Ale każdy wybiera pod siebie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
cena adekwatna do produktu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Planuje zakup szeregu na Różanej. Bardzo poda nam sie układ domu oraz ogródek. Chcialam podpytac czy mieszkaja juz badż docelowo mamy z dzieciakami co by mozna sie było w przyszłosci spotkac czy pogdac. Nie mam na miejscu babci, cioci etc stad zapytanie.Pozdrawiam wszystkie mamy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA Różanej mieszkają mamy z dziećmi :)
W jakim wieku są Twoje pociechy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaska, Różana,ja tez będe niebawem tam mieszkała. mam 2 dzieciakow 1 w wieku szkolnym a drugie przedszkolnym?A wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę spokojnie pelecić Pana Marka właściciela firmy Marsol
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ach te siódme niebo, a po dwóch latach jak poczytałam te posty, to ludzie na & niebie nie pozostawiaja suchej nitki. Domy z wigocią , podczas ulewy muszą sami wodę odgarniać. Znajomi, którzy tam miesszkają nie polecają. Takie jest to 7 Niebo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
na początku po kupieniu domu-to Marsol jeszcze robił poprawki i odbierał telefony.
Teraz po roku czasu mieszkania przestaje odbierać telefony ,a o poprawkach lub naprawach to już GOŚCIU ZAPOMNIJ.
Psuje sobie sam teraz swoją ciężką zapracowaną renomę.
no cóż-niektórzy mają już taki charakter -olewania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
My kupiliśmy dom przy Różanej 4 lata temu od firmy Marsol. Polecam bo to uczciwa firma. Przed zakupem dokładnie przejrzeliśmy inne oferty, zrobiliśmy oględziny co najminiej 4 lokalizacji innych deweloperów. Dodam że jestem rzeczoznawcą majątkowym :) Mam też dzieci w wieku szkolnym. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
My wlasnie kupujemy szereg od Marsolu, kolo Rozanej. Pozdrawiam przyszlych sasiadow! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
witam ja kupiłem od tego dewelopera mieszkanie. I nie jestem zadowolony z tego zakupu. Zrobił bo zrobił. Dużo defektów, których nie chce mu sie poprawiać. Domy nie zrobił według projektu. I jednym zdaniem kręci i uważa ludzi za debili.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie kupiłeś to mieszkanie? Mamy zamiar kupić domek w szeregu na Narcyzowej. Czy słychać sąsiadów, czy jest dobrze wyciszony ten szereg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dewelopera - bezproblemowy. Można ze wszystkich się porozumieć. Mieszkamy na ul. Różanej i jesteśmy zadowoleni. Mamy małe dzieci i z tego co zauważyliśmy - dzieciaczków jest dużo na tej ulicy. Jedynym problemem jest droga:(
Jeśli chodzi o dewelopera - osobiście polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zgadzam się z przedmowca.Jest wielki farb na wjeździe a potem same dziury w których można zgubić oponę;/Mieszkańcy niestety nie mogą się zebrać aby coś z tym zrobić;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie odnośnie budynku. Czy nie wychodzi grzyb?Czy słychać sąsiadów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grzyb? absolutnie nie, jak dobrze grzejesz i wietrzysz pierwsze 2 lata,
sąsiadów słychać, ale nie tak jak w bloku, ale żeby cisza całkowita, to nie, cudów nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kostka brukowa źle położona
Grzyb w mieszkaniu
Bardzo grube pęknięcia na ścianach w środku domu
Źle zamontowane pokrywy od szamba
Uwazanie ludzi za debili i nic nie robi ,by naprawić usterki-trzeba się wręcz prosić po kilka miesięcy żeby naprawił jakąkolwiek fuszerke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Narzekać i opisywać bzdury każdy może pod pseudonimem - nawet nierzetelna konkurencja, trzeba jeszcze mieć odwagę pisać prawdę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do wszystkich mieszkancow. Jak po latach ten deweloper sie sprawuje? Jak z domami? Czy jakies usterki powychodzily? Mysle nad blizniakiem na ul bajecznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli Ma Pani na myśli ten bliźniak na końcu Bajecznej to podpowiem żeby zwróciła Pani uwagę przed kupnem na wody opadowe bo to najniższy punkt i z każdej strony spływa tam woda podczas deszczu i nie ma gdzie odpłynąć .....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokazywali mi odplywy zrobione do wody. Ale obadam ten temat jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech Pani weźmie pod uwagę ile wody odda dach szeregu powyżej a rynny ten szereg ma wypuszczone na drogę.....aaa i deweloper/sprzedawca obieca Pani wszystko. Podpowiadam bo mieszkam na tej ulicy 10 lat i dobrze znam to miejsce.No i Banino to glina głownie przysypana piaskiem i woda nie wsiąka głębiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy któryś z mieszkańców może się wypowiedzieć czy na końcu ul. Bajecznej przy bliźniakach po ulewie stoi woda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaacznie sie jesien i duzo opadów to woda tam spływa.Budujący bliźniak po drugiej stronie podniesli droge sypiac gruz i piach ale woda nie ma gdzie odpływać. ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o mój boże .... zes się w pierd***ł w bagno ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry