Widok

MASAKRA 2

Pani od religii nie dopuszcza do siebie myśli, że druga osoba nie jest katolikiem, PROWADZI ETYKĘ!! Jak ktoś uczący religii może prowadzić w obiektywny sposób lekcje o zupełnie innej tematyce? Córka co lekcje skarży się na tę Panią. Poprzednia Pani od etyki, Pani Jajeśniak - Super babka, oby wróciła jak najszybciej.
Zajęcia artystyczne mają rozwijać zainteresowania dzieci, podczas kiedy im je całkowicie psują. Zmarnowane 2 godziny lekcyjne życia mojego dziecka, że musi chodzić do tej kompetentnej inaczej wariatki. Straszenie dzieci na każdej lekcji "tego nie wolno, tego nie możecie robić" zamiast tłumaczyć im, skąd i dlaczego! Rygor, człowiek nie może po bluzę iść do szatni, bo nikt nie potrafi zorganizować się w tej szkole, kaloryfery całą zimę były zimne w każdej sali!
RADA DLA NOWEJ PANI WICEDYREKTOR - NIECH PANI WEŹMIE SPRAWY W SWOJE RĘCE, ZROBI PORZĄDEK W KADRZE - PROSZĘ BYĆ BEZLITOSNYM! JAK NAUCZYCIEL JEST STAREJ DATY, NIE UMIE UCZYĆ, MA ZŁE PODEJŚCIE DO UCZNIÓW - DLACZEGO TRZYMACIE GO Z LITOŚCI?! NAJWIĘKSZY BŁĄD! DZIECI CHCĄ SIĘ WYPISYWAĆ Z KLASY! Problem trzeba rozwiązywać w zalążku, a nie pozwalać uciekać o jego rozwiązania!
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Potwierdzam, moje dziecko tez marzło przez całą zimę!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Potwierdzam treść opinii!!!
Lecz niestety nowa pani wicedyrektor chyba jest zbyt zaprzyjaźniona z niektórymi nauczycielami żeby zechciała coś zrobić. Ja już się o tym przekonałam. Rodzić i uczeń racji nie mają!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
To dziwne, bo mi jakoś zimno nie jest...
Może jak się chodzi ubranym jak na lato to takie są efekty...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry