Widok

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KUPIŁAM PRALKĘ W MAJU JUŻ W SIERPNIU PIERWSZY RAZ SIĘ ZEPSUŁA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO NAPRAWY SERWIS ZROBIŁ TO DOPIERO PO 3 TYGODNIACH(CZYLI WRZESIEŃ).... JUŻ PO TYGODNIU OD NAPRAWY ZEPSUŁA SIĘ PONOWNIE .... ZGŁOSIŁAM USTERKĘ 2.10 NO I CZEKAM DO DZISIAJ......JEST JUŻ LISTOPAD A JAKOŚ SERWIS NIE MOŻE DO MNIE DOJECHAĆ!!!!!!!!!!!!!! DZWONIĘ PRAWIE CODZIENNIE I PRAWIE CODZIENNIE SŁYSZĘ ŻE SERWIS DO MNIE JEDZIE TO JA SIE PYTAM LUDZIE GDZIE ON JEST!!!!!!!!!!!! GDYBYM CHCIAŁA MIEĆ OZDOBĘ DO ŁAZIENKI KUPIŁABYM OBRAZ NA ŚCIANĘ A TERAZ TO PRALKA STANOWI TU OZDOBĘ CAŁKOWICIE NIE POTRZEBNA I NIE UŻYTECZNA....... SERWIS MASAKRA PO NIŻEJ KRYTYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM WSZYSTKIM ŻYCIE BEZ PRALKI PRZEZ PRAWIE TRZY MIESIĄCE DOZNANIA BARDZO EKSTREMALNE ! A MAMY 21 WIEK! LUDZIE JEŻELI MACIE ZA MAŁO WRAŻEŃ NA CO DZIEŃ TO KUPUJCIE CAŁY SPRZĘT AMICA... JA WOLAŁAM SPOKOJNIE ŻYĆ BEZ NIE POTRZEBNEGO STRESU DO MOMENTU SPOTKANIA NA MOJEJ DRODZE TEJ FIRMY I NIGDY WIĘCEJ! MASAKRA!!!!! MOJA OCENA OGÓLNA TO WIELKIE ZERO KTÓRE NIE ZOSTAŁO UMIESZCZONE PO WYŻEJ W SKALI OCEN NIE POJMUJE DLACZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
Serwis Fabryczny Amica kategoria: Naprawa i serwis AGD
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna pani Beato wystawiła Pani komentarz na forum serwisu fabrycznego!!! czy jest Pani pewna że ten komentarz należał się S.F. AMICA, bo z tego co Pani tutaj opisuje wynika, że do Pani został skierowany Serwis Autoryzowany a to jest firma zewnętrzna i proszę nie mylić z Fabrycznym, chyba że konkurencja nie śpi i pisze co ślina na język przyniesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry