Widok

MATEMBLEWO - NAUKI - ZAPISY

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kto jest chetny na weekendowe nauki przedmalzenskie odbywajace sie w Matemblewie (ponoc fajne;) w MAJU..
to zapisy i informacja sa dostepne pod numerem telefonu: 509 242 839
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo chętnie ale w maju to mam ślub:(
a chciałam do Matemblewa...

a jest jakaś szansa żeby zrobili dodatkowy kurs??
jakaś minimalna liczba osób musi być?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez moj znajomy Ksiadz polecał Matemblewo i ja jestem chetna , mimo ze slub mam w sierpniu to wolalabym jakos wczesniej bo moja druga polowa jest naprawde bardzo zajeta wiec lepiej teraz niz potem sie denerwowac;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem BARDZO chetna na nauki weekendowe w Matemblewie. Kiedykolwiek bylebym zdazylam do slubu w sierpniu :-) Jesli masz jakies info kiedy beda te nauki to prosze o kontakt. Mail w profilu. Dzieki!!!
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc piszę - bo wiem :)

Nauki w Matemblewie będą organizowane w dniach 29-31.05.2009, koszt 65 zł/os. Plan zajęć:
pt - 18-21
sob 9-21
nd 9-13
więc skoro macie ślub w sierpniu - to spokojnie zdązycie. Zapisy już są, tylko dzwońcie na ten nr 509 242 839 (poprzednia osoba w tym okresie będzie rodzić i sprawa została przekazana nowej, bardzo miłej osóbce). Tak więc powodzenia i do zobaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIEKUJE!!!!!!!
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mam jeszcze pytanko - dlaczego koszt to 65 zeta? Za co? A moze we wszystkich kosciolach ktore organizuja nauki sa one platne? Ktos wie?
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my płacimy 10zł za same nauki, ale z tego co się orientuję to poradnia rodzinna kosztuje około 50zł więc może tu wszystko jest razem policzone
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no walsnie z tego co mi wiadomo to nie jest to razem. Pradnictwo rodzinne jest oddzielnie. Stad moje zdziwienie dlaczego taka kwota.
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to faktycznie sporo, ale prawda jest taka, że każdy kościół rządzi się swoimi prawami
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, koszt o którym wspomniałam związany jest m.in. z wyżywieniem - w sobotę nauki trwają cały dzień, są także przerwy kawowe.

Nauki w Matemblewie nie uwzględniają poradni, niestety - i to trzeba dodatkowo sobie załatwiać.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam na naukach w matemblewie w październiku 2008 r. i szczerze baaaaardzo polecam. świetna atmosfera można sporo się dowiedzieć i wynieść na zewnątrz. cena związana jest między innymi z wyżywieniem w sobotę jest obiad są też materiały dla każdej pary. więcej szczegółów nie mogę podać, z uwagi na fakt iż organizatorzy prosili o nie przekazywanie ich dalej :) pozdrawiam i jeszcze raz polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, chodzi o wyżywienie.
nauki bardzo fajne, robiliśmy je wiosną zeszłego roku, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ale Wam zazdroszczę... my jeszcze przed... a jak były w Matemblewie to moje Szczęście albo w delegacji albo miał weekend edukacji... .
nie wiem gdzie teraz iść na jakieś ciekawe nauki...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slam dunkin like Shaquille O'Neal, if he wrote informative aritlces.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aZoP8N ohvnchylmlyu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super..! Dzięki za informacje..Już się zapisałam:D
Która z Was dziewczyny też będzie..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się teraz wybiera na kurs do Matemblewa? 23-25 września. 2011 :) . Podobno bardzo fajny. Zapisać się można na matemblewo@op.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wie ktoś kiedy będą następne nauki? Albo gdzie to się sprawdza?

A także, czy możemy się na nie zapisać z narzeczonym skoro to nie nasza parafia? Czy coś trzeba dodatkowego załatwić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie trzeba załatwiać:)
My bardzo polecamy ten kurs, szczególnie dla par które chcą nie tylko odbębnić te nauki, ale fajnie je spędzić;)
Ja informację o kursie znalazłam na forum, ale więcej można znaleźć też tu: http://www.wczs.gda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=4
Pozdrawiamy;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matemblewo

Matemblevo (3 odpowiedzi)

Matemblevo sąsiadować będzie z niską, szeregową zabudową ulicy Dolne Migowo, przy której...

do góry