Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega zabawa! wątek zamknięty Byłem ostatnio ze znajomymi w danym miejscu i uważam, że to świetne miejsce...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Polecam gorąco wątek zamknięty Dobre jedzenie bardzo smakowała mi tortilla z chrupiącym kurczakiem świeży i...
~Kubuś
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, szczególnie polecam pizze :-) atmosfera jak w domu,...
~Moskwa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Dobra miejscówka! wątek zamknięty Mieszkam od niedawna w Gdańsku, trafiłem ze znajomymi do Mk Bowling i z...
~Misiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Organizowałam imprezę niespodziankę mojemu facetowi. Zarezerwowałam tor kilka...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Urodziny dziecka wątek zamknięty Niestety myślałam, że będzie lepiej. Niejednokrotnie organizowałam urodziny...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Urodziny dziecka wątek zamknięty Jeśli nie macie pomysłu na urodziny dziecka gorąco polecam lokal Mkbowling....
~Ola
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Jeśli Urodziny - to tylko w MK Bowling wątek zamknięty Ostatnio miałam przyjemność zorganizować 3 imprezy urodzinowe dla swoich...
~Izabell
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Ferie z dziećmi superr wątek zamknięty Byliśmy ostatnio z dziećmi na kręglach w MK Bowling. Zabawa świetna,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Zachęcamy !!! wątek zamknięty Super klimat !!! super miejsce !!!. Byliśmy ostatnio w weekend ze znajomymi i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Swietnie wątek zamknięty Witam, bylem w Mk bowling w dniu wczorajszym 16.01 jestem bardzo zadowolony z...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

SUUUUPER wątek zamknięty Świetne miejsce! Fachowa, miła i pomocna obsługa. Na recepcji zaczynając a na...
~Boli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Super mega polecam wątek zamknięty Super klimacik, pyszne jedzenie,polecam każdemu.
~damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Nigdy więcej tam nie zajdę wątek zamknięty Dziwię się, że właściciel lokalu nic sobie nie robi z pojawiających się tutaj...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Miałam rezerwację 2 torów, do zapłacenia 168 zł, ale wiedziałam, że zapłacę...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Średnio wątek zamknięty Ogólem kręgle jak kręgle, dobre tory i cała maszyneria ale jeśli chodzi o...
~Zaskoczona niegrzecznością
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Kręgle - słabizna wątek zamknięty Wystój bardzo dobry i na tym koniec. Buty do gry - stare, zniszczone i nie...
~joe
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Rezerwacja kpina wątek zamknięty Zrobiłem rezerwację online. Otrzymałem maila zwrotnego z informacją:...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Poleca wszystkim wątek zamknięty w piątek 27.11 grałem w kręgle a potem zostałem na imprezie w klubie. zabawa...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Super miejsce wątek zamknięty Miejsce wyjątkowe, klimat fantastyczny, obsługa uśmiechnięta z dobrym...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry