Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzjerzy z pasją wątek zamknięty Świetny salon, gdzie śmiało można oddać się w ręce całej trójki fryzjerów....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

super wątek zamknięty bardzo polecam to miejsce. korzystalam z uslug pani Justyny i jestem bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Bardzo średnio wątek zamknięty Nic ciekawego nie wydarzyło się na mojej głowie po wizycie u Pana Marcina,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Utalentowani i z pasją wątek zamknięty Z ręką na sercu mogę napisać, że nigdy nie zawiodłam się na Państwu Lademann...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Klientka wątek zamknięty Ja również dołączam do grona zadowolonych klientów salonu , pani Magda,...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

cudów nie ma wątek zamknięty Zachęcona opiniami na temat państwa L. postanowiłam ich odwiedzić i sprawdzić...
~lena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Najpiękniejsze miejsce w trójmieście. wątek zamknięty Wchodząc do salonu M&M Lademann, trafiamy do innego świata. Wystrój...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Najlepszy! wątek zamknięty Tydzień temu odwiedziłam salon M&M, aby skorzystać z usług Pani Justyny....
~Karolinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

MEGA! wątek zamknięty Do Magdy i Marcina przyprowadziła mnie była dziewczyna! a Oni są...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Atelier ludzi z pasją wątek zamknięty Chciałabym polecić wszystkim atelier fryzjerskie Magdy i Marcina. Jest to...
~Ania F.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Do salonu trafiłam przez przypadek dwa lub trzy lata temu i od tego czasu...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Zadowolona jak nigdy! wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami umówiłam się, by ratować nieudane cięcie. Z...
~megami
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Super! wątek zamknięty Jestem zachwycona moją nową fryzurą i sposobem w jaki zostałam przyjęta w...
~Joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

polecam baaardzo wątek zamknięty Po latach wychodzenia z płaczem od fryzjerów i obiecywania sobie,że nigdy...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

keratynowe prostowanie wątek zamknięty pełen profesjonalizm super !!!!! Pozdrawiam
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Fryzjer ślubny i nietylko!!! wątek zamknięty Magda zrobiła mi przepiękne upięcie ślubne. Jest fryzjerką, która bardzo...
~eMKa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Jak dla mnie - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! wątek zamknięty Pan Marcin w mojej opinii nie jest profesjonalnym fryzjerem (co najwyżej -...
~Joanna Nowicka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Fryzjer profesjonalista wątek zamknięty Do salonu trafiłam dwa miesiące temu. Za pomocą opinii umieszczonych na...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Wreszcie fryzjer, ktorego moge polecic z czystym sumieniem wątek zamknięty Pierwszy raz wybralam sie do Magdy ponad pol roku temu, z polecenia kolezanek...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Polecam wątek zamknięty Salon wybrałam na podstawie tutejszych opinii i nie zawiodłam się. Włosy...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

96

wątków

do góry