Widok

Macie Państwo mocne nerwy ?

No to posłuchajcie tej wścieklizny:

https://www.youtube.com/watch?v=wrrmuKSgJko

Drodzy Państwo, to jest wina wszystkich, że dopuścili do pojawienia się takich ludzi w Polsce, szczególnie ludzi ze środowisk postkomunistycznych. Nie trudno było przewidzieć, że lenistwo i tolerancja zwykłych obywateli doprowadzą do takiego rozzuchwalenia się tego elementu. Ponadto nie da się wykluczyć, że w tej sytuacji może dochodzić do prowokacji inicjowanych przez obce ośrodki.

Jeżeli dojdzie do jakichś zajść, trzeba zapudłować obecną niby-opozycję, dla jej osobistego bezpieczeństwa zresztą, bo to się może zakończyć fatalnie dla nich. Mnie się w kieszeniu scyzoryk już nie zamyka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale tam są same fakty : i że zdrajca i że PIS to drugie PZPR.
Rozumiem, ze tobie Ratlerek Wersalu się zachciewa.

Na Wersal to bolszewicy musza chwile zaczekać.
Będzie w pierdlu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O pierdlu to ja co nieco wiem z własnej praktyki. I pierdla wcale się nie boję i dodam, że gdybym ja się znalazł w pierdlu, to nawet nie wyobrażasz sobie, co by się działo dalej. Pozostań dalej w tej ignorancji, bo tak czy siak jesteście przegrani. Żadna wiedza was nie uratuje, szczegolnie ta urojona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

>O pierdlu to ja co nieco wiem z własnej praktyki

Ważne aby każdy znał swoje miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyzwyczajaj się zatem do "bukietu" Szadółek.
Bo tam twoje miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sadylku Kochany, "bukiet" z rana...
Och, dziękuje....
Jak miło, że pomyślałeś....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ważne aby każdy znał swoje miejsce."

O,o,o - to właśnie odzwierciedla mentalność komuny, odziedziczoną przez postkomunę. - oni chcą wyznaczać nam miejsce, w pierdlu, na zmywaku czy na kasie, oraz bysmy uznali je za swoje - ooooooo, jakie to dobre paniska. "Nie daj Boże z chama pana" jak mawiali przodkowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ratlerku, twoi radzieccy przodkowie zrobili eksperyment społeczny zamieniając rolami inteligencje z proletariatem.
W efekcie powstał taki twór - bękart o wyglądzie ratlerka o bolszewickiej mentalności, któremu z uszu i butów słoma wystaje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"twoi radzieccy przodkowie zrobili "

Postkomunie odzywki i modele rozumowania się wyczerpały, o ile w ogóle kiedykolwiek było z czego czerpać - nic tylko według modelu "Łapaj złodzieja" ewentualnie " To nie moja ręka".

Mojemu antysowieckiemu przodkowi o włos udało się przechytrzyć NKWD i dlatego nie wylądował w Katyniu. Taka jest logika komuny - oskarży ofiary o zbrodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ewa chce spać... a tymczasem pora wzywać 07
Kochani, wchodzimy :)
Nurkowanie i od drugiego metra flying.
Macie kwadrans na wyprowadzenie wąsatej małpy i pani ani.
Chop, chop...

http://youtu.be/7gwO8-oqwFw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wesołku, wszyscy w domu ? Zdrowi i cali ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pysiek nie fikaj.
Nie masz autoryzacji ;)
Ta data jest nie do zhakowania ~8)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ratlerek, raczej mialem na mysli twoich radzieckich przodków w sensie dziedzictwa umysłowego, których jesteś spadkobiercą.
Twoi przodkowie krwi i dziadkowie mnie nie interesują.
W przeciwieństwie do bolszewików nie uważam, że "wina ojca idzie w syna", ani tez ze "syn przejmuje zasługi dziada".
Każdy jest kowalem swojego życia i dlatego zarówno na chwałę jak i potepienie trzeba sobie zasłużyć osobiście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jabłko niedaleko pada od jabłoni a los dzieci resortowych baaardzo to potwierdza. Tak sie jakoś skada, że to instytucje decydują o tym co się dzieje w państwie, a większość instytucji obsadzona była i jeszcze jest przez bachory resortowe. Dziwnym trafem ? Po r. 1989 na część stanowisk dokooptowano lewicę solidarnościową i powstał postkomunizm. Prawda jest jedna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję.
Tak,cali,zdrowi.
Serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zetjotowemu łowcy : nie możesz się zdecydować jakim nickiem się podpisujesz ? Podkręcasz atmosferę, co odbije się nie na nas, ale na takich jak ty pisowskich agitatorach. Opanuj emocje i zaszyj się gdzieś. Jedź na grzyby na przykład. Jak już wcześniej pisałem, będzie ci wstyd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nerwy mam wciąż nie dość mocne na tych ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy ich ignorować, każdemu wyjdzie to na dobre :D
Czułym westchnieniem
księgowa Wałbrzych
Miłość dzielę pomiędzy
Czyste sumienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo cenię i szanuję Jakubiaka, to nagranie to szczyt chamstwa, bydło i motłoch!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (4 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

do góry