Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty wszystko przebiegło bardzo pomyślnie i profesjonalnie
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

nie polecam wątek zamknięty Pani obsługująca niekompetentna a w przypadku bardziej szczegółowych pytań...
~zdziwiony
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Super super super wątek zamknięty Jeździłem po wielu warsztatach , wydałem masę pieniędzy, a tu szybko,...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Polecam wątek zamknięty Byłem tu już któryś raz i za każdym razem wyjeżdżam zadowolony. Polecam za...
~MARTA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Rzetelni pracownicy i szybka obsługa wątek zamknięty Polecam ze względu na krótki czas realizacji kontroli i jakość obsługi.
~Michał Pacholski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

serwis solidny chociaz drogi wątek zamknięty Z uslug MADO korzystalem kilka razy. Najczesciej chodzilo u usuniecie usterki...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Podjęli się naprawy, gdzie w trzech warsztatach nie przejawiali chęci do naprawy wątek zamknięty Jestem zadowolony, wymiana wachaczy i geometria tak jak się umawialiśmy,...
~Tomasz / Mazda MPV
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

serdecznie NIE POLECAM.... wątek zamknięty nie polecam warsztatu "MADO". Komunikacja z Panem za biurka "krzyś"...
~marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Dodatkowe koszty przez naprawę wątek zamknięty Zamówiona wymiana tulei wachacza została wykonana dobrze i na czas, niestety...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Rewelacja!!!!!!! Jestem bardzo zadowolony, samochód dodatkowo umyty i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Ewa - opinia wątek zamknięty Panowie szybko i sprawnie zabierają się do pracy, nie ma windowania cen gdy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Sylwia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa,panowie uśmiechnięci , nie ma rzeczy nie do załatwienia,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

polecam wątek zamknięty polecam ta stacje jestem tam co roku i zawsze wszystko dokładnie mi sprawdza...
~robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 grudnia 2013

nie polecam wątek zamknięty paranoja. człowiek robiący przegląd nie ma pojęcia o samochodach. nowe...
~Ss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

(...) wątek zamknięty Nie polecam tej stacji. Przyczepiają się do byle pierdoły, kasują za...
~Skoda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry