Widok

Madsen: Chcę zamieszkać blisko Gdańska

Żużlowiec Wybrzeża planuje przeprowadzkę Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Madsen: Chcę zamieszkać blisko Gdańska.

Leon Madsen przez cały lipiec wystartował zaledwie w dwóch żużlowych imprezach. Duńczyk zapowiada jednak, że odpoczynek od jazdy nie wpłynie negatywnie na jego postawę w niedzielnym meczu Renault Zdunek Wybrzeża przeciwko Stali Gorzów Wielkopolski. - Chwilowo straciłem miejsce w składzie mojej szwedzkiej drużyny, ale ta przerwa mi się przydała - mówi Madsen, który zdradził nam, iż zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski.WYWIAD CZYTELNIKÓW TROJMIASTO.PL Z LEONEM MADSENEMPo raz ostatni w ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajdu bajdu aby ściągnąć naiwnych na stadion

ale nie z nami te numery zdun, rudy i reszta bajkopisarzy.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 22

Idź na szmaciankę...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

mogę iść nawet na cymbergaja byle Kędzielski nie zarobił
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

oj te nasze gdańskie dziewczęta ;)

To Leona mamy z głowy, raczej nie zastrajkuje do końca sezonu...
Wygląda, że mecz "na szczycie" będzie za tydzień w Częstochowie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo Leon !

Moze jakos sie utrzymamy !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Poglupieliscie z tym Fejsem ?

To nie jest zadne wiarygodne zrodlo informacji Panowie !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem jak Wam, ale mi Madsen i THJ podchodzą, natomiast nie jestem przekonany do Lindgrena... zresztą pewnie po sezonie wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy znajdą zatrudnienie w innym ekstraligowym klubie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

P.Zdunek !

Bez Kapitana to nawet nie ma sesu jechac w niedziele z Gorzowem !!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Juz Ci pisalem !

Na pilke reczna nawet szczury nie chodza !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

W niedziele tylko pelny sklad.

Inaczej lezymy !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pieszczek kontuzjowany, a THJ nie jedzie w niedzielę!

Wywiad z Jonassonem:

Na niedzielne popołudnie zaplanowano spotkanie pomiędzy Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, a Stalą Gorzów. Pomimo awizowania najsilniejszego składu, okazuje się, że wcale nie jest pewnym, iż gospodarze, wciąż walczący o utrzymanie w Enea Ekstralidze, wystąpią w takim zestawieniu.

Pod numerem 11. widnieje bowiem nazwisko Thomasa Hjelma Jonassona. Wszystko wskazuje jednak na to, że Szweda zabraknie w składzie desygnowanym na niedzielne spotkanie. - Niestety, przy braku porozumienia, na tą chwilę nie jadę w niedzielę, a przez to drużyna może mieć problem osiągnąć zwycięstwo na domowym torze - przyznaje Szwed.

Jest on niestety całkowicie zniesmaczony całą sytuacją. Jak się jednak okazuje nie wszystkie z ostatnio opublikowanych w szwedzkich mediach słów, były prawdą. Zawodnik ma jednak nadzieję, że kibice w Gdańsku, dla których startował przez wiele lat, zrozumieją jego postępowanie. - Jest wiele rzeczy, które stoją za tą całą sprawą i nic nie mogę na to poradzić. Do szwedzkich mediów poszło kilka słów, których nawet nie powiedziałem. Jestem bardzo zawiedziony, ponieważ chciałem się ścigać, byłem w tym klubie przez wiele lat. Dlatego sprawia mi przykrość, gdy muszę odmówić występu w meczu swoim kibicom, wszystkim fanom w Gdańsku. Jednak mam szczerą nadzieję, że oni rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. Niejednokrotnie okazywałem im szacunek, występowałem dla tego klubu wielokrotnie, dlatego mam nadzieję, że rozumieją oni moją sytuację - kończy ze smutkiem w głosie Thomas H. Jonasson.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

to jest akurat autentyk z espeedway
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

nje

NIE SIEJ TROLU FERMETU
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

o kolo od fermentu. witamy ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

skąd wiadomo o kontuzji Krychy?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ktos puscil plote.

I taka jest prada !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wiesz jaka jest prawda więc zamilcz!

Krystian Pieszczek

Niestety start w niedzielnym meczu raczej niemożliwy.
Naderwany przyczep mięśnia ;((( w miejscu: AWFiS Gdańsk

Info z jego Facebooka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

taaaa

Noo jasne a w czwartek wieczorem lans audi pod mcdonaldem na grunwaldzkiej...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to chyba jakiegoś nowego fejsa ma bo jakoś nigdzie o tym nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie ma jak lans

Krystian ma 100 fejsow bo jest ich wielkim fanem. Fejs to jego sens zycia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nic z tego

Szanowna redakcjo naprawdę proszę nie łudzić się i nie rozbudzać nadziei kibiców, bo ani w najbliższym meczu ani w tym sezonie dla Wybrzeża poza spadkiem, który tak naprawdę jest kwestią czasu i zbliża się nieuchronnie nic się nie wydarzy. Zawodnicy oprócz lakonicznych wypowiedzi "na około" tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia, bo nikt nie lubi ludzi (włodarzy), którzy nie dotrzymują umów. Wielkim dyshonorem obecnych władz klubu jest to, że nasz najlepszy wychowanek odejdzie do innego "lepszego" klubu - co jest jak najbardziej zrozumiałe, bo chce jeździć z najlepszymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry