Widok

Majówka ze znajomymi

Obłsuga ewidentnie nie radziła sobie z ilością zamówień, po oczekiwaniu 20min na wolny stolik, udalo nam sie zlożyć zamówienie, kelnerka była miła, ale po ok 10min wróciła i zapytała się jeszcze raz co zamawiamy, bo 'nie rozczytuje się' ze swoich notatek. Jedzienie wpadlo na stół po ok 45 min, z czego jedna osoba dostala danie 10minwcześniej. Jedno danie - placek - było przepalone, kucharz sprytnie starał się to ukryć zawinięciem spalenizny do środka, po złożeniu reklamacji, otrzymaliśmy nowego placka, za co nie musieliśmy płacić, więc honor knajpki uratowany. razem zostawiliśmy tam ok 100zł - za tę cenę możnaby śmiało zjeść smaczniej w innym miejscu, ale rozumiemy - majówka dużo ludzi, nawet paru celebrytów, co tłumaczy panujacy tam nieogar.Szaszłyk z kurczaka - naprawdę pycha. Surówki słabiutkie.
Moja ocena
NADMORSKA kategoria: Restauracje
obsługa: 4
 
menu: 6
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że nie tylko mi przytrafiły sie takie przygody w tej knajpie. Moja ocena znacznie surowsza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wyjście na obiad

Do restauracji Nadmorska zaszliśmy z mężem ze względu na taras widokowy trzeba przyznać widok jest super i na tym się kończy urok tego miejsca.Zamówiliśmy schab po amerykańsku ,po jakimś czasie okazało się ,że schab się skończył cóż bywa.Na drugie zamówienie czekaliśmy około 30 minut najgorsze ,że nie było warto kurczak z grila był wysuszony ,a ziemniaki były stare tylko podgrzane i to niedokładnie.Natomiast karkówka ,którą zamówił mąż była sina i nie do pogryzienia.Ja po spróbowaniu tego jedzenia dostałam sensacji żołądkowych.Zapłaciliśmy rachunek i wyszliśmy i jestem pewna ,że nigdy tam nie wrócę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry