Widok

Mała kotka pręgowana ul. Czarna Góra

Zginęła nam mała kotka 6 miesięcy - pręgowana okolice Czarnej Góry - jeżeli ktoś coś wie prosze o informację. Być może ktoś ją również potrącił bo obok posesji na ulicy są ślady krwi - proszę o jakąkolwiek informację i kontakt jeżeli ktoś coś wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj wieczorem widziałam małą kicie potraconą na drodze właśnie w miejscu gdzie jest teraz czerwono :( w okolicy godziny 15-16
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do osoby ktora wczoraj przejechała mojego kota na Czarnej Gorze... proponuje ci jeszcze szybciej zapiep**ac po naszej ulicy moze w przyszlosci ustrzelisz cos wiekszego-psa ,dziecko i jednoczesnie dziekuje ci za przejaw twojego czlowieczenstwa -jak juz go rozjechales to ciezko ci bylo podejsc do 3 domow na krzyz zeby zapytac czyj to zwierzak, no ale dla ciebie to przeciez tylko glupi kot a ty pewnie sie spieszyles do twojego cieplutkiego domku swoim autkiem a najwiekszym zmartwieniem dla ciebie bylo czy sobie zderzaka nieporysowales, mam nadzieje ze to przeczytasz zal mi ciebie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo mi przykro z powodu Waszego kota. I mam nadzieję, że każda kanalia który krzywdzi zwierzęta odpowie za to
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Swoje zwierzęta się pilnuje! A nie wypuszcza 6 miesięcznego kota na mróz i śnieg! I do tego w pobliżu ulicy, wcale ten samochód nie musiał szybko jechać, kierowca mógł nie zauważyć przy takiej pogodzie coś rozjechal! A kocitata po prostu chce zwalić winę na innych za swoją ignorancjie i brak nadzoru...patologia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

leon licz sie ze slowami sam jestes patologia , chcesz to chodz na czarna gore zobaczysz jak autka wolno jezdza , pilnowac kota buahahaha dobry jestes ale zablysnales
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A ja podtrzymuje swoje słowa. ..PATOLOGIA😁 pilnuj swojej własności i pamiętaj posprzątaj po Twoim kocie pa...a na Czarna Górę nie musze przychodzić ...mieszkam tu. Pa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

To fajnie ze mam takiego sasiada moze przyjdziesz i powiesz mi to w twarz zobaczymy czy wtedy bedziesz taki odwazny zeby mnie obrazac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Leon podaj adres i powiedz to prosto w twarz nie bądź trollem ! Taki facet to bez jaj jak obrzuca w internecie a na żywo w gacie robi,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dajcie spokój nie ma co płakać nad rozjechanym kotem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to jest publika, jeden pisze, że nie ma co płakać nad rozjechanym zwierzakiem a reszta mu lajkuje. Mentalność gumofilca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

dlatego trzeba stosowac zasade wzajemnosci tu nie mozna byc milym,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem tego komentarza no i co ma do tego życie kota?!
Przecież ktoś kto straci istotę którą kocha ma prawo być zły i rozżalony. Zwłaszcza, że okoliczności wskazują, że być może można było uniknąć tego wypadku przy rozsądnej jeździe a także zareagować gdy nieszczęście się już stało. Mnie oburza i gorszy ten prymitywny brak współczucia i elementarnej empatii wobec cierpiącego zwierzęcia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

tu czyli w tej i dla tej spolecznosci bo jak pokazuje zycie kota ludzkich uczuc u nich nie znajdziesz raczej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak ktoś ma istotę która kocha, to nie wypuszcza jej samopas na mróz w wieku 6 m-cy.
A jak się decyduje na wypuszczanie, to bierze za to odpowiedzialność, a nie wyzywa kierowców.
Jest tyle dziko bytujących kotów że trudno oczekiwać, że kierowca będzie wysiadał i łaził po domach w poszukiwaniu właściciela.
Jak tak ciężko się właścicielce pogodzić z tym, że po ulicy jeżdżą samochody i zawsze coś się może stać, to niech nie wypuszcza malucha na dwór. A nie - teraz wszyscy winni, tylko nie właściciel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba nie masz zwierząt leon skoro nie rozumiesz, ze mały kot mógł się po prostu wymknąć niezauważony. A jak idioci jeżdżą po Bojanie to każdy choć raz widział i nie raz był tu taki wątek. Poza tym jednak ktoś tego kota i nawet krew zauważył skoro o tym tu pisze. Że nie zareagował to inna sprawa. Co za paskudny naród.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam kota i nie wyobrażam sobie że mógłby się "wymknąć". A już tym bardziej w zimie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

cóż chodzący ideał...albo nawet jeżdżący
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

Jakieś wieści z bazarku? (184 odpowiedzi)

Można otwierać szampana z świeżą bryzą?

do góry