Widok

Mam w związku koszmar

To co mam w małżeństwie to jakiś koszmar jesteśmy 10 lat po ślubie a wiczne klutnie ja za każdym razem staram się pogodzić a ona za każdym razem dąży do tego aby to zepsuć sex nie ma go w ogóle chciał bym pogadać z kimś pójść na kawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja to miałem bez ślubu wiem co cujesz i doskonale cię rozumiem ile masz lat jak mozna spytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem 16 lat po ślubie bardzo dobrze Cię rozumie
Mojej pani poprzewracało się totalnie w głowie nic nie robi aby jeździ po centrach handlowych a o seksie to mogę zapomieć :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 36 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamieńcie się żonami ;P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

@wdr - hahaha tez o tym pomyślałam ;-) bardzo dobra rada :-)
Tyle, że ich jest trzech ;-) czwarty by się przydał ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wbrew kobiecej logice w trzech też się da pozamieniać ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kobieca logika wie, że się da :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawo ty ;P .... chyba że się "na Krzysia" chciałaś podłączyć to przepraszam za pokrzyżowanie szyków...;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie pokrzyżowałeś, nie mam potrzeby, ani zamiaru się podłączać, a już na pewno nie na "Krzysia" :P
Ty jednak zawsze możesz się z chłopakami powymieniać :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wolę już przy siekierce zostać :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś się zwięzły a wy takie bzdury piszecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Ktoś się zwięzły a wy takie bzdury piszecie"

I kto tu pisze bzdury?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To znajdz sobie inną lub rozwiedz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Nie jest takie proste jest dziecko które bardzo kocham i jest dom wspólny i wiele innych czynników.Ale wychodzi na to że tak będzie i zaś wszystko od zera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj namiar chłopaku pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"zaś wszystko od zera. "
Czasami najlepsze co w życiu można zrobić, to zacząć od zera :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmm..u mnie też - może nie był koszmar, ale chłód i brak miłości ze strony męża.W końcu rozstaliśmy się i chyba każde z nas odżyło - mąż w nowym związku kwitnie, ja odbudowuje pewność siebie .
Też mamy dziecko, które bardzo kochamy obydwoje. Dlatego nie utrudniamy sobie wzajemnie kontaktów, nie ma kłótni, zagrywek dzieckiem - dziecko żyje otoczone miłością - i każdy dom w którym przebywa (i mamy i taty) jest wreszcie radosny.
Nie jest to żadna rada - nie lubię dawać rad - chodzi mi o to, ze nie zawsze rozwód dla dziecka oznacza traumę. Czasami wręcz przeciwnie, czasami może wręcz wyciągnąć z tego cenną lekcję, ze ze wszystkim można sobie poradzić (słowa psychologa dziecięcego).
Będzie dobrze :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magdalena masz rację ale mimo wszystko czieszko to wszystko ogarnąć dziecko Dom na kredyt i gdzie iść teraz mieszkać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko- zgadza się - ale nie niemożliwie.

Też mam mieszkanie na kredyt - ale rzeczywiście, jestem w stanie utrzymać je sama, z partnerem się jakoś rozliczyliśmy - i on wziął drugie mieszkanie tez na kredyt. Ale każda sytuacja jest inna, więc rozumiem, ze wspólne mieszkanie może być "ekonomicznym wiezieniem". Takiej sytuacji bardzo współczuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małżeństwo to fikcja! Ludzie robią sobie fałszywe założenia a potem są rozczarowani. 'KONIEC WOLNOŚCI' jak głosi opinia! Sprzedałeś się i ONA ma do Ciebie prawo... czyli... jesteś jej połówką.
Masz papier- masz tytuł mężowski. Cała prawda o małżeństwie. Ludzie się żenią bo to opcja społeczna' Jak cię widzą tak cię piszą' Trzeba wyglądać na normalnego więc się żenią/wychodzą za mąż. Biedne ludki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonim jakby pisał o mnie w oczach mojego męża... 10 lat mojego małżeństwa, starań ,dziecko,wysiłku ponad moje siły... Ale jakoś tego nie zauważa. Nawet w takim samym wieku jesteście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to on...po tych , jak on pisze, kłutniach , widzisz jakies podobieństwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj namiar pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A moj facet codziennie pije i co mam z tym zrobić prośbą grozbą nic nie skutkuje mamy wspolne dzieci co robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zostawić ile masz lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

do góry