Widok

Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (9)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo

nadal w Dwupaku

Pietrucha_ 18.05.2016
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 29.06.2016
Buba 30.06.2016 Wojewódzki
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo

nadal w Dwupaku

Pietrucha_ 18.05.2016
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 28.06.2016 synek, Kliniczna
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

To ja przy okazji zaktualizowałam swoje dane. Choć z tym szpitalem w obecnej sytuacji to loteria ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gratulacje kolejne mamusie ! :)
Mi właśnie odszedł dziś czop.
Może coś się ruszy niebawem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo
Queen 20.05.2016 Tomasz, 2940g 55 cm, Wojewódzki

nadal w Dwupaku

Pietrucha_ 18.05.2016
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 28.06.2016 synek, Kliniczna
Buba 30.06.2016 Wojewódzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny idziecie jak burza :-)

Queen gratulacje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo
Queen 20.05.2016 Tomasz, 2940g 55 cm, Wojewódzki

nadal w Dwupaku

Pietrucha_ 18.05.2016
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016 Jakub, Zaspa?
Sierpniowa 28.06.2016 synek, Kliniczna
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

Aktualizacja moich danych i przy okazji serdecznie gratulacje wszystkim rozpakowanym! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajot, dawaj znaki!!
Boże, mnie ząb zaczął boleć. Nie wiem co robić, na razie - idzie z tym żyć, ale... Jak długo? A tu weekend przed nami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyjdzie człowiek z kompka a tu sie rozpakowują. Queen wyprzedziłaś nas:) Gratki!

Jula ok. 3300, , 2 palce już są. pogniotła mnie dziś babka i zleciła męczyć męża:) mówi,ze juz powinnam brac macierzynski a nie l4:) i że czeka na informacje w ciągu weekendu:)

Karoluś, Weronikaz jak tam jest płynność w Redłowie?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga no to trzymam kciuki :-)
Jedną nogą już na porodówce jesteś :-)
U mnie cicho, głucho... A telefonów już nie odbieram heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaaaaaaa ciekawe czy tą drugą też sie zmieszcze i przyjmą mnie na oddział. postraszyła mnie patalogią jak sie nie sprężę do czwartku:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do czwartku to już będziesz miała Jule przy cycku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja najpierw popatrze przez okno jak mnie mijasz w drodze na ,kliniczna.daj znać to pokiwam😊
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście dam znak :-) czekam właśnie na męża i ruszamy na spacer później żeby rozruszać się trochę i przygotować bioderka do porodu heh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak Dysia po spacerze? Oby się ruszyło..

Moja Mama mnie zasjoczyla- bierze do siebie na dwa dni moja Starsza, ale się wyleze!!

O kupkach możemy pogadać... Do dziś pamiętam jak moja córa przy porodzie mnie o*****dala, a później 4 dni kupy nie robiła. Ostatniego dnia - Kliniczna- ublagalam personel z dr Sudara, żeby jej lewatywe zrobili na pediatrii. Robi się takie wylewki z soki fizjologicznej w jelita. Przywieźli mi Mała z całą zawartością... Po kolana!

Dziecko karmione cyckiem może kupy nie robić do 5-6 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brzuch się napina raz na jakiś czas, bóle mam takie jak na miesiączkę i tyle...



Póki co jeszcze mam nadzieję, że w weekend coś ruszy. Zobaczymy



A co do tego co napisałaś AMO o tym, że przywieźli Ci Małą taką upapraną nieźle to mam jedno tylko na myśli ;-) a mianowicie to, że mój mąż kiedyś powiedział, że on będzie raczej rzadko zmieniał pieluchy bo jego ten zapach odrzuca zawsze... Pomyślałam ojjj no biedny chłopak no, taki wrażliwy. I postanowiłam przy pierwszej najbliższej okazji jak Zuźka za przeproszeniem o*****się po pachy to wręczę mu ją i wyjdę do sklepu chociażby za rogiem, żeby zobaczył co to prawdziwa kupa heh i koniec wydziwiania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa, mój mąż też jak czuł kupę to prawie blagal, żebym to ja przewijala. Ale tylko u Malucha. Nie wiem, matka jestem. Mnie kupa własnego dziecka nie śmierdzi ;-) Obca - owszem!
Jak widziałam - inne dzieci ma początku to po 3kupy dziennie robiły... Zobaczymy jak teraz będzie.
Później w domu stosowaniem chyba raz, czy dwa - Windy, pomaga też przełyku kółkach. A następnie było takie lekarstwo na receptę... A później już sztuczneleko i się unormowalo. Jedna kupa na dobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Queen, gratuluję!

Na IP w Redłowie był teraz spokój, ale jak jest na oddziale nie wiem. Zaliczałam dziś zaległe zajęcia w szkole rodzenia z karmienia. Pierwszy raz miałam dziecko/lalę przy cycu ;) Ciekawe jak to będzie w rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry dziewczyny :)
Wow, ale przez jeden dzień się Was rozpakowało!!
Serdecznie gratuluję!
Alez Wam zazdroszczę :)

Widzę, że zaczął się już 'sezon' na kupki :D
To ja niestety będę musiała jeszcze trochę z tym poczekać, hehe.

Zapowiada się dziś piękny dzień! Te, które mogą, niech cieszą się swoimi pociechami, a reszta niech się relaksuje :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dziś swój termin. A że nic się nie zapowiada to zamierzam cały weekend przespacerować :-)
Miłego dnia dziewczyny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i co, wczoraj aż tyle a dziś żadna się nie rozpakuje ? ;)
Dysia, zrób coś :D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weronikaz to nieźle poszalalas !! Myślałam, że takie akcje to tylko na filmach :D
Ale w sumie to chyba trochę Ci zazdroszczę :D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwierz, że robię co mogę ;-)
Ale Zuźka uparta widać po mamie i robi po swojemu hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech tatuś Zuźki się postara i zrobi Ci jakiś konkretny masaż szyjki, hehe :D

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe ten sposób też wchodzi w skład mojego poprzedniego posta ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, do dzieła!! Spacer, masaż, stymulacja brodawek i sok z liści malin. Wieczorem juz dajesz cyca! Trzymam kciuki!! A u mnie laba... Mąż córkę do Dziadków zawiózł, a ja - odpoczywam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia polecam tez potańczyć , pokręcić bioderkami :) nie mysl o porodzie, moze przyjdzie sam. Przeviez u mnie doktor dosadnie powiedział, ze nie ma szans zeby w najbliższym czasie cokolwiek samo sie rozkręciło, a 12 godzin pózniej był Michas;)

Aga M nie wiem jak na porodowce, ale u nas w sali od wczoraj jedno lozko wolne wiec czekamy na Ciebie, przybywaj ;) tragedii na polozniczym z obłożeniem nie ma ;)

Karolus no tak sobie o Tobie myslalam ze przez ta ilośc porodów Tobie pewnie przesuną wszystko i tylko niepotrzebnie wydłuży to pobyt. Oby w poniedziałek juz ruszyło z kopyta i zebys nie musiała sie dluzej zamęczać ta niepewnością. A nie obudziłam Was tam na patologii? :)

Ja teraz pojde chyba na drzemkę, poki Michał spi, bo zafundował miciezka noc cycoholik jeden :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, dzięki za sygnał, faktycznie powstał nowy wątek a ja wylewam żale w starym ;) powiem Ci, że 11 Dni temu jak mnie przyjmowali też myślałam, że będą chcieli się mnie szybko pozbyć że względu na miejsce ale dziś już trochę inaczej na to patrze ;)
A wiecie co mi w tygodniu powiedzieli lekarze na oddziale? Że chodzenie nic nie da, jak ma się zacząć to sie zacznie samo. Mówiłam, że nie mogę chodzić bo mnie krocze boli a chciałabym jakoś przyspieszyć to zgodnie stwierdzili, że to tak nie działa :/
Człowiek już sam nie wie w co i komu wierzyć. Ale Wy spacerujcie, masujcie itd trzeba wszystkiego próbować :) ja też tyle ile mogę to chodzę, po schodach też, próbuję masażu skutków tylko nie ma miejsca na schadzke z mężem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weronikaz już kilka nocy było słychać krzyki wiec niewykluczone, że któryś był Twój ;) a jak Ci tam na oddziale? Bo jedna z dziewczyn, która leżała z nami a trafiła też już na położnictwo mówi, że na PC było lepiej jeśli chodzi o Panie położne i pomoc przy maluchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina to chyba prawda co mowia lekarze. Ja tez na PC myslalam ze jak pochodzę to skurcze przybiorą na sile i sie zacznie. Ale ustępowały. Jak bedzie miało sie zaczac to sie zacznie i wtedy to chodzenie i pionizacja po prostu wszystko przyspiesza. I pewnie o to chodzi z tym chodzeniem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci ze tutaj jest ok, ale na PC bardziej sie jednak pacjentkami przejmują. Tu przychodzą, pytają czy nie ma problemow z karmieniem, przewijaniem, mowia ze ewentualnie jak chcesz sie przespać to mozesz im oddac malucha pod opieke. Polozne od poloznic jedynie pytają czy nie poratować środkami przeciwbólowymi ;)

Ale wczoraj faktycznie jednej dziewczynie z sali położna bardzo pomogła z przystawieniem malucha do piersi. Siedziała z nia tak długo, az załapał i potem grzecznie zasnal. A to była juz czwarta doba. Przychodziła tez do niej pani psycholog szpitalna. Widac było ze po tym wszystkim lepiej sie czuła.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie jak tu Dziewczyny Zaczynają mieć regularne skurcze to położne sugerują im żeby spróbowaly się przespać (jeszcze żadnej się to nie udało ;)) albo chociaż odpocząć. Właśnie też nie mówią o chodzeniu... Może to chodzenie więcej daje jak akcja jest zaawansowana a nie na wywołanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli może coś w tym jest bo z tego, co widzę to co chwilę położne są u dzieciaczków a to tego przychodzą jeszcze położne noworodkowe. Ale z drugiej strony jak już ma się tego malucha to dwa trzy dni można wytrzymać i do domku :)
No i widać,.ze wszystko też Zależy na jakiego człowieka się trafi bo tu też są różne kwiatki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie się turlam.Dysia dawaj ja nie będę się pchać przed szereg
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmiało dziewczyny przepuszczam w kolejce... Ja i tak dziś nie urodzę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się chętnie wepchnę w kolejce. Ale mój Piotruś jest dżentelmen i przed paniami urodzić się nie chce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym chętnie wskoczyła w kolejkę ale oprócz bólu miesiaczkowego i pojedynczych skurczy cisza... juz nawet wózek i fotelik czekają rozłożone - chyba mężowi się udzieliło moje oczekiwanie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Która chce na grilla? Mój mąż właśnie robi. Dziewczyny, życie bez 2,5 rocznego dziecka byłoby okrutnie nudne!! Tylko leżenie, odpoczywam, czytanie książek, spanie, TV... Nudy! ;-) z reszta - juz za nią tęsknię!!
Dysia, Ty się tu nie wylamuj!! Dzień jeszcze trwa. Dawaj c*otka!
Groszkowa - czekamy, nie ma bez kolejki ;-) Nawet jak się ma męża wrazliwca ;-) każda ma swój czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMO my właśnie zjedliśmy pizze :-)
Gdybyś wcześniej napisała o tym grillu.. Mój mąż to od dawna mi smęci, że chodzi za nim karkówka z grilla heh

Byłam dziś z siostrą nad morzem na spacerze a zaraz właśnie mojego fryzjera zabieram na kolejny mały spacer. I niech się dzieje co chce :-) wieczorem przed spaniem może jeszcze coś zadziałam. A jak nie da rady no to już nic nie wymyślę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do 24 masz czas ;-)
Mąż zrobił taki jednorazowy- Noe polecamy, bo za dużo zachodu. Żaru dużo, a dno - odpada. Chyba kupimy sobie elektryczny. U nas nie wolno robić grilla w ogródku, żeby innym nie smrodzic. Wiec się trochę kryjemy, ale... I tak wszyscy czują, bo im pachnie.
Jak juz Dysia zjadłas pizze, to brzuszek pełny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia mamy działkę 400 m od domu, grill mąż zbudował w zeszłym roku domu jak jutr nadal nie urodzisz i bedzie ładna pogoda to karkówke możemy po południu trzasnąć.

Elektryczny dostalismy tefala w prezencie slubnym i w zime nieraz robilismy na balknie jak nam sie grilla zachcialo

tymczasem zajadam truskawki, zlazłam sie po matarni szukajac butów dla Małej i nic...
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja karkówce mówię TAK :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja na patologii w Wejherowie bo to jedyny szpital ktory chciał mnie przyjąć. Zaczęłam o 6:30 rano w Redlowie, potem obdzwonilam Gdańsk, a w końcu w ciemno przyjechałam tutaj. W sumie 12h na izbach przyjęć bo dopiero o 18 mnie przyjęli na oddział. Miałam 3 razy ktg, stwierdzili też hipotrofie. Dostałam kroplowke na rozwój płucek. No i czekam na bardziej szczegółowe badania, pewnie do poniedziałku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa trzymaj się dzielnie! Ja trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki badań!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa trzymaj się! Kurcze, rano faktycznie nie było miejsca na PC ale teraz były dwa, jedno na mojej sali i jedno obok ale właśnie kogoś Przyjmują. To jest po prostu loteria. Lekarz na obchodzie też nam mówił, że Gdańsk już odsyła i Dzwonią tu prosząc o przyjęcie.
Jejku Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, pizza, grill a tu ciągle chleb, dżem i słona kawa zbożowa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, trzymaj się!! Boże, jak tu rodzic, jak nie ma gdzie... Chyba się położę przed recepcja i będę mieć w nosie. Przecież jak zacznę rodzic, to mnie nigdzie nie odesla??
Tyle godzin szukania miejsca??!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra. Właśnie nogi biorę na poduche.

Bosa spokojnie koleżanka leżała i zastrzyki i urodziła Syna z hipotrofia. Teraz,skończone 2 latka i super chłopak..spryciarz taki ze hej. Jest trochę drodniejszy Ale świetnie daje radę.

Wariactwo na ip. Amo ja tam też siadam i nigdzie się nie ruszam. Filmowo już było więc ja na spokojnie mam nadzieję😊
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hek dziewczyny :)
Ja dopiero teraz mam sile cos napisac.nie rodzilam w wojewodzkim tylko w Clinica Medica.
Jestem po 2 cc bardzo obolala,hardkor jednym slowem,nie bede duzo pisac na ten temat.
Moj synek kochany,spi i je na razie,wszystkie badania i szczepienia dzielnie znosi.chcialabym zeby tak zostalo na dluzej bo daje mi dzieki temu odpoczac i pospac.jak to mowia polozne-maly ale sprytny :)
Pozdrawiam was kochane i trzymajcie sie dzielnie.moze ktoras dzis urodzi,trzymam mocno kciuki :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Queen, gratuluję!! I synek - silny chłopak, brawo!!
A jak to się stało, że nie w Wojewódzkim?? Napisz kilka słów jak znajdziesz siłę, bo po tym co słyszę - nie wiem czy też prywatnie rodzic nie będę, skoro miejsca na porodowkach nie ma...
A co z resztą? Dysia - żyjesz? Pewno już masz dosyć wywołań przed tablicę.
Mam kuzyna z 22 mają i matkę chrzestny z 23 maja- matka tego kuzyna. W sumie - fajny prezent na urodziny sobie zrobiła. Ludzie o dobrych charakterze i bardzo pracowici.
Dziś wraca moje dziecko... Matko, mogłam pospać do 8.15!! Od 2,5 roku taki wypas!! Czad!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMO korzystam z ostatnich dni lenistwa jeszcze :-) właśnie dopiero popijam poranną kawę.
Może Zuzia dopiero na dzień matki zrobi mi prezent? Ja to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMO pisalam wczesniej ze zdecydowalam sie na CM :) dobrze zrobilam bo nie wyobrazam sobie braku meza przy mnie po cc.zwlaszcza druga i bardziej bolesna. To dobrze wydane pieniadze :) no i nie odprawili mnie z kwitkiem.zadzwonilam ze mam skurcze i jade a oni juz czekali na miejscu.ciesze sie ze synek byl gotowy do wyjscia na swiat i nie cieli mnie na "zimno"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż mówi, że mi telefon zabierze, bo za dużo o porodach czytam, jakbym pierwszy raz rodziła, a to juz trzeci...
Idę tez na śniadanie. Smacznego!
Nogi mam spuchniete okrutnie!
Ząb boli.
Dysia, na Dzień Matki to ja rodze!! ;-) prezent dla mnie i dla Taty mojego, który też ma urodziny. I co tam, że trochę wcześniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Położna mówiła że wczoraj i dziś w nocy w Wejherowie urodziło 20 dziewczyn! Pełnia działa! Dziś czekaja na patologii z bólami dwie na cesarke, bo jest kolejka, a nie wiem ile jest teraz na porodowce. Nawet obchodu jeszcze nie było bo lekarze mają tyle pracy.
U mnie na razie ok. Nic konkretnie nie wiem ale jestem spokojniejsza że jesteśmy pod opieką. Robią ktg 2 razy dziennie i co 3-4 h badają tętno dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak cm? Umowę wcześniej czy tak z bomby? Dysia odezwij się bo Noe wiem ile jedzonka kupować
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaM CM nie moge absolutnie narzekac,wszystko ok,opieka b.dobra,jedzenie,polozne.ja podpisywalam wczesniej umowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W swussie można było z odesłania przyjechać i zapłacić przed wyjściem.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w sumie swiss wiec moze mozna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór :)
Jak tam weekend zlecial ?
Żadna na porodowe się nie wybrała ?
Żyjecie jakoś w te upały?
Bo ja mam już serdecznie dosyć, jestem wykończona.

Dobrej nocy :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi zaczął dziś czop odchodzić. Położna mowi żeby się nie denerwowac ale to jeszcze 5tyg do terminu. Dobrze że jednak jestem w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zapas na pewno nie ma co się denerwować, bez czopa można podobno długo chodzić, ale łatwo mówić...

Bardzo dobrze , że jesteś pod kontrolą. Masz przynajmniej fachowa opiekę.
Fakt, lepiei mozna spedzac czas, ale czego się nie robi dla takiego Skarba :)

Trzymaj się bosa, już niewiele zostało. :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, spokojnie... Mi odszedł juz 3tyg temu... I nadal bieda. Nic :-P Dobrze, że jesteś pod fachową opieka!
Dobranoc dziewczyny.
Może się jakaś 'rozpakuje ' u mnie na razie nie widzę szansy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weekend super :-) dużo spacerów, świeżego powietrza no i grill dzięki Adze ;-)
Na mnie dziś nie liczcie z porodem. Póki co smaruję spalone ramiona balsamem heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bosa wszystko będzie ok. Dla maluszka wiadomo, że wszystko się zniesie chociaż pewnie nie jest lekko. Ale tak jak mówisz. Najważniejsze, że masz dobrą opiekę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, ze słodko spicie... Ja nie mogę :-P
Duszno, kręgosłup, spuchniete nogi... Ehhh...
Jak tu funkcjonować w ciągu dnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amo łącze się w bólu. Ja pól nocy nie spałam. Brzuch boli, kręgosłup, nogi... A zaraz moje dziecię wstanie pełne energii...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, tak jak Dziewczyny piszą, nie martw się :) Dziewczynie z sali też już odszedł 2 tyg temu a jest w połowie 37 tyg i lekarze mówili, żeby się nie martwić. Położne też tak potwierdzaly. Ja sie dziś obudziłam ze stresem, wczoraj znowu kazali mi od dzisiejszego ranka byx na czczo ale ja już nie słucham bo sama położna radziła mi zjeść chociaż kanapkę. Mam nadzieję dziś iść e końcu na ten test oct i może coś to ruszy, skurcze jakieś pojedyncze mam ale to jeszcze lipa :)
Trzymam kciuki za następne Maluszki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie mogłam spać... A młody wstał o 5.30... Idę wieczorem do gina. Może powie mi coś co chciałabym usłyszeć ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic dziewczyny tylko - rodzic!
Moje Starsze dziecko buszuje...ale spokojnie, mogę trochę poleżeć....
Niech się już skończą te meczarnie. Ależ otyli ludzie maja źle w życiu, nie? Duży brzuch, spuchniete nogi i te bóle kręgosłupa - weź ten brzuch dzwigaj!
Śliczna pogoda!
Ja tez dziś do ginekologa na 15. Ktg i kontrola szyjki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny :)
Ja dzis chyba wychodze do domu z malym.cala noc go karmilam bo sporo na wadze stracil i straszyli ze mnie nie wypuszcza do domu.20gr przytyl wiec jest sukces :) ja mam nawal pokarmu wiec nie ma problemu z mlekiem a maly mimo krotkiego wedzidelka ladnie ciagnie.
No i ma zoltaczke,czekam na lekarza co powie
Milego dnia kochane i trzymam kciuki za rozpakowywanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry dziewczyny. My od wczoraj w domku.

Bosa nic sie nie martw, mozna chodzic bez czipa, mozna chodzic z rozwarciem, tylko bez wód płodowych nie mozna wiec jak wody sa, nie odchodzą to wszystko ok. Powiedz jak tam w Wejherowie, czy jestes zadowolona z opieki i warunków?

Karolus trzymam kciuki za Twoj test oct, bo niepotrzebnie tylko sie nasiedzisz w szpitalu. Poza tym wczoraj duzo dziewczyn wypisali z położniczego wiec o ile nic wielkiego sie w ciagu nocy nie działo to miałabyś wolne lozko na wypasionym oddziale :)

Dziewczyny zdecydowanie korzystajcie z ostatnich dni ciazy :) ja mimo ze juz nie mam ciążowych dolegliwosci to bez przerwy jestem wyczerpana przez połóg, choc mój mały piękne je i spi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od rana zwarta i gotowa, włosy umyte, depilacja zrobione, torba uporządkowana, szafka przy łóżku też, rzeczy dla Zuzi i na porodowe na wierzchu, żeby mąż nie musiał szukać więc nic tylko rodzic :-D weronikaz podobno był spokoj w nocy, wczoraj popołudniu też. Wszystkie porodowki były wolne, wiecie już po pełni więc natłok minął ;) z niecierpliwością czekam na obchod i jakieś decyzje :)
Pogoda piękna więc korzystajcie Dziewczyny ze spacerów i uroków bycia w domu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karoluś duuuużo pozytywnej energii przesyłam dla Ciebie i Zuzi :-)
Trzymam kciuki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus, kciukasy zaciśnięte :-) czekam na Twoje miejsce na patologii ;-)
Ja dziś mam mieć robione dokładne usg i dopplera i dopiero wtedy zdecydują co dalej. Co do warunków i opieki pielęgniarek to jest ok. Jeśli chodzi o lekarzy to trudno mi się w tym momencie wypowiadać bo nie miałam wiele do czynienia. Zobacze jak dziś podejda do mojego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karoluś oby dziś!

mi czopek d wczoraj sie odkleja, dzis sie bujne na przeływy tylko, ale to juz tramwajem b ile mozna, jak mnie mija jakas kumpelka na ulicy i widzi, ze prowadze to zaraz mam pytanie czy sie wioze na porodówkę. nie ma co straszyc ludzi:)

Dysia fajnie było posiedziec w słoneczku, ale zjadlaś za mało!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga pysznie było i na tyle dużo, że w brzuchu do samego wieczora miałam harce od mojej córki :-)

Daj znać jak przepływy. Ja jutro mam wizytę i zobaczymy co powie. Ciekawe na kiedy mnie wyśle do szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja dr chyba liczy ze do jutra się wyrobie bo przełożyła wizytę hihi

Harce harcami a uparta Ci siedzi
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wojewódzkim się dziś działo... Lekarz mi nie dojechał na badania do poradni K. To się z nim na piątek umowilam. Ktg w normie. Wyniki krwi - super. E, Mała jeszcze w brzuchu posiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMO jeszcze dużo czasu ma Malutka :-)
Dobrze, że wszystko ok.
Ja właśnie jadę po wyniki krwi na jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona może dużo, a ja? Ledwo żyje...
Jak wyniki Dysia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe no tak. Widzisz moja też się zadomowiła w brzuchu i wyjść nie chce.

Krew ok, w moczu trochę bakterii ale mniej niż ostatnio. Urosept działa widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, mnie też wyjątkowo pomógł.
Pisałam Ci - pierwsza ciąża często kończy się po terminie. Spokojnie kilka dni jeszcze ponosisz Zuze, a później... Dogadać się z lekarzem, może Ci wywolaja gdzieś na dyżurze - kiedy masz wizytę?
U mnie jest szansa, że ciąża może skończyć się szybciej, bo jak wczesniejsza ciąża była martwa i wywoływana sztucznie, to kolejna - powinna być mniejsza i szybciej urodzona. Ale o jakiej mniejszej my tu mówimy... Renata juz waży ponad 3jg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorodna babeczka :-)

Jutro o 11 mam wizytę w Gamecie. Tak właśnie myślę, żeby zagadać z nim co i jak... Aż się boję pomyśleć ile Zuźka teraz waży... Rozmawiałam też z położnym z Klinicznej. Mówił, że max 7 dni po terminie czekają z wywołaniem. Więc wychodzi na to, że max do soboty urodzę. Wszystko zależy od jutrzejszego badania. Jeśli Mała ma się dobrze i łożysko jest ok to pewnie każe czekać. Zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też tak przy pierwszej straszył. Ale... Ruszyła się dwa dni po ostatecznym terminie porodu. Poszło szybko.
Ale może dobrze by było się położyć na patologii?
Weź nic nie mów o wadze, jak ja te Kluche przepchne?
Moja starsza ważyła 3650g - mąż jak wszedł po porodzie to się przeraził, tyle krwi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dlatego wolę chyba już czekać w szpitalu. Zresztą sama nie wiem. Zapytam Sliwinskiego co on na to. Ufam facetowi i pewnie zrobię jak każe :-)
3 tygodnie temu u mnie waga była 3250. Więc... Klusek będzie na pewno. Ale co zrobię. Jakoś trzeba będzie urodzić. Boję się tylko jak mój mąż wytrzyma te moje krzyki i krew ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój po wszystkim mi powiedział, że był pozytywnie zdziwiony. Rogala ze mnie dusza, a tu... Wyjątkowo robiłam co mi kazała położna. Choć, śmiesznie było... Pepowine trzyma położna i się pyta- gdzie jest ojciec dziecka? Będzie przecinal??!
No, mój stary żołnierz, nie wytrzymał presji. Mdlal w tym czasie na korytarzu, ale chyba pytanie o ojca go trochę postawiło na nogi i się pojawił ;-)
Dlatego podczas porodów rodzinnych tak jest wesoło, bo trzeba się skupić na dziecku. Porodzie... I jeszcze chłopa pilnować ;-)
Moja znajoma jak rodziła z mezem- szybciej wyszła ze szpitala z dzieckiem niż on. Podczas porodu zemdlal, rozbił sobie głowę - szwy, wstrząs mózgu. Leżał kilka dni dłużej niż ona z dzieckiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amo dobre :)
Mój przy pierwszym porodzie tez był niezły, położna do mnie proszę przeć, a ten oddychaj oddychaj :) a jaka była jego mima jak polozna powiedziała widzę już czarną główkę :)
Tym razem już wiedział że chodzi o włosy, a w miejsca gdzie może być duzo krwi po prostu nie patrzył (kolega tak doradził)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, jestem w domu :)
Dzidzia ważyła dziś 2250g, jest w 12 centylu, przepływy na granicy, ale w normie. Mam iść w środę do swojej ginki, a w razie jakichkolwiek kłopotów od razu do szpitala. Fajnie być w domku, mam nadzieję, że z małą będzie ok i wyląduję w szpitalu dopiero na porodówce.

Karoluś coś się nie odzywa, więc może już nie jest w dwupaku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie o niej myślałam :-) jeszcze może dziś napisze albo jutro, że tuli maluszka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, spokojnej nocy!! I dużo sił! Będzie dobrze!
Skoro przepływy w normie. To już jest dobrze!!!
Dobranoc dziewczyny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie o czym myślę... Że tyle miesięcy minęło już odkąd tutaj się tak wspieramy, wyżalamy itp. Każda z nas miała jakieś tam obawy czy problemy a za chwilę już wszystkie maluszki będą na świecie :-) i jakoś jestem pewna, że z każdym będzie wszystko dobrze. Będą zdrowe i silne :-) Jakoś taki przypływ pozytywnych emocji mnie naszedł :-)
Dobrej nocki :-*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
energia to Ci sie na porodówce przyda, wio! co rolety otwieram to widze, ze Cie nie widze!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie czuję, że chwilą moment i będę Tobie machać w drodze na Kliniczna :-)

Ps. Ty się szykuj na jutro. Twój termin :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czterdziestka stuknela ale noc spokojna. Może czekaja na Dzień Matki?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tak mi się wydaje, że prezent chcą nam zrobić :-) jeszcze może tego samego dnia się panny urodzą ;-)

Ja mam za sobą ciężką noc, ciągle się budziłam. A to koszmary jakieś a to siku a to bóle brzucha a to nerwy jakieś przed tą wizytą... Nie do życia jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, dobrze słyszeć takie wieści! Niech dzieciątko rośnie póki w brzuszku siedzi jak najwięcej!
Ja po wczorajszej wizycie obolala jestem strasznie... Szyjka miękka, krótka. Śmiałam się jak Ty AgaM, że może tak na dzień matki wyskoczy :) Młody waży ok 3600, więc dużo mniej niż starszy brat na tym etapie... I dobrze! Jednego wielkiego urodziłam, to teraz chciałabym wersję promocyjną hihi no, ale gdyby to od nas zależało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to sie zastanawiam może Ona młodsza i dlatego jej tak dobrze tam posiedzieć, ale cos czuje, ze moja gin bedzie nastawiona na ten tydzien i dluzej mi nie da pochodzić. zobaczymy po południu. w iatek miała ok 3300
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, moja noc tak samo... Jeszcze nad ranem mnie mąż obudził, bo po 4 do pracy wstawał i płaczące dziecko ok.7, wiec...
Dobrego dnia Mamuśki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kobitki, no niestety nie jest mi dane tulenie Zuzi. Nie napisałam wczoraj bo poziom mojego smutku sięgnął dna i musislam jakoś sama ze sobą się ogarnąć i wyzalic mężowi. Ja to mam Dziewczyny pecha, byłam na tym teście ale nie było mi dane doczekać jego końca. Do szpitala jechała Pani z 3 porodem i dość zaawansowana akcja i sciagneli mnie z łóżka w pośpiechu. Cała kroplowka nie zleciala, zostało jeszcze jakieś 30-40 minut, skurcze miałam, zapisywaly się na ktg i nawet ponownie doswiadczylam tych krzyżowych. No ale test nie ma za zadanie wywołanie porodu, choć często tak się kończy, tylko sprawdzenie łożyska i moje jest wydolne a z Małą wszystko dobrze. Przy takiej akcji położne wypisują juz dokumenty, książeczkę zdrowia dziecka przygotowują i dla Zuzi były już odlozone różowe opaseczki na rączkę i nóżke. Nie nastawialam się, że po tym urodze tylko dobil mnie fakt, że mam takiego pecha, że nawet do końca nie mogłam leżeć pod tą kroplowka :( następna próba jutro... A to będą już dwa tygodnie mojego pobytu.
Cieszę się, że u Was jest dobrze, macie dobre wyniki, maluchy zdrowe. Bosa, w domu najlepiej :)
Miłego dnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karoluś głowa do góry, dziś może sie uda. nie czekaj tam na mnie! ja sie dzis nie zbieram i miejsca nie zabieram.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus. Trzymaj się!! Ten poród kiedyś musi nastąpić, spokojnie. Zwłaszcza, że takie bóle... Dasz rade, tylko trzeba wierzyć i jakoś to ciepło przetrwać...
Ściskam Cie mocno!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to u mnie sprawa wygląda tak, że oznak porodu nie widać żadnych. Miałam też KTG i cisza.
Zuzia waży już 3700 więc jestem już przerażona.
W czwartek mam się zgłosić na PC. Dostałam skierowanie. Więc jeśli samo się nic nie ruszy no to lecimy na Kliniczną i zobaczymy co tam dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ho ho dorodna Dziewczyna spakuj 62!ja niedługo w trajtek i dowiem się co słychać.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do czwartku jeszcze trochę czasu. Może coś się ruszy - trzymam kciuki! No, klopsik z Małej ;-)
Jeśli na Klinicznej Cie nie przyjmą - leć do Wojewódzkiego. Mam w planach być tam w piątek u mojego lekarza na 9, to się melduj gdzie jestes- zajrzę do Ciebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Dysia, ja bym się nie bawiła w mniejszy rozmiar jak 62 w przypadku Zuzy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś muszę torbę przepakować bo spakowałam prawie same 56 :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia przegadaj Zuzi żeby Ci zrobiła prezent na Dzień Matki - trzymam kciuki żeby do tego czasu coś się ruszyło :) a waga malutkiej zacna! Ale powiem Wam że moja koleżanka urodziła w ubiegłym roku 4200 g i ubierala na poczatku w ciuszki 56 bo dziecko było szerokie ale nie bardzo długie...
My dziś wieczorem wizyta i tez ciekawa jestem jak tam wagowo mój maluch i czy szyjka choć trochę krótsza niż ostatnio...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo chętnie taki prezent bym przyjęła w ramiona :-)

Zobaczymy jak to wyjdzie.

Dajcie znać po Waszych wizytach co i jak :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie przyszłe mamusie, jak i te już rozpakowane, mam do Was takie pytanie. Termin porodu, którego się trzymacie macie wyznaczony wg OM czy USG? Szczerze mówiąc trochę zgłupiałam na koniec. Mianowicie zastanawiam się czy jak nie mam żadnych oznak porodu i jestem po terminie, zarówno jednym, jak i drugim (różnica kilku dni), to tydzień, po którym z nich powinno się zgłosić do szpitala? Oczywiście przy najbliżej okazji skonsutuje to z lekarzem prowadzącym, ale ciekawi mnie jak to jest u Was. Z góry dzękuję za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, mój syn urodził się 4.155 i 55 długi, przekroczył już 5kg i na miesiąc a nadal ubieram ciuszki 56, chociaż niektóre pochowalam ale 62 jeszcze za duze
ciekawe która zrobi sobie prezent na dzień mamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj pierworodny mial 4200 przy urodzeniu i niby 58 cm. A spokojnie wchodzil w 56 w szpitalu i jeszcze jakis czas po... Takie male dzoeciaczki nie prostuja nozek do konca, wiec mniejsze ubranka sa ok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spakowałam więc jeden komplet 56 i trzy 62. Zobaczymy ja to wyjdzie. Najwyżej mąż przywiezie na podmianę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepływy i wody ok, wiec mam czas do poniedziałku. jutr ktg i wizyta na nfz to zobaczymy co tam:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M akurat zarówno na PC jak i na położnictwie są dziś miejsca, porodowki wolne wiec można rodzic ;)
Ja już mówię do swojego brzucha, że w środku siedzi uparta Koza i robi po swojemu, jak się uprze to jej wolami nie wyciągna :p chociaż powiem wam, że co szpital to obyczaj, ze mną na sali była dziewczyna, która zgłosiła się w 42 tygodniu, przyciągnęli ja do 43 i zaczęła rodzic Po drugim teście z oct. Nameczyla się biedna bo chłopak dorodny - ponad 4600! I też go ubiera w 62 a wydają się być za duże ;)
Ja na początku nie chciałam zeby Zuzia wyszła 26.05 bo będzie mieć urodziny a jeszcze o matce będzie musiała pamiętać ;) ale teraz ta data coraz bardziej mi się podoba i byle szybciej :p
Wiem, że to w końcu nastąpi, mnie po prostu bardziej męczy siedzenie w tym szpitalu, w domu to co innego. No ale cóż, koniec z narzekaniem, marudzeniem, trzeba rodzic bo się położne już śmieją :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga do jakiego poniedziałku? Hola hola ;-)

Karoluś widzisz ktoś ostrzegał mnie kiedyś, że te Zuzie podobno są uparte i charakterne dziewczynki. I co? Już w brzuchu pokazują swoje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejszy jest termin z OM. Ale zapytaj jeszcze lekarza. I tak na tym etapie dla ginekologa najważniejsze są przepływy i łożysko - na podstawie oceny ich kondycji może nastąpić decyzja o szybszym rozwiązaniu ciąży .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No poniedziałek to będzie tydzień po terminie. 4600 nie wyobrażam sobie nawet...43 tydzień to długo. Z om to mam ma dziś.

Grunt żeby łożysko było w dobrej formie. W 3 stopniu zaczyna się starzec więc z,tlenem trudniej i przepływy słabe.

Ja póki co truskawki i odpoczywam a moi poszli podlać działkę.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4600!? Petarda.
Agnieszka Chylińska mówiła, a sama urodziła trójkę, że po porodzie następuje totalna rozklapiocha :-P
Kurcze, do 43 tyg to bym się chyba bala i o przepływy i o zielone wody plodowe...
Właśnie mi mąż zameldował, że jutro po pracy jedzie do Mamusi na obiad. Wiec... Znowu zostaje sama z córką. Jedyna nadzieja w sasiadce, że z nią na spacer pójdzie.. Nogi mam jak balony - chyba już z trzeci tydzień jak nigdzie z Mala nie chodzę. Niby mąż będzie 26 w domu... Tez bym chciała do mojej Mamy pojechać, zwłaszcza, że to są też urodziny mojego Taty, ale... Nie czuję się na siłach :-P
W piątek po 5 przyjeżdża do nas kuzynka na kilka dni, liczę na to, że Mąż będzie przy niej biegał... Ja na 9 musze być w szpitalu i wracam, chyba się położę... Niech sobie chodzą na spacery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rany dziewczyny. Wchodze na forum po paru dniach i nie moge nadążyć z czytaniem. Ale się rozpisalyscie!! Nie jestem w stanie wszystkiego vskomentowac hi hi

dziewczyny w dwupakach dzielne jesteście. Jeszcze trochę i się doczekacie i będziemy mialy inne tematy typu kupki, kolki i szczepienia

u nas wszystko ok. Wczoraj byliśmy na pierwszym spacerku. Dzis na drugim. pogoda piekna, trzeba kozystac! Dzis bylo zdjęcie szwów-od razu lepiej. W przyszlym tygodniu juz mamy pierwszą wizytę u pediatry. A jeszcze tak niedawno miałam duzy brzuch a dzis Szymus ma juz tydzień! !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech. Ale Ci zlecialo... A my się meczymy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt. Czas leci jak szalony. Ale musze się przyznać, że trochę mi dziwnie bez brzucha. Nic sie tam nie rusza. Muszę się odzwyczaic.
No dzis poczulm się jak wyrodna matka bo id 3 odob usłyszałam, ze za szybko wyszliśmy z malym na dwór, że trzeba było poczekać. Kurcze. Wydaje mi się, że jak jedtvtak goraco to po co kisic dziecko w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj spokój. taki ukrop nie bedziesz Dzieciaka kisic w domu. kolezanka urodzila 17 grudnia, w Wigilie zaliczyli pierwsze 15 min.

jak widze żar sie z nieba leje a dzieciak w kocyku, czapce i jeszcze pielucha na gondoli to jest dier hit!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka. To Ty jesteś Matką i wiesz najlepiej co jest dobre dla Twojego dziecka! Musisz się jeszcze tego nauczyć, bo to norma, że na każdy Twój pomysł - będziesz mieć kilka c*otek - krytykantek, gdzie każda Cię potepi, bo coś jest nie tak... A kto powiedział, że one są nieomylne??
Na takie dictum to trzeba mówić coś w stylu- Tak? Za wcześnie... No, a przecież dziecko już w 3ciekawe dobie było na dworze, bo przecież z porodowki nie mogłam się z nim teleportowac ;-)
Kurcze, taki upał, że spać nie idzie... Znowu nie wiem jak się ułożyć z tym brzuchem...,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amo ja mam też noc do kitu. Ciągle mam takie bóle jak na miesiączkę, ale takie że spać nie idzie. Masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka nie przejmuj się gadaniem innych.
Ja z córką poszłam w 6. dobre do pediatry i ta zapytała, czemu jeszcze nie poszliśmy na spacer (był sierpień, chłodnej niż teraz). Mamy na pewno dużo łatwiej, bo pora sprzyja spacerom. Zimą na pewno trzeba bardziej uważać na spacerach, zaczynać od werandowania.

Ja już nic dobrego o ciąży nie mam do powiedzenia, wiec nie piszę nic ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, Ty dziś Zuze urodziny, zobaczysz. Z takimi bólami!! Życzę Ci tego!!
No, Sierpniowa... co tu pisać, wszystkie jesteśmy umeczone...
Czytaliście dziewczyny - wczoraj na trójmiasto.pl pojawił się artykuł o babce, która skarży Szpital Wojewódzki. Niby źle się nią po poronieniu zajęli i nikt nie chciał zbadać jej 3mies.plodu, które przyniosła w słoiku... Trzeba mieć silne nerwy, żeby poronic i spakować płód do słoika i nawet pogotowia nie wezwać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka nie przejmuj się ją też słyszałam takie komentarze. A werandowanie to uważam że zaliczyłam jeszcze na porodowce jak rodziłam to była ta pierwsza fala upałów i na cztero osobowej sali było nie do wytrzymania wiec praktycznie cały czas miałyśmy otwarte okno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny. Musze chyba rzeczywiście wyluzowac. Mieta u nas na sali tez otwarte okno bylo. Same pielęgniarki otwierały

dziewczyny jeszcze trochę. Dysia ty juz w ogóle na ostatku

Amo ja na dr Kardzisz tez mam ochotę skargę napisać. coz jedni rodza sie by byc lekarzami inni sie na nich uczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co piszesz Chmurka - nie Ty jedna ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do spacerków, to położna mówiła, że w taką pogodę można od razu po wyjściu ze szpitala, tylko nie od razu na 3h :) Ja mam zamiar swoją małą od razu przyzwyczajać do wychodzenia, bo nie lubię siedzieć w domu. Inna sprawa w jakiej ja będę formie po porodzie i czy będzie mi się chciało :P
Strasznie mi się brzuch stawia i twardnieje, jakbym tam wielki kamień miała, ale nie boli. Kłuje jedynie mocno szyjka, więc chyba się skraca. Coś tak czuję, że nie dochodzę do 40tc, ale mam nadzieję, że jeszcze te 2,5 tyg wytrzymam. Chciałabym, że mała dobiła do tych 2500g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ma być Bosa, to będzie. Trzymaj się dzielnie!!
Pogoda cudna... Leżę przed wiatrakiem. Sąsiadka się zaopiekowala moja Starsza. Mrrr...
A wieczorem jednak do Teściowej wyślę męża z córką, będę mogła znowu odpocząć.
Jutro ma być trochę zimniej, tylko 18stC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wracam z Klinicznej. Stwierdziłam, że po tej nocy nie będę czekać do jutra bo i tak to jest święto wiec niech mnie położą dziś. Ale lekarz mnie zbadał, że żadnego rozwarcia nie ma, więc mnie odesłał do domu i mam przyjechać w sobotę. Równo 7 dni po terminie. I to też będzie loteria czy mnie przyjmą czy nie... Zależy od miejsc na PC. A Już miałam nadzieję, że będę czekać spokojnie pod opieką w szpitalu a tu nic. Mam już trochę stresa z tym oczekiwaniem. No i jeśli faktycznie do weekendu się nie będzie nic działo to indukcja. Super...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i brzuch jak bolał tak boli... Byle tylko dało radę się przespać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Dysia, dobre zagranie! Lekarzom nie zależy... Zwłaszcza, że święto przed nami - chcą mieć jak najmniej pacjentek. I święty spokój... Spokojnie, może coś się ruszy. Czasem to kwestia godzin...
Czas już rodzic- spodnie ciążowe się na mnie dra, a kupować nowych się nie opłaca :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcą mieć spokój w długi weekend. A jak zapytałam czy mają dużo porodów teraz to powiedział że malutko o dziwo. Więc widzisz ewidentnie chcą mieć luz.
No nic spróbuję wyluzować trochę bo dziś mam nastrój taki, że najchętniej bym się poryczała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po wizycie - szyjka zamknięta, czop jeszcze nie odszedł, główka wysoko, gin powiedziała że wygląda że ciąża będzie przenoszona...
Za tydzien mam wizytę dokładnie w dzień terminu i jeśli do tego czasu nic się nie ruszy to skierowanie i po 7 dniach do szpitala :/
Aj jakoś mi to humoru nie poprawiło, do tego takie ciepło jest że mam nogi jak balony.
Dysia - wygląda na to że podzielę Twój los :) trzymam kciuki żebyś do soboty juz była rozpakowana - zwłaszcza jak takie bóle.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pełnią się skończyła, kobiety wpisali, cisza, spokój, relaks..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś pojadłam, wiec ktg wyszło dobre, niby waży 3700, ale to niemożliwe żeby od piątku przytyła 400 gr, wiec różnica na innych aparatach. wszystko gotowe , mam czekać na skurcze:) albo zjawić sie w poniedziałek na kolejne ktg:)

chyba czas wypielić działkę i umyć te 3 ostatnie okna:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szalona!!:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny! U mnie sie dzieje, bo rano wyladowalam na PC... Wstalam o 5 do synka i doslownie hlusnela ze mnie krew... Teraz sytuacja opanowana, ale mam lezec plackiem. Co jakis czas przychodza sprawdzić czy wszystko ok. Skurcze co 3 godziny, wiec szalu tez nie ma... Zobaczymy jak bedzie dalej...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaopatrzona, melduj co i jak!! W jakim szpitalu lezysz?? Trzymaj się!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może wody?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje wody twardo sie mnie trzymają ;) jestem w Wejherowie. Narazie nic sie nie dzieje. Krwawienie minimalne. Skurcze tez minimalne niestety ;) zarcie do d*py, ale za to opieka rewelacyjna, wiec modle sie o rozkrecenie skurczy...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Modlimy się z Tobą! Dobrze, że opieka jest świetna...
Ech, seks taki fajny, a po tych 9 miesiącach tyle problemów i czolgania się do mety... Żaden facet by tego nie zniósł :-P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapatrzona jesteśmy z Tobą :-)

Tak na rozluźnienie i apropos tego co napisałaś AMO to mam dla Was ciekawostkę od amerykańskich naukowców: " Podobno podczas porodu kobieta cierpi tak bardzo, że praktycznie może sobie wyobrazić jak czuje się facet, który ma gorączkę. " hehehehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapatrzona Ty to biedna masx atrakcje. Trzymam kciuki za rozkręcenie akcji

dziewczyny mam niedyskretne pytanie. Wczoraj bylam na zdjęciu szwów. Ale dziś boli i boli. Patrze avtam jakby w jednym miejscu sie rozeszlo i teraz nie wiem czy to zostawic czy jechac na IP zeby moze cos z tym zrobili. Czy do mojej lekarki. Moze któraś z Was miala podobną sytuację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia dobre hi hi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha. Ha. Tez to słyszałam. Dobre!
Kiedyś już chyba pisałam, że ponoć poród to pestka... Faceci mówią, że najbardziej boli jak dostaną w czułe miejsce i ze - więcej już nie chcą!! A kobieta, jak urodzi, to myśli o kolejnej ciąży... Wiec- poród nie boli :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka, a Twoja położna sciagala te szwy?? Co mówiła?
Mnie moja sciagala przy dwóch porodach. Zawsze było ok. Ale przy pierwszym - opowiadała co tam widzi i jak kto mnie zszyl, że ogólna - bieda.
Mam znajoma, której popekaly szwy - po Zaspie - i musieli ja jeszcze raz zszywac. Bym pogadamy z położna, bo się lepiej zna niż lekarz na szwach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka - często zszywaja praktykanci, wiec... Partacza. Ty nasz wewnętrzne szwy tez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z małym opóźnieniem melduje się już po porodzie i już w domku.
Mały urodził się punktualnie w terminie- 18.05, 3980g i 59 cm, sn na Zaspie. Ciuszki pasują 56, 62 są dużo za duże ;) P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pietrucha, brawo! Duże dziecko!! I do tego punktualny Bliźniak to się rzadko zdarza. Dochodzi do siebie i ucaluj Baka od c*otek!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdeczne gratulacje :-)

Kurde to jestem już ja na początku kolejki.... Halooo moja córko uparta wychodź ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka, z tymi szwami to najlepiej do poloznej moim zdaniem... Chybaze Cie to boli albo to miejsce krwawi to bym poszla do swojego ginekologa... Ja mialam zywa rano po szwach wewnętrznych. Moja gin dala mi wtedy masc i sie pogoilo ladnie w srodku. Cicatridyna w razie co ;) nie wiem tylko czy poprawnie nazwe napisalam... Masc w niebieskiej tubie, sa tez tabletki dopochwowe...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Pietrucha 18.05.2016 synek, 3980g 59 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo
Queen 20.05.2016 Tomasz, 2940g 55 cm, Wojewódzki

nadal w Dwupaku

Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016 Jakub, Zaspa?
Sierpniowa 28.06.2016 synek, Kliniczna
Buba 30.06.2016 Wojewódzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pietrucha, moje gratulacje! Duzy Twoj synus:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pietrucha gratulacje!!!! Super synek. Ja urodzilam 17 na Zaspie wiec moze minelysmy się na korytazu

szwy sciagala polozna i mowila ze ladnie zszyte. Ale jednak cos sie tam zadzilo. Kurcze jutro święto. Musze do piatku poczekać :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka, a wizyta poloznej w domu? Moja przychodzila do mnie na telefon te 2,5 roku temu...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chmurka, możliwe, chociaż tam było tyle ludzi że masakra. Jak w niedziele ruszyły wypisy to 16 naraz, takie czystki robili. Ale ogólnie to położne wspaniałe, zawsze z pomocą i widać, że nie są tam za karę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez dziś po wizycie. Szyjka miękka, rozwarcie na jeden palec. Skurcze tez są ale bez szału. ;) mala jest bardzo, baaaaardzo nisko. gin mówi ze się może zacząć e każdym momencie:) no to czekam niecierpliwie.
Chodzę, sprzątam, i mam nadzieje ze pójdzie. :)

Gratuluję synka !

To chyba trochę zelzalo na tych porodowkach, co? Oby! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pietrucha myślalam rano co tam? bo kolejke zajmowałaś z przodu:) Gratki, spory Chłopak!

ja sie zlazłam o sklepach, poschylałam na działce, zobaczymy kiedy sie zdecyduje.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny melduje się i ja :) 26.05 o godz 2:02 przez CC urodziła się Zuzia. Tylko nie powiem Wam póki co wymiarów bo film mi się urwał podczas szycia i obudziłam się na pooperacyjnej. Jak nabiore sił to opiszę Wam co się działo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus gratuluje :)
Ciekawe czyje dziecie zrobi jeszcze mamie prezent? :)
Wszystkiego najlepszego dla obecnych i przyszłych mam, milego dnia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Zuza! Taki prezent dla Mamy!!
Dochodzi do siebie Karolus...
U mnie kolejna noc do kitu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratki!!!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Pisałam z Wami na początku, ale potem niestety źle się zadziało i maleństwo w 13 tygodniu ciąży zmarło (obrzęk uogólniony, wada serduszka). To był listopad...

Podczytywałam Was czasem, jak miałam lepszy dzień, cieszę się że u Was dobrze:)

Chciałam Wam złożyć najlepsze życzenia z okazji Dnia matki... i pochwalić się, że znów jestem w ciąży:))))) Dowiedziałam się kilka dni temu. Wszystkie wyniki idealne:) Trzymam kciuki za was. Wy trzymajcie za mnie:) Zdrówka dla Was i Waszych maluszków!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marto, pamiętamy!! Tym razem będzie dobrze!! Liczyłam na to, że nie ustaniesz w staraniach. Jak ktoś przeżył śmierć czy poronienie... To taka jest kolej rzeczy. To zwyczajne i ludzkie. O poprzednim się nie zapomina, nosi się jak kamyk w kieszeni... Ale - jest coś nowego i oryginalnego!
Dzielna bądź, sił Ci życzę!!
Na kiedy teraz masz termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMO - dzięki:) Termin mam na luty, 2 tygodnie po 5 urodzinach starszej córeczki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta, ja Ciebie też pamiętam ;) cieszę się Twoim szczęściem! I życzę by ciąża była spokojna a dzieciątko rosło zdrowo!
Ja dalej na PC... W nocy ktg pokazało, że mam skurcze co 10 min, ale ja ich w ogóle nie czułam... Jestem po obchodzie. Lekarz każe czekać. Za chwilę będę miała usg żeby ocenić stan łożyska, bo wczoraj doktorowi coś się tam nie podobało... Ale ogólnie nie zanosi się na to by coś mogło się zadziać...niestety. A tak chciałabym już urodzić albo wyjść do domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie ,
Ja jak zwykłe wpadnę tu raz na jakiś czas, bo ciągle zalatana jestem. Niedawno się przeprowadziliśmy, wiec mam kupę roboty.
Czekają na mnie jeszcze wszystkie ciuszki do wyprasowania. ..
W między czasie biegam po cały domu, myje okna, i robie wszystko co mogłoby pobudzić mojego Synka do wyjścia, ale on tak uparty, że nic na niego nie działa. :))

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom i jeszcze tym oczekującym. Może jeszcze dziś jakiś maluszek nas zaskoczy. Dysia, może i Twoja Zuzka zapragnie dziś wyjsc na swiat? :)

Marta, gratuluję i trzymam kciuki! Powodzenia! :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapatrzona, tyle czasu wytrzymałas to i jeszcze te kilka dni dasz rade!! Już na prawdę niewiele zostało!!
Trzymaj się! Dużo cierpliwości dla Ciebie!
No i oczywiście dawaj znać :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz po badaniach mowi, ze wszystko ok. Ale kazal mi zostac na obserwacji... A ja chce do domu. Tesknie strasznie za synkiem, a nie wiem ile mnie tu jeszcze beda trzymali...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaopatrzona, tak mi przykro... Ale - może dobrze, że lezysz? Ze względu na Maleństwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słownik mi Zapatrzona w Zaopatrzona zmienił, wybacz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że bez powodu mnie tu nie zatrzymuje i widzi w tym sens... Choć nie ukrywam, że mnie jest dużo gorzej psychicznie niż fizycznie...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus serdeczne gratulacje! ! Niech maleństwo zdrowo się chowa a Ty wracaj do sił

Marta i ja Ciebie pamiętam. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałaś. Super, że jedtescw ciąży. Jakie to szczęście! Duzo zdrowka. Trzymam za Was kciuki!!

moj mały dziś niespokojny. Prawie nie spi w dzień. To mam zagadkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapatrzona wspolczuje. Trzymaj się. Jeszcze trochę! !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta chyba wszystkie cie pamietamy, trzymamy kciuki :)
Dysia milczy, czyżby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia milczy, bo już pewno ma dość zapytań ;-) albo - celebruje Dzień Matki. Mnie dziś Mąż mój wkurzył... Wczoraj go z córką do Auchan na zakupy wyciagnelam, dziś - wysłałam na spacer z Córką. Nie pomyślał i nic ni na Dzień Matki w jej imieniu nie kupił. Trochę szkoda... Faceci to takie d*py wołowe!
Dobrze, że moja Mama ma głowę na karku i z Córką kupiła mi czekoladki i laurke zrobiła i kwiatki z papieru...
Pamiętam jak rodziłam druga córkę, te martwa. Byłam sama w szpitalu, do starszej przyjechała moja Mama i przywiozła czekoladki. Dała je Mężowi do szpitala. Przyjechał z nimi i mówi do mnie - Zupełnie nie wiem po co Ci te czekoladki po porodzie o 4 rano, przecież jeść ich nie będziesz w tej sytuacji....
On nawet nie pomyślał, że moja Mama pomyślała, że może ktoś mi w szpitalu pomógł te traume przejść i to taki wyraz wdzięczności... Dałam położnej.
Matki są niezastąpione, myślą zawsze do przodu dwa razy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
AMO, z doświadczenia zawodowego powiem tak- facet to ma głowę do rzeczy, a kobieta do relacji... Więc kobieta pomyśli, że warto mieć coś w podzięce albo że jak jest święto to z dzieckiem laurke zrobi. Facet też zrobi, ale jak mu to wprost powiesz ;) choć bywają wyjątkowe akcje... Twój mąż pewnie nie raz też pozytywnie Cię zaskoczył, co? :) mnie mój chłop dziś bardzo zaskoczył pozytywnie... Przyniósł laurke od synka i galaretkę, którą razem mi zrobili. A w szpitalu jeszcze wykupił net na telefon żeby mi czas szybciej mijał (bo z sieci ładuję mi się godzinę) i kawe przyniósł, bo powiedziałam, że bym sobie wypila... A też nie zawsze jest taki domyślny... Czasem też się wkurze czy jest mi przykro, gdy nie zrobi czegoś czego bym oczekiwała. Ale prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i zdarza sie, że nie sprostamy i nie domyslimy sie co i jak...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu dziewczyny nie ma co się nastawiać i za wiele oczekiwać, bo tak jak Amo pisze, faceci to d*py wołowe, owszem zrobią, ale jak im pokażesz palcem ;) Sami się nie domyśla.
A jak się nie nastawisz, to się nie rozczarujesz a ewentualnie możesz zostac miło zaskoczona ;)

Mój też nie ma głowy do takich rzeczy, ale za to w wielu innych kwestiach jest niezastąpiony. Nie można mieć wszystkiego :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia się odezwie😉 spokojnie

Ja długi spacer i nic wcinam lody i tyle chyba na dziś
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dziś leżę cały dzień z bólem brzucha i wstrętnym przeziębieniem - chyba wczoraj mnie przewialo i gardło i ucho bolą :( kurcze na sam koniec musiało się przyplatac...
Aga czyżbyś coś wiedziała o Dysi? Tak sobie wczoraj pomyślałam że fajny prezent na Dzień Matki dostać od maleństwa. Dysia trzymam kciuki!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie Aga, gadaj co wiesz o Dysi ;)

Groszkowa - szybkiego powrotu do zdrówka!
Słabo, że tak na koniec Cię dopadło :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama napisze😊
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro mowisz, ze sama napisze to my kobiety mamy juz swoje podejrzenia ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uzupełniam dane: Zuzia 3250 i 54 cm :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Mamusie !

Gratuluję wszystkim mamom, czytam was, ale na pisanie totalny brak czasu. Dzidzia rośnie , wczoraj skończyła 3 tyg, w 2 tyg przybrała ponad 0,5kg na piersi jest także rośnie ..

Życzę szybkich i bezproblemowych porodów i zdrowych bobasów !

Marta pamiętam Cię, bardzo się cieszę, ciesz się swoim stanem i powodzenia !
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus gratulacje !
Marta bardzo się cieszę, że udało Ci się ponownie zajść w ciążę. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wymarzony prezent :-)
Zuzia 3530g i 56 cm :-) więcej jutro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia gratulacje! W końcu się doczekałaś :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz Dysia, pisałam! Szybko poszło. Teraz- szybko do domu!! Gratulacje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hah, wiedziałam, za cicho było bez Ciebie ;) !!
Zuźki się chyba zmówiły :) :)
Gratuluję Dysia !!
Alez mnie cieszą wieści o kolejnych Maluchach.

Czekamy na więcej informacji :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rany, Dysia i Karoluś ale Wam się dziś poszczęściło! :) Jak widać Zuzie, to nie takie rogate dusze skoro sprawiły taki piękny prezent na Dzień Mamy :) Zdrówka Wam życzę!

U mnie mała znów zaczęła szaleć, spokojna jest jak chodzę. Czytałam, że pod koniec ciąży dzieci mniej się ruszają, więc znów nie wiem czy mam się tym martwić. Eh, osiwieję do tego porodu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia a jednak, gratuluje :)
Bosa1 a ja ci już przypadkiem nie mówiłam ze Martyny robią wszystko n odwrót? To dopiero sa rogate duszę :) moja 3 latks codziennie coś nowego wymyśla, tyle gada że już nie mogę, dzisiaj jak mnie zdenerwowala musiałam wyjść zeby w tylek nie dostała, przyszła i pyta "przeszło ci już? " a tak się nie słucha ze jedyna nadzieja w synusiu :)
A mój mąż dał plamę na całej lini, nic nie zorganizował za dzieci ns dzień mamy, ale do swojej mamusi to pędził z samego rana, wrr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo :-) Poród trwał 24 godziny w sumie bo zaczęło się wczoraj o 22 a urodziłam dziś o 21.35. Jestem wykończona. Bez znieczulenia musiałam dać radę chociaż krzyczałam, że nie dam rady i błagałam o cesarke. Ale wiedzieli co robią. Potem na koniec podziękowałam wszystkim bo byli naprawdę cudowni. A najbardziej mężowi. Bez niego nie dałabym rady :-) personel naprawdę mily. Panie pomocne.
Straciłam bardzo dużo krwi więc nie mogę wstawać póki co. Zuzia 3 godziny na cycku wisiała i teraz słodko śpi.
Prezent dostałam najlepszy na świecie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeju Dysia, prezent piękny Ci zrobiła, ale jak długo Cię meczyła!
To co Ty robisz na forum o tej porze? Odpoczywaj!!
Chociaż tyle wrażeń, że pewnie ciężko :)

Ale nareszcie masz swoje szczęście przy sobie, i o bólu możesz już zapomnieć :)

Odzyskuj siły, regeneruj się, i wracajcie szybko do domku. :)

Dobrej nocy dziewczyny! :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewno karmisz, przewijasz, emocje, do tego - burza, to spać nie idzie...
Mam dla Ciebie dobre wieści - 1.nie Ty jedna ;-), 2. W ciągu 3 dni zejdzie Ci opuchlizna!
Tak Ci zazdroszczę, mi zaraz nogi eksploduja...
Czekamy na rodzinę z Radomia, pada, kręgosłup boli, to się nie śpi...
Dobrze, że Zuza cyca ciągnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia gratuluję serdecznie! Odpoczywajcie i nabierajcie sił :)

Ja tez spać nie mogę - katar i burza i po spaniu...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groszkowa, Ty jeszcze z tym przeziębieniem walczysz, biedna... Współczuję... Ta końcówka to jest meczarnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje Dysia! Dzielna kobieto!!!! I duzo sil dla Was :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa
Mała mi 04.05.2016 córeczka 3280g 53 cm, CC Kliniczna
Mięta. 09.05.2016 córeczka, 3620g 53 cm, SN Kliniczna
Chmurka 17.05.2016 Szymon, 3460g 57 cm, SN Zaspa
Pietrucha 18.05.2016 synek, 3980g 59 cm, SN Zaspa
Paulina_kn 19.05.2016 Kubuś, SN Zaspa
Weronikaz 20.05.2016 Michał, 3150g 54 cm, SN Redłowo
Queen 20.05.2016 Tomasz, 2940g 55 cm, Wojewódzki
Karoluś 26.05.2016 Zuzia, 3250g i 54 cm, CC, Redłowo
Dysia 26.05.2016 Zuzia, 3530g, 56 cm, SN, Kliniczna

nadal w Dwupaku

Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016 Jakub, Zaspa?
Sierpniowa 28.06.2016 synek, Kliniczna
Buba 30.06.2016 Wojewódzki
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że wiele z Was dzisiejszej nocy nie przespała.
TAK jak dziś, chyba jeszcze się nie meczyłam ...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A u mnie dzis na odwrot... Mimo, ze na PC i to z dziewczyna, ktora krzyczala za sciana to spalam jak zabita:) kolezanka z lozka obok tez. Moze nam podali cos na sen zebysmy na te krzyki nie narzekaly hi hi
A ja szykuje sie do domu. Nic sie ze mna nie dzieje, ktg bez skurczy, wiec smigam lezec w domu. Malo z radosci ordynatora nie ucalowalam:) tak bardzo chcialam stad wyjsc...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciesze się Zapatrzona, że w końcu Cię wypuszczają :)
Szkoda, że dalej w dwupaku, ale już niedługo :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaja, 26.05.2016 :) 3430 wagi i 53 cm. Po 18 byliśmy w szpitalu, a o 20.35 malutka była już z nami. Poród SN na Zaspie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszalalyscie dziewczyny w ten dzień matki:) gratulacje! !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ Kochane te Wasze Maleństwa !! Taki piękny przezent Wam zrobiły :)

Fajnie Ajot, że tak szybko poszło :)

Gratuluję !

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratki potrójny Dzień Matki😊 no Groszkowa wystartuje i zostanę sama z majowek hihi. Wzięłam się za prasowanie to przynajmniej coś pożytecznego z tego siedzenia wynika
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga spokojnie - u mnie nic nie zapowiada żeby się miało zacząć w najbliższym czasie...
Myślę że będzie zgodnie z kolejką ;)

Ajot a jak wygląda sytuacja na Zaspie? Duże oblężenie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajot!! Rewelacja!! Też chcę tak szybko!! Brawo!!
Ja właśnie z Wojewódzkiego wróciłam. Słuchajcie - pustki!! Nie wiem jak na oddziałach, ale na IP- prawie zero ruchu.
Mała nasza, bez skurczy, waży juz 3700g, wód plodowych od groma, nic nie zapowiada ruchu w stronę światła :-( Łożysko -2 stopnia, przepływy w normie. Czekać, czekać...
No, to leżę. Mąż ze Starszą i kuzynka na spacer poszli, to odpoczywam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ho ho Amo to już waga donoszona nawet uwzględniając pomyłki usg. To czekanie to jest właśnie nieźle😊coś sobie człowiek wymyśli a One swoje no ale jak widać czasem się uda zgrać oczekiwania
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus, Dysia, Ajot WOW. GRATULACJE DZIEWCZYNY! !! Duzo zdrowia dla Was i Waszych skarbów. Ale prezent na Dzień Mamy! Najpiękniejszy! Oby szybko do domku!

Groszkowa zdrówka. Biedna jesteś. Jeszcze na końcówce musialo Ci sie cos przypaletac :-(

Amo no waga piękna! jeszcze troche i Ty sie doczekasz

Moj Szymon dzis duzo śpi. Chyba ta pogoda. Zalatwilam w pracy macierzyński. Oby nie padało to na spacerek sie wybierzemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zaspie pustki. Na izbie przyjęć i na porodowce jak rodziłam tez. Jedna rodzilam:)
W pokoju od dziś są nas 3. Wczoraj dwie... wiec spoko. Dziewczyny rozpakowywać się. Na zaspie fajna opieka :) położna przekochana. :) lekarz na przyjęciu tez :) fajna atmosfera. :)
czekam na wieści co u was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jakieś sposoby na ból ucha? Przewalczylam gardło ale od tego ciągłego smarkania poszło w ucho :( help!!! Przeraza mnie wizja rodzenia z takim katarem...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolus,Dysia,Ajot gratulacje :D
Piekny prezent na dzien matki :)
Widze ze do tej pory moj maluszek najmniejszy.Doczytalam na wypisie ze synek byl owiniety pepowina wokol nozki i zastanawiam sie jak dlugo,bo moze przez to taka niska waga.
W kazdym razie my tez dochodzimy do siebie i poznajemy nawzajem.Ja jeszcze glownie leze bo rana po cc slabo sie goi ale z kazdym dniem lepiej :)
To czekamy na reszte mamusiek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny! Jeju co tu sie dzialo! Pietrucha, Dysia, Karolus i Ajot-moje gratulacje ! :) u mnie dzis była położna po raz ostatni sciagac szwy. Niestety musiało sie to odbyć ratalnie, bo byłam zbyt ciasno pozszywana. Masakra jaki to był bol, ryczałam. Teraz ogromna ulga :)

No to lista majowa sie kończy :) i wcześniaków chyba nie ma co? Super :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
weronika nie strasz. Ja mam jutro ściąganie a jeszcze mnie rana boli i aż się boję :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Queen to ściąganie przyniosło ulgę. Bo najgorszy był ten bol jak szwy były na miejscu i tak mocno ściskały. Ani siedzieć, ani lezec ani stać. No zwariować mozna było. Także spokojnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
weronikaz no mam nadzieje, że przyniesie bo karmie na leżąco to zwariować idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie ulga. Pamiętam że jeden supełek a robił ogromną różnicę.

Ja dla odmiany oparzylam sobie łokieć.zaglądałam do chleba do piekarnika a ze człowiek taka gapa ma końcówce to ciach. Sąsiadka poratowała mascia.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No moze to ściąganie szwów do przyjemności nie należy ale potem jest lepiej. Choc musze powiedzieć, że mi jeszcze siniak i zgubienie zostalo więc siadanie jeszcze trochę boli. I przyznac muszę ze o dziwo po cesarce szybciej do siebie doszłam

i jak za dużo chodzę to boli mnie podbrzusze. Tez tak macie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka mi po tym porodzie dokuczały przede wszystkim te szwy no i nawał utrzymujący sie od kilku dni. Poprzednim razem dwa dni nawału i finito. Zastanawiam sie czy nie zrobic sobie troche szałwii. Bolu podbrzusza nie czuje odkąd macica skończyła sie obkurczac. A moze sie obkurcza ale juz napewno nie boli.

Jena Aga współczuje. Ja na poparzenie miałam w domu tylko bepanthen na odparzenia i maść pośladkowa. Polecam :)

A ja wbiłam sobie przez nieuwagę wczoraj ostry nóż w palec :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nieŹle same roztrzepane😊 ja to już się zastanawiam czy się usg nie pomyliło bo drugie to raczej przed terminem. A tu czasem skurcz złapie i tyle.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie byłoby trafić na takie pustki na porodówkach :)

Ja się dziś nalatałam, mam nadzieję, że to dzidzi nie zaszkodzi, chociaż jak ja biegam, to ona przynajmniej przysypia :) Dziś harcowała do 2 w nocy, szczególnie upatrzyła sobie walenie główką w szyjkę macicy. Szyjka praktycznie ciągle mnie kłuje. Kararinah, masz rację, że Martynki to istne diabełki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajelam ostatnie miejsce na polozniczym.porodowka pusta. Julka w 1.5 h się pojawiła dobrej nocy Kobitki się
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M. Gratulacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M.bardzo ładnie!! Brawo!! 5+! Szybko. Sprawnie. Pusto. Jeszcze prawie 'swiatecznie''. Teraz jeszcze Groszkowa i lecimy z czerwcowymi ;-) Jak po nocy dziewczyny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga gratuluję i zazdroszczę :)

Wszystkim pozostałym w dwupaku życzę takich szybkich porodów ;)

U nas noc "w miarę", aż do teraz. Ból bioder mnie wykończy ...
Nawet nie próbuje spać dalej.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli Aga prasowanie zadziałało? :)

U mnie ostatnio właśnie przy prasowaniu pojawiły się pierwsze skurcze przepowiadajace, przynajmniej tak mi sie wydaje, że to to.

Groszkowa - kolej na Ciebie :) Nie obijaj się ;)
Z reszta czerwcowe Mamusie tez mogłyby juz zacząć rozpakowywanie :D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, gratuluje :-) szybka akcja, rozumiem że nie musiałaś czekać w aucie na miejsce? Zdaj proszę relację z Redlowa.

Ja dziś pobudka o 5:30 ale jakoś dziwnie wyspana jestem. Będę miała jeszcze sporo prasowania ale mam nadzieję że u mnie na razie to nie podziała ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chciałam dziś prasować, mam chyba z 4plan i jeszcze na lince... Ale w moim przypadku to nie działa. Mogę oddać to prasowanie komuś, kto ma za mało ;-)
Duchową. Nogi spuchniete... Ehhh...
Dobrze, że takie pustki na porodowce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga gratulacje! Zazdroszczę szybkiej akcji :) u mnie nic nie wskazuje żeby w maju Franek się pojawił wiec jak jakaś czerwcóweczka ma ochotę wyprzedzić to zapraszam :)
U mnie noc nawet przespana - walczę dalej z katarem ale chyba jest lepiej niż wczoraj i nawet ucho przechodzi :)
Milej soboty - ja zaraz śmigam po truskawki na ryneczek.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje jeszcze raz Aga :-)
Tempo miałaś świetne.

U nas póki co wszystko gra. Ja dochodzę do siebie. A Zuzia wyniki ma dobre. Mam nadzieję, że jutro do domku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, wiem, że wiele razy ten temat się tu przewijał, ale wcześniej mnie dotyczył wiec aż tak się nie interesowałam. Powiedzcie proszę co stosowalyscie na zgage? Jeszcze aż tak mi nie dokucza, ale wolę się przygotować w razie gdyby na prawdę dala mi popalić, nie daj Boże w nocy :)

Super Dysia, że u Was wszystko w porządku. :)
Na pewno jutro już Was wypuszczą :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak z zoltaczka Dysia, jest poziom odpowiedni? I jak opuchlizna- schodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zgage GAVISCON w stropie, ok.20 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Amo.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, gratuluje! Tez chce taka szybka akcje hi hi albo choc niech juz sie akcja zacznie, bo ja juz na górze naszej kolejki do rozpakowania, a mlody twardo w brzuchu siedzi ;) i wierci sie, gdy dlugo leze, a ze leze teraz godzinami to mam ciagle disco ;) ale i tak sie ciesze, ze jestem w domu a nie na PC... Czlowiek male rzeczy zaczyna doceniac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli zoltaczka jest powyzej 14- to obserwacja i ew naswietlanie.moj synek na na poziomie 8 :)

Aga gratulacje!! To sie nazywa szybka akcja :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow Aga GRATULACJE!! To się nazywa szybka akcja! Super, że tak szybko poszlo. Duzo zdrowka dla Was

dziewczyny po jakim czasie sutki przyzwyczajają się fo karmienia. Bo u mnie kazde przystawienie malego to łzy. Po paru sekundach jest ok ale samo przystawienie boli na maksa

No dziewczyny majowe teraz Wy :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie wyniki też ok :-)
Więc modlę się o szybki powrót do domu.
Sutki też bolą. Ale jest coś gorszego... Ratujcie co mam brać na hemoroidy. Tyle godzin porodu zrobiło swoje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, po 2 dobie - nawał pokarmu, dbamy o cycki! ;-) sutki się ' przyzwyczajaja' ok.3 doby, ale... Polecam krem do brodawek - za 10 zł w aptece, kupią Wam chłopaki.
Dysia - hemoroidy poważna sprawa, pogadaj z.lekarzem na obchodzie, żeby później nie mieć komplikacji. 1. Maść z apteki, 2. Tez maść z apteki, ale robiona na receptę. No, trochę poboli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I się pochwaliłam... Nie wychodzimy na pewno jutro :-( CRP podskoczyło, i jeszcze raz zbadaja bilurbine. To przez zielone wody najpewniej. Ehhh a już chciałam do domu z Małą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysza, spokojnie! Pomysł tak - jest weekend, dobrze, że zostaniecie dzień dłużej. A co by było, jak byś do domu wróciła i coś się stało? Tylko szpital, w niedziele? Bieda. Jak mają trzymać i masz być pod kontrolą - to to chyba najlepsze wyjście. A Zuza - naswietlana??
A i na hemoroidy dobre są też zimie okłady z lodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie będzie naswietlana. Ale jeszcze jej nie wzięli. Jest na granicy normy podobno. Zobaczą wieczorem jeszcze raz co się dzieje i może ją wezmą. Masz rację AMO lepiej tutaj być pod opieką.
A co do hemoroidow to nic fajnego. Muszę się z tym uporać jakoś bo nie idzie do toalety iść... Dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się zaczyna macierzyństwo Dysia... Jeszcze wiele przed nami ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia na SR położna mówiła że w ciąży można stosować Posterisan maść i czopki -ale Ty już po ciąży :D Chyba musisz się dopytać w szpitalu...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posterisan a na zgage rennie owocowe.

Musiałam się spieszyć. Porodowka pusta mogłam salę wybierać.po mnie urodziło 5 i trzy w kolejce..

A może karmic z,nakladkami?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga a jak ogólnie zadowolona jesteś z Redłowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z r******i dziecka przed porodem? Bo mój maluszek bardzo mało się rusza od wczoraj a mnie coraz bardziej brzuch boli i kłóje podbrzusze.

Czy to może być zwiastun czy może lepiej pojechać do szpitala i sprawdzić czy wszystko ok...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma mało miejsca, a do tego - jest silny. Teraz będzie się mniej ruszał, a jak już uderzy, to... Klikanie narody! To normalka na tym etapie. Trzeba liczyć uderzenia. Od 9-21 powinno ich być min.10-12.
Dobranoc Mamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też przed porodem czułam jakby mniej się ruszała. Spokojnie m malutko miejsca i zbiera siły na ten ciężki wysiłek. Bo jakby nie patrzył dla maluszka to też przeprawa.
Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne szybkie porody i zdrowe maluchy.

Ja z Zuzia uczymy się póki co siebie nawzajem. Czekam na kolejne wyniki bo nie wiem co z tym naświetlaniem. No i trochę gubi na wadze. Położne mówią, że do 10% wagi urodzeniowej to norma, ale boję się że bardziej spadnie. Pokarm niby mam i ładnie ssie więc nie wiem o co chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, w niedziele to raczej nie, ale - w poniedziałek jeśli tylko będzie to mozliwe- skontaktuj się z położna laktacyjna. Ja miałam tak samo z moja Starsza. Ciągnęła. Pokarm był... Ale... Okazało się, że nie przelykala pokarmu, bo traktowała pierś jak smoczek. Do10% wagi urodzeniowej może zgubić, zaproponują Ci pewnie, żebyś dokarmiala mlekiem sztucznym.
Daj znać co z naswietlaniem?
Zuza robi kupę? Czy trzyma? Może lepiej, jeśli przrtrzyma do następnego ważenia, zawsze to parę deko więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak będzie tracić na wadze to pewnie każą mi dokarmiac. A Zuzia od urodzenia zrobiła może z 4 razy kupę tylko. Nie wiem co jest. Zapytam jutro. Ale widzę, że cyckiem się też lubi bawić. Zje i potem cmoka dla zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia ja tez się byłam ze maly więcej spadnie na wadze bo on duzo spał i chwile tylko jadł. Ale przybrał troszke cis ok 30 gram i to juz im wystarczylo

Szymek tez cos coraz bardziej lubi cyca. Przedtem sie napadł bi wypluwal
Ale się cieszyłam. A teraz ci chwilę chce go sobie pociumkac i drzemka. Ach...te bąble. Ale wydaje mi się, ze chyba tez chce mu się pić. Tak gorąco dzisiaj

Dziewczyny w dwupaku która tersz na ochotnika?

U mnie Szymek przed porodem tez się vo wiele mniej ruszał. Takze to norma. Bez stresów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie zgłaszam się na ochotnika. Ale co ja mam do gadania hihi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, pytam się o te kupy, bo dzieciaki na cycu mogą nie robić do tygodnia i to jest normalne. Ale skoro robi, jest ok.
No, duszno im, to chcą trochę popić mleka więcej...
Ja trochę lezakuje, poprasowalam. Mąż dziecko w plener zabrał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłam z IP na Zaspie - ogólnie pustki i dwie rodzące.
Pojechałam bo od rana maluch już w ogóle nie dawał znaków i do tego mega ciężka noc wiec dla własnego spokoju. KTG w porządku, żadnych skurczy nie zapisało, a na badaniu szyjka się skróciła do 1 cm wiec wreszcie jakiś postęp :) Lekarz powiedział "do zobaczenia niedługo" wiec trzymam go za słowo.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny wszystkim noworozpakowanym serdecznie gratuluje!!!!

U nas ciężko,bo synek juz ma kolki i wieczorami jest histeria.trzymam scisla dietę,ale to chyba nie ma większego wpływu.caly czas sie poznajemy.

Co do wagi maluszków w szpitalu-chyba wszystkie tracą.mysle,ze nie trzeba sie bać drobnego podkarmienia sztucznym mlekiem w szpitalu.moj młody tez potrafił wisieć na cycku 1,5-2h,ale położna powiedziała,ze tak nie może być i zaproponowała smoka.nigdy nie chciałam dawać dziecku smoczka,ale chyba będę musiała zmienić zdanie.

Jeszcze raz dużo zdrówka dla nowych maluszków a dla nierozpakowanych dużo cierpliwości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulino, smoczek nie jest taki zły... tez myślałam, że się obejdziemy bez, ale u Starszej - był. Po roku zlikwidowalismy. Dwa dni i po bólu. Zgryz prosty. Żeby - zdrowe.
Co do kolek - robisz masaż? Można znaleźć wytyczne na YouTube. Polecam też Vindy - tez zobaczysz ma YouTube jak użyć. A w Smyku można kupić termomofor z pestek wiśni. Myśmy używali zwyczajny. Życzę Ci, żeby w 4 mies.kolki ustąpiły, jak u nas. Z dnia na dzien... Kolki przeszły w bóle dziąseł, bo zeby szły. Niestety, trzeba przez to wszystko przejść. Ja bym specjalnie dieta się nie katowala - po prostu kolki są i tyle. Oby nie trwały do 8 mies, jak i niektórych.
Dobranoc Mamuśki. Żadna się nie chce ' rozpakowac'? Ja jutro na Stogi, na badanie. Ale wątpię by się coś ruszyło. Siedzę z bólem kręgosłupa i opuchnietymi stopami... Czekam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chcę! Ja chcę! Tylko moje dziecko coś nie chce wychodzić...
Chociaż jak.czytam o tych wszystkich "urokach" to nie wiem co lepsze :P
Dysia - poradziłaś sobie z problemem hemoroidów? Ciekawa jestem co Ci powiedzieli w szpitalu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amo dzieki za pocieszenie co do smoka!
Co do kolek robimy masaż,ale bardziej plecków,bo jeszcze kikut jest i ciężko brzuszek masować.termofor musimy ogarnąć.ale te kolki to dramat,bo ja placze razem z młodym...

Dobrej nocki wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paulina suszarka dźwięk i prasuj ciepłe pieluchy ma brzuszek
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Się jeszcze naplaczesz Paulino ;-) na tym polega macierzyństwo...
Nóżki dociagaj do brzuszka i niech dużo piętrze. Nie ma wyjścia. Zastanawiam się, czy to prawda, że niektóre dzieci wcale kolek nie mają?
Właśnie Dysia, co z hemorojdami??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godzinne nagranie brzeczacej suszarki - tez masz na YouTube. Nam nie pomagało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Procto-Glyvenol i zobaczymy... Póki co na tyłku usiąść nie mogę. Jeszcze szwy po nacięciu. Ehhh oby szybko minęło.

Jutro rano w końcu dowiem się co z zoltaczka i jak waga. Jeśli będzie ok to do domu. Trzymajcie kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymamy Dysia, dawaj znaki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Groszkowa i jak tam? Rozpakowalas juz się, czy nadal czekasz?
Taka duchota, że spać nie idzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam... brzuch boli i tyle :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amo,Aga dzieki za rady!na pewno skorzystam.
Dysia trzymam kciuki za dzisiejsze wyjście.
Groszkowa szybkiego rozpakowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój starszak miał kolki 1 dzień. Więc są dzieci, które nie mają... Choć od czego to zależy to nie wiem, bo ja diety nie trzymałam... Ale pamiętam ten 1 raz bardzo dobrze i życzę Wam mocno by tych kolek było jak najmniej, bo ja też płakałam razem z Jaskiem... U mnie też nic sie nie dzieje... Na dziś mam termin z USG ;) ale Piotrusia to chyba nie rusza i nie wyjdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś wizytuję. Trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że mała urosła. Nie wyobrażacie sobie jakby mnie uszczęśliwiło gdyby dobiła do 2,5kg!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa trzymam kciuki!!!musi być dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojego małego też kazali mi w szpitalu dokarmiać sztucznym mlekiem bo za dużo spadł i to była masakra, maluch nie tolerował tego mleka, był strasznie zagazowany, ja płakałam razem z nim :( szpitalny stres też nie pomagał ale walczyłam laktatorem o pokarm i puki co po powrocie do domu jest tylko na cycku i od razu inne dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratki dla nowych mamuś!

Bosa trzymam kciuki, wiem ile to dla Ciebie znaczy

Mój starszy nie miał tez w ogole kolek a diety tez nie prowadziłam. Modlę sie żebyśmy i tym razem mieli tyle szczęścia.

Co do dokarmiania to nie jestem lekarzem wiec nie wiem na ile duze znaczenie ma podawanie w takiej sytuacji mm, ale wiem napewno ze butla i mm jesli chce sie karmic piersia to krok w strone zmniejszenia laktacji i checi ssania u dzidzi. W Gdyni dwa lata temu jak mały nie miał sił ssać piersi to nie podsuwali nam butli, mały tracił na wadze pierwsze dwa czy trzy dni, ale kazali sciagac pokarm jak najczesciej i karmic synka z kieliszka, zeby nie zaburzyć naturalnego odruchu i laktacji. Sytuacja chcąc nie chcąc zaczela sie normować i mały zaczal zdrowieć i pieknie przybierać :)

Trzymam kciuki za mamusie w dwupakach, oby pojawiły sie na swiecie jeszcze jakies majowe dzieciaczki :)

Ale dzis piekna pogoda, nic tylko sie wygrzewać ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wracamy do domu.!!! :-) wyniki jednak dobre. Ale się cieszę :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Zuza, brawo Dysia!
Wróciłam od gina. Ktg, usg - w normie. Jeśli do 5 czerwca nie urodzenia, to mnie połowy na patologii. Na razie - czekam, rozdarcie na palec... Ale z tym można chodzić i chodzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa trzymam kciuki. Daj znac jak z wagą

Paulina kurcze biedny ten Twoj synek a Ty razem z nim.

Dysia super. Gratulacje. W domku to w domku

A ja jestem przerażona bo dostałam informacje ze po badaniu przesiewowym tym z pietki nie mozna do końca wykluczyc zadnej choroby. Trzeba badanie powtórzyć. Siedzę i rycze. Maz mnie uspokaja ale ja się tak boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka trzymaj się!, może chodzi po prostu o to że był jakiś bląd pobrania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka, spokojnie. Chodzi o pobranie krwi z pięty? Wysyłają to do Warszawy i jeśli coś jest niepokojącego - proszą o kontakt. No takie procedury. A chorób - nigdy do końca nie wykluczysz. Teraz juz o każdą pitole będziesz się martwila - Matki tak mają. Będzie dobrze! A jak badanie słuchu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak. To z pietki. Sluch w porządku. Usg glowki tez
Szmerow w serduszku tez brak. Maly patrzy ładnie. Rany. Martwię się bardzo. Juz bym chciała to miec wysłane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko w normie!! Trzeba się cieszyć!! Ty pomysł, co ja przezywalam, jak mi dziecko przynieśli z dwoma otworami na d*psku, he, he... To był czad!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety okazało się że mała przez 2tyg urosla tylko 130g wiec znow wyladowalam na patologii tym razem na Zaspie :( pewnie zostanę tu do porodu, który będą wywoływać. Na razie wiem tyle że za parę dni usg i potem zdecydują. Tak sie martwię o swoja dzidzie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa, jesteś pod dobrą opieka!! Wszystko się ułoży. Zrobią dokładne badania, trzeba myśleć pozytywnie. Szkoda, że na patologii na Zaspie lezysz...w Wojewódzkim kierownikiem patologii jest Grzegorz Natora - mój lekarz prowadzący.
Będzie dobrze.
A usg muszą Ci zrobić już jutro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze bosa tak Ci wspolczuje tych nerwów. Dobrze, że jesteś pod stałą opieką. Caly czas będą monitorować. Ile te mamy sie muszą martwić. Ale to prawda, że jk juz ma się dzieci to się człowiek ciągle martwi i przeżywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chmurka taki juz nasz los przejmować sie kazda pitola...
Bosa dobrze,ze w szpitalu,bo będą Ci na bieżąco robic badania.trzymam mocno kciuki!
Dysia super,ze juz w domku jesteście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bosa każdy dzień to kolejne dobre gramy,wiem że bardzo ważne. Nam się udało doczekać Ale wiem że to stres.

Nas wczoraj we szpitalu zatrzymali bo czerwony pępek. Mam nadzieję że dziś do domu.

Opieka fajna niektóre zmiany fantastyczne i kontetne czas z humorem lepiej mija .

Stenemi opiszę więcej jak siade do kompa bo teraz z doskoku. Wieczór masakra brzuszkowa noc spokojną. Pokarm leci Ale jej nie smakuje. Dokarmiam swoim... Więc kapusta w ruch😊
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś pobudka o 5:30 na ktg, ale o dziwo w nocy trochę spałam. Powiem Wam że warunki między Wejherowem a Zaspa to niebo a ziemia. Jeśli chodzi o opiekę pielęgniarska to tu i tu dobra, ale po obchodzie widzę że lekarze na Zaspie jakoś bardziej się wyczuwają. Więc zniose niedogodności żeby tylko dzidzia miała lepszą opiekę.
A Wy jak sie dziś czujecie?
Aga mam nadzieję że wyjdziesz dziś ze swoim maleństwem bo nawet w najlepszym szpitalu gorzej jak w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać na Zaspie nie proznuja, pochwal się później czy jesteś 2, czy 3x dziennie podpieta pod ktg, bo jestem ciekawa.
U nas tez kiepska noc, zwłaszcza, że wszyscy czekają... Rodzina. Sąsiadka do Starszej. Mąż też by chciał mieć już trochę wolnego...
Nogi napuchniete, kręgosłupa nie czuje.. Ze spaniem, lezeniem ciężko... Oby te kilka dni dać radę...
Dobrego dnia Matki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w Redłowie robią USG przed porodem, czy raczej nie ma takiej praktyki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5,5 roku temu robili ;-). Wydaje mi się, że zawsze robi się usg przed porodem...no chyba że już nie ma czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na izbie fotel usg i wtedy na porodowke. Potem bada położna.

Pępek lepiej Ale robi się żółta. Oby poziom spadł to jutro puszczą,a jak nie to lampy
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga trzymam kciuki :-)

A ja mam taki problem, że Zuzia ciągle śpi. Ciężko mi ją wybudzić w ogóle do karmienia. Powiedzcie co ile karmicie? Bo mi się zdaje, że malutko jje. No i dużo ulewa po jedzeniu. Dziś po 20 ma być u nas położna to coś może zaradzi. Zresztą mam kilka pytań więc dobrze, że będzie. Powiem Wam, że czasami mnie taki strach i stres ogarnia. Wszystko jest dla mnie nowe. A jak Mała za długo płacze a ja nie wiem o co chodzi od razu to ja też najchętniej bym się rozpłakała z nią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, spokojnie. Położna Ci pomoże.
Dzieci płaczą, bo inaczej... Nie potrafią. Teoretycznie karmi się co 2,3 godz. Czasem dziecko się nie wzbudza, wiec trzeba samemu budzić. Ja moja Starsza budziłam.. Miała niedowage i trzeba było za nią pilnować karmienia. Teraz kluska jak się patrzy- ok.20kg, a ma 2,5 roku. Spokojnie. Dziecko i Ty - musicie się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Dla Zużycie to tez nowość. A Twoje nerwy się jej udzielają, wiec musisz się opanować.
Czasem dzieci dużo ulegają - przez refluks żołądkowych. To się do roku stabilizuje, albo... Dobry lekarz z usg ;-) i leki.
Rozumiem, że karmisz ja, odbija z ulaniem a później kladziesz ja na trochę na brzuchu i na boku?
Będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dysia Twoja obecna sytuacja jest taka sama, jaką przerabiałam z córka. Mała też dużo spała, ulewała strasznie dużo. Położna kazała ją wybudzać na karmienie co max 3 godziny. Po 2 tygodniach na wizycie u pediatry dowiedziałam się, że bardzo ładnie przybrała, więc mogłam trochę wyluzować z wybudzaniem na karmienie. Także myślę, że położna zaleci Tobie podobnie. A co do ulewania, to pediatra nie s twierdziła nic nieprawidłowego, kazała do spania kłaść na boczku (na zmianę) żeby uniknąć zachłyśnięcia, no i oczywiście po każdym karmieniu pionizować az do odbicia.
Szczerze to muszę Ci powiedzieć, że ulewanie trwało u nas do końca piątego miesiąca, a potem jak ręką odjął i wtedy dopiero małej zaczęło odbijać się po kazdymjedzeniu. Powiem Ci, że bardzo mnie to niepokoiło, ale moja pediatra na każdej wizycie mnie uspokajała i mówiła,że mala pięknie przybiera, wiec nie ma powodu do paniki. Teraz widzę, że wiedziała co mówi :)
Ale rozumiem Twój stres Dysia, jeszcze dobrze pamiętam jak bezradność czasem czułam przy pierwszym dziecku.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia ja z kolei bym chciała musieć wybudzac,bo mój sie budzi co 1-2h max.sprobuj na to spojrzeć tak,ze chociaż masz czas sie wyspać i cos ogarnac jak Mala śpi.położna pewnie będzie Ci kazala ja wybudzac co jakies 2-3h jesli za malo przybiera.mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zobaczymy co mi powie. Fakt, że jest spokojna bardzo, ale bardziej cieszyłoby mnie to gdyby prawidłowo przybierała.
Mam nadzieję, że będzie ok.
Tak jak AMO piszesz. Wszystko robię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, trzymaj pion, wszystko będzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dysia, trzymaj sie dzielnie!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas karmienie roznie. Co godzinę, dwie, trzy, jak mały ksiaze sobie życzy. A u nas mały nie odbija po karmieniu. Trzymam go i nicDzis bylismy u pediatry. Maly przybrał 370 gram wiec super. Tylko zaniepokoila sie ze maly zolty i mamy sprawdzic poziom bir. Takze pojutrze czeka malego klocie :-(

Dysia ja mam drugie dziecko a tez czasem czuje się zagubiona. Wiec tylko spokój moze nas uratować :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja po wizycie - nic się nie dzieje, żadnych skurczy, rozwarcia brak tak więc za tydzień mamy zgłosić się do szpitala...
Już mam dość i niw wiem jak ja to wytrzymam buuuu :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groszkowa... łącze się z Tobą w bólu...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groszkowa, biedna... Nabiegasz się. Ale - czego się nie robi dla dziecka? Nie martw się, niedługo poród i wszystko wróci do względnej normy...
Może Twoje Maleństwo pójdzie po prostu jak burza - szybko i szast prast! Tego Tobie i sobie życzę. Trzeba wierzyć, że będzie ok. W końcu wyniki poprzednie miałaś w normie, no na granicy... Trzeba ufać Losowi, Bogu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groszkowa trzymaj się kochana. Już końcówka. Pomyśl o nagrodzie. Ja wiem, że łatwo się mówi niby... Ale uwierz mi ja po moim mega długim i ciężkim porodzie stwierdzam, że nie pamięta się złego. Wytrzymasz :-)

A u nas Była położna. Fajna babeczka. Dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Zuzia przybrała ładnie na wadze. Jak wychodziłyśmy że szpitala ważyła 3220 a dziś już 3380. Więc moje mleko jest ok jak widać.
W czwartek jeszcze raz przyjdzie do kąpania itp a w sobotę zdjęcie szwów. Już nie mogę się doczekać bo strasznie ciężko mi chodzić nawet. Jeszcze jakiś krwiak mi się tam zrobił. Ale zaciskam zęby i już.
Jutro pierwszy mały spacer zaliczamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Powiem Wam szczerze że dziś pierwszy raz przyszła mi do głowy myśl, że cesarka byłaby łatwiejsza... a całą ciążę nawet nie brałam jej pod uwagę i byłam pewna na 100% SN. Ach te miliony myśli i niepewność :(
Ciesze się że u Mamusiek tak ślicznie wszystko - bardzo miło się czyta Wasze wpisy o maluszkach :)

Dysia - czy położną miałaś ze szkoły rodzenia? Jeśli tak powiedz którą bo nie wiem którą wybrać, a tej co prowadziła nasze zajęcia juz nie ma. Miałam kontakt na ktg z p. Basią i wywarła nawet dobre wrażenie, ale trochę krótko żeby ocenić, a jakoś tak zależy mi na dobrej położnej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie Pani Basia :-) rewelacyjna jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejna nieprzespana noc za mną. W szpitalu nie idzie sie wyspać a jak wyjdę stąd z dzidziusiem to w ogóle mogę zapomnieć o spaniu ;) Ale i tak nie mogę się doczekać porodu. Amo, na Zaspie robią ktg 3 x dziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że Cię tam tyle monitoruja!
Łączę się z Tobą w bólu, u mnie też ciężka noc... Chociaż - w domu. Tyle dobrego. Tez od 5 nie śpię, a od 6 juz Starszak szaleje. Właśnie oglądamy bajki w łóżku. Mąż to może choć się odwrócić i spać, a ja... Ani się nie uloze z tym brzuchem i kręgosłupem... Nogi jak balony, ehhh...
Dobrego dnia dla Dzieci w brzuszkach i tych nowonarodzonych!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla naszych nowych maluszkow wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego dnia dziecka,a na te w brzuszkach:czekamy na Was!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkim kochanym maluszkom dużo zdrówka :-)
Te poza brzuszkiem i w brzuszkach niech rosną w siłę :-)
I tym i tym przyda się dużo energii. W końcu poród to nie lada wyczyn dla nich :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=677180&c=1&k=160 no t siup do nowego

Paulina podaj proszę wymiary Kubusia :)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

do góry