Widok

Mamuśki na Kowalach:)

Witajcie,
od maja (mam nadzieję) przeprowadzamy się na Kowale. Chciałam się dowiedziec, jak spędzacie czas ze swoimi pociechami, czy sa jakies place zabaw, miejsca do spacerowania. Będę mieszkac na osiedlu Olimp.
Z chęcią poczytam sobie Wasze opinie,
pozdrawiam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My spacerowałyśmy po osiedlu :D wózkiem. Można iść na os. Świętokrzyskie i tamtędy zejść aż do zbiornika przy zakoniczynie :) oczywiście jak jest ładna pogoda. Jest plac zabaw, jedne większy i kilka małych przy różnych blokach. Jest kilka prywatnych przedszkoli - w jednym są sobotnie zajęcia dla maluchów - różne różniste. No i jest szkoła prywatna i gimnazjum. Jest jakaś świetlica wiejska, czy dom kultury coś takiego czasami są tam różne bale dla dzieci, dni dziecka organizowane itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam, jest też kawiarnia w której są jakieś wieczorki dla rodziców z maluchami, do iluś miesięcy chyba, ale nie byłam nigdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na os.Swietokrzyskim,czesto chodze na Olimp.Jest to spore osiedle wiec jest gdzie spacerowac,ale zapraszam rowniez nad zbiornik retencyjny,tam jest tak sympatycznie.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za pomoc, ten zbiorniczek wygląda ciekawie, zawsze mam ochote sie tam przejsc jak przejezdzamy:)
a co do domu kultury i kawiarenki to bede musiala dowiedziec sie co tam sie dzieje, bo zazwyczaj w takich publicznych miejscach imprezy dla dzieci są duzo tansze.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A propos świetlicy na Kowalach. Są co czwartek od 10-tej do 12-stej organizowane spotkania dla mam z dziećmi. Organizują to założycielki fundacji http://rodzicdziecko.pl/- te same co prowadzą w kawiarni spotkania dla rodziców. Ja uczęszczam z niespełna dwulatką :) Nazywam to "mini żłobkiem". polecam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam sąsiadkę, plac zabaw na kowalach niestety zdewastowany nieco, korzystam z placu przy przedszkolu Horyzoncik w Borkowie, latem można iść spacerkiem przez lasek na Kowalach
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam przyszłą sąsiadkę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze latem sie spotkamy gdzies na spacerku,tez mam Jakubka tyle ze urwisek ma juz 2,5 roczku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E-Milka stronka się nie otwiera. A cekawa jestem tych czwertkowych spotkań, akurat czwartki mam w pracy wolne;) Napisz coś więcej proszę. Gdzie dokładnie, ile za wjazd, w jakim wieku są dzieci i co się dzieje:) dziękuję;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z checia umowie sie na spacerek, jesli bedzie ladna pogoda to zamierzam wiekszosc czasu spedzac z Niunkiem na dworku - o ile praca na to pozwoli.. :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fiolka, spotkania prowadzą dziewczyny po psychologii. Jest przyjazna i "swojska" atmosfera. Mozna o wszystkim pogadać i uzyskać fachową poradę. Najstarsze dziecko ma 4 lata, a najmłodsze 15 miesięcy :) ( były i młodsze)Odbywają się zajecia ruchowe dla dzieci, ćwiczenia z dziecmi , wspólne zabawy oraz często wykonujemy jakieś manualne prace wspólnie z dziećmi. Wjazd kosztuje 20 zł. Ja z małą uczęszczam od czerwca zeszłego roku i widzę, że latwo intregruje się z dziećmi. Jak bedziesz chciała coś jeszcze więcej wiedzieć pisz na e-mail elamil30@wp.pl. Strona internetowa jest jeszcze robocza, dlatego nie "chodzi". W najbliższy czwatrek tez będę może wpadniesz ? A w jakim wieku jest Twoja pociecha?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo... nawet nie wiedziałam, że mamy świetlicę! Też się chętnie wybiorę z moim malcem. Gdzie jest ta świetlica Emilko i czy trzeba się wcześniej zapisywać na zajęcia czy tak poprostu się przychodzi?

a ja poza wymienionymi miejscami chadzam z Milą na pole ;-) całkiem przyjemnie się tam spaceruje - można dojśc do osiedla Horyzon przy którym jest świetny plac zabaw (obok Stokrotki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wiosnę mają zacząć budowę drogi, która połączy os. Nowy Horyzont i os.Olimp :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karcia a skąd masz to info o drodze ??? wiem , że miała być ale , ze już na wiosnę mają budować hmmm nie wiedziałam ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budują już od zeszłej wiosny ;)

Mamy (my, mieszkańcy NH) takie info z biura dewelopera,
że na wiosnę zaczną budowę!

Między NH a os Olipm Euro Styl będzie budował jeszcze jedno osiedle
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warbuziaczek, Świetlica to ten żółty, nowy ogrodzony budynek zaraz za zajazdem u Ewy. Patrząc od głównej ulicy jak wyjeżdzasz z Szadułek to nie skręcasz w kierunku Olimpu tylko jedziesz na wprost. Odbywają się tam wybory i zajęcia fitness. Nie musisz sie zapisywać, mozesz najpierw wpaść i zobaczyc czy będzie Ci sie podobać :). Czwartek 10 godz.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emilko dziękuję :-) Napewno się wybierzemy - nie jestem pewna czy w ten czwartek, ale przyszły napewno mamy wolny. Może się spotkamy?

A jeśli chodzi o drogę z NH to z jednej strony fajnie, bo łatwiej się będzie tam dostać, a z drugiej podejrzewam, że z ul.Zeusa zrobi się bardzo ruchliwą i zakorkowaną ulica :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warbuziaczek, nie ma sprawy;) jakby co to napisz elamil30@wp.pl-pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieeee, tylko nie to.. chcialam sobie wyjśc w paputkach wypic kawe w ogródku a nie ogladac przejezdzające samochody.. :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emilko odezwę się jak będziemy się wybierały. Miło będzie poznać koleżankę, bo mamy samych kolegów :-(

Jul87 mam nadzieję, że jestem złym prorokiem, ale kiedy mieszkaliśmy na Ujeścisku i otworzyli szkołę a wraz z nią połączyli osiedle Pięć Wzgórz, to ulica Piotrkowska, na którą mieliśmy okna od godziny 7 rano stała w koreczku od Stokrotki albo i wcześniej. I Tobie i sobie życzę żebyś w tych paputkach wychodziła popijać kawkę przed domkiem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki widok mnie przeraża, do tego fakt, że bede musiala czesciej myc okna :p no ale nadzieja umiera jako ostatnia, trzeba byc dobrej mysli:)
Ja też nam tego życzę !!!!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie wiecie dziewczyny czy ta ulica nowa ma iść tylko Zeusa tam aż na sam koniec czy przez Apollina tez ??? Bo ja już 2 wersje słyszałam ...i nie wiem która prawdziwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i jeszcze jedno slysze o tej drodze od kilku lat i myślę , że szybko nie powstanie jednak :-) i dobrze w sumie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie mamy. Ja od niedawna mieszkam w Kowalach. Mam córkę 2,5 roku. Z miłą chęcią dołączymy na spotkania na świetlicę. Miło nam będzie kogoś poznać. Ja póki co nie pracuję to dobrze będzie wykorzystać wolny czas inaczej niż nudząc się w domu. Do zobaczenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym wpadla na to spotykanko z moim 2,5 letnim Kuba ale nie za bardzo odpowiada mi ta godzina.Do 10 pracuje,za nim zajade do domu i bym tam doszla to by bylo po 11 a zajecia sa do 12?Szkoda.No ale na spacerek z jakas mamuska moge sie umowic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może któraś z was wie jaki tam numerek na budynku świetlicy? Tam same żółte budynki ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki ogrodzony na tyłach zajazdu ewa , vis a vis boiska ogrodzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybiera się ktoś na bal przebierańców jutro na świetlicę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie się dowiedziałam , że jest - kurcze jak zwykle na osiedlu informacji brak :-( .... jeśli na sobotę nie zapowiedzą sie do mnie goście to się wybiorę z synem bo w poprzednich latach było bardzo fajnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybieramy się';)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla zainteresowanych - tworzone są nowe grupy spotkaniowo-zabawowe dla mam z dziećmi - jutro wyjatkowo spotkanie na 10:30 . Przypominam w swietlicy na Kowalach. A stronka juz działa :)
http://www.rodzicdziecko.pl/ - Jako mama uczęszczająca na te spotkania polecam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie Mamuski:)

Od kilku dni jestesmy mieszkancami Kowal:)
Jak wiadomo jako "nowa" nie wiem co gdzie i jak;/
Mam 17 miesiecznego synka i chetnie poznam inne mamy i ich pociechy:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-) witam sasiadkę i moją imienniczkę przy okazji - na jakiej ul. mieszkasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) milo ze sie odezwalas:)

Heliosa:) a Ty? w sumie to nawet jak podasz mi ulice to raczej nie bede wiedziala bo jeszcze narazie nic tu nie wiem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tuz obok hihih :-) swoją dogą można by bylo zrobić jakieś spotkanie kowalowych mamusiek np. w kawiarni i wreszcie sie poznać co Wy na to :???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe w kawiarni... hmmm... jak dojde do tego gdzie ona jest to jestem jak najbardzie za spotkaniem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadkę z tej samej ul.;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak szybko się z Wami nie spotkam.. Jednak mój blok dopiero wybudują na koniec września :((
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mieszkam na Heliosa :-) i moja córcia ma 16mc :-) chętnie wybierzemy się na spacerek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tylko bedzie pogoda to zapraszamy na wspolny spacerek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z najnowszych wieści, koło myjni na Kowalach budują LIDLA;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może niedługo dołącze do mieszkanek Kowal,
czy jest ktoś z ul Apollina? lub Srebrzystej Podkowy?

dziewczyny jak tam "zapachy" Szadołkowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z apollina :-) zapaszków szadłókowych nie czuję wcale a mieszak to już dłuugo , pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny mam pytanie, jak jest z dojazdem z kowal do gdańska??
chodzi mi o dojazd dla osób bez samochodu, mąż musiałby dojeżdżać na zaspę i zastanawiamy się jak duże utrudnienie to będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z osiedla Olimp jedzie autobus 255 na Chełm, na pętlę tramwajową, a tam przesiadka na tramwaj. Z osiedla Świętokszyskiego 155 - też na Chełm. Bezpośrednio do Gdańska jeździ 256, ale zdaje się, że tylko kilka razy dziennie. Nie wiem jak czasowo, bo rzadko korzystam z komunikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest na Kowalach fotograf? muszę zrobić fotki do dokumentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem, nie ma.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny z jakich przychodni korzystacie?
proszę o opinię głównie o pediatrach i ogólnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od niedawna mieszkam na Kowalach wcześniej mieszkałam na Chełmie i tam też chodze do przychodni. Polecić mogę pediatrę dr. Malinowska bardzo miła lekarz no i jak narazie nie mam do nie zastrzeżeń. Dużym plusem w tej przychodni jest brak kolejek jeżeli chodzi np. o szczepienia dla dziecka. A jeżeli chodzi o dorosłych to jest wiele lekarzy ja osobiście chodzę do dr. Konopko bardzo sympatyczna lekarz. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Odnośnie pytania "CZY JEST FOTOGRAF NA KOWALACH"?
Tam nie ma ale jest nieco niżej :) Przed trzecimi światłami licząc od obwodnicy :) na Świętokrzyskiej 69 http://www.2style.pl/kontakt.php

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakaś ciemna jestem dziś ktoś mi objaśni gdzie ten fotograf jest bo nie bardzo wiem :-) potrzebujemy zdjęc legitymacyjnych wiec chętnie skorzystam gdzieś tu blisko Kowal ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Dziewczyny .. ja za tydzien zaczynam sie przeprowadzac wlasnie na kowale "srebrzysta podkowa" :) Mam nadzieje ze moze jakas Mama bedzie chetna na wspolne spacery i spotkania :) Bede nowa i niestety nie bede nikogo znac :(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to będziesz mieszkać tuz obok mnie , jak się wprowadzisz i ogarniesz to zapraszam na wspólny spacer choć mam nieco starszego syna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo super :) napewno sie odezwe :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blueeyes, Anka 0310 i rybalon - ja również mieszkam na srebrzystej podkowie i chętnie się spotkam z innymi mamami, mój synek ma rok i 7 m-cy :) Mieszkam tam od 3 dni i wczoraj byliśmy zwiedzić plac zabaw w Borkowie, jest super wypasiony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki plac w Borkowie? ten koło przedszkola Horyzoncik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aldona jak tylko sie wprowadzimy to ja napewno do Ciebie sie odezwe.. a kto wie czy nie bedziemy sasiadkami ;))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak fajny plac jest obok przedszkola Horyzoncik i Stokrotki - od nas można dojść na skróty przez lasek i pola obok srebrzystej podkowy to 5 min drogi noo z dziećmi małymi może 10 min :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a on nie jest "własnością" przedszkola? jest ogólnodostępny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeden jest ogólnodostępny a z tyłu przedszkola jest zamknięty przedszkolny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do rybalon

Studio znajduje się na ul. Świętokrzyskiej 69 (niedaleko Kowal jadąc w stronę Oruni Górnej)

Odsyłam do mapki dostępnej na naszej stronie: http://www.2style.pl/kontakt.php

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mapka mi niewiele powiedziała hehehe ale poznałam budynek na zdjęciach :-))) napewno w tym tygodniu do Was zajadę :-) wielkie dzięki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto tylko zapoznać się z godzinami otwarcia gdyż są one dość nietypowe:

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Środa: 14:00 - 20:00
Czwartek: 14:00 - 20:00

Jeśli poza tymi godzinami nie jesteśmy na sesji w plenerze jest możliwość umówienia się na zdjęcia do dokumentów w innych dniach i godzinach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Was kupowała chemię u pana, który sprzedaje z samochodu w Kowalach (przy drodze jak się jedzie z obwodnicy do centum). Jestem ciekawa jakie ma ceny? I czy dobrej jakości ma te produkty?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam nie kupowałam (nie chce mi się zatrzymywać ) ale często kupuję w sklepie z art. z Niemiec na osiedlu - ceny są rozsądne i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybalon, gdzie ten sklep ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep jest na osiedlu - jak wjedziesz wjazdem obok biedronki to zaraz za biedronką skręcasz w lewo i jedziesz kawałek prosto do placu gdzie stoi nieczynna fontanna tam zaraz w bloku na dole są sklepy i to właśnie tam kupuję czynne w tygodniu chyba do 17, w soboty do 14 zdaje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatrzymałam się przy panu i kupiłam 6kg Ariel z domieszką koncentratu za 70 zł. W sklepie na Olimpie 6kg proszek kosztuje 90 zł (jak nie 95 zł), więc warto się zatrzymać.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Mamy!
Zapraszamy do nowo otwartego Studia Trendy Mamy na oś. Pięciu Wzgórz, w ktróym oferujemy zajęcia dla mam, dzieci i nie tylko. Pogadanki, wymiany cziuszków i wiele innych. Więcej na naszej stronie http://www.trendymamy.pl

Pozdrawiamy
Aga&Justyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś wybiera się na szafing?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heyyy Dziewczyyynyyyy wkoncu mieszkam juz na kowalach :)
Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas mloda Mamcia ktora chetnie poszlaby ze swoja pociecha/pociechami na spacerek w milym towarzystwie ;) ja juz obczailam droge na plac zabaw nowy hozyroncik i jest super. Amelcia lata bawi sie a ja z synkiem obserwujemy Ja :) jest super :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka0310 ja również bardzo chętnie zapoznam się z jakąś mamusią z Kowal :) Mam synka rok i 10 m-cy i również śmigamy skrótami na plac zabaw horyzoncik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamuśka musimy sie zgadac :) moze napisz na priv jak bedziesz na kompie :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bal karnawałowy w świetlicy w Kowalach odbędzie się 18 lutego w sobotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to idziemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w którym dokładnie miejscu jest ta świetlica i czy wcześniej trzeba się na ten bal zapisać? Był tam ktoś już na jakimś balu? Warto się wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Ujeścisku jest bal 11.02.2012. Ciekawa oferta. więcej na stronie http://www.opiekadziecko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetlica jest za zajazdem u Ewy, tam gdzie się odbywają głosowania wyborcze. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Są różne konkursy dla dzieci, poczęstunek, napoje. Trzeba zabrać strój na przebranie i dobry humor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, widziałyście budowę nowego centrum handlowego? Ja dziś zobaczyłam, prace ruszyły. A tu artykuł o tym
http://dom.trojmiasto.pl/Ruszyla-budowa-Centrum-Kowale-n55480.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a w jakich godzinach jest ten bal karnawałowy 18 lutego na Kowalach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha i czy warto się na niego wybrać z dwulatkiem?czy te konkursy itp.są raczej dla starszych dzieci? Jakieś tańce przy muzyce też tam są przewidziane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w godz. 12-15 z tego co wiem ,zawsze były tańce , zabawa, konkursy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam sąsiadki :-)
widze że jest tu sporo mamusiek z Kowal :-)
mam nadzieje że jak będzie cieplej to uda nam sie na jakis spacerek razem wybrać :-)
zastanawiam się nad tym balem w sobotę tylko nie wiem czy czas nam przypasuje :-/
ale to jeszcze zobaczymy
image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My się wybieramy :) rozumiem że dziecko trzeba na bal za coś przebrać?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie z tym przebraniem będziemy mieli problem :-/
coś trzeba by było wykombinować jeżeli udało by nam się zdąrzyć na ten bal
image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś z Was była już kiedyś na takim balu organizowanym w tej świetlicy? Bo zastanawiam się, czy jest fajny dla dzieciaków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w zeszłym roku, bal jak to bal;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy też na ich imprezy (bal, dzień dziecka ) zawsze było fajnie - choć nie wiem czy to nie ostatni rok bo 7-latek już ma swoje pomysły na spędzanie czasu ....co do przebrania to niekoniecznie jest potrzebne częśc dzieci jest poprostu fajnie poubierana -dziewczynki jakaś sukienka czy smieszna spódniczka ..niekoniecznie jest to przebranie. Na balu zawsze częstowali slodyczami, soczkami , pączkami/ciastkami itp /...zobaczymy jak będzie w tym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Czy można znaleźć gdzieś nieco więcej informacji na temat tego balu? Jakaś strona itp? Najbardziej interesują nas zdjęcia z kilku imprez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kolbudy.pl/kowale/index.html?dz=zdjecia

tu galeria ze wszystkich imperz w Kowalach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strony internetowej nie ma bal jest jutro w godzinach 12-15 , tyle wiem :-), wstęp wolny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ten bal już niestety raczej nam się nie uda dojechać ale może następnym razem wspomożemy od strony fotograficznej całą imprezę :)
Dziękujemy za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
następny będzie napewno organizowany Dzień Dziecka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy na balu beda jakies maluchy do drugiego roku, czy same starszaki? na zdjeciach z ubieglych imprez widac same duże dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są tez maluchy ok 2 roku życia z mamami :-) zawsze można przyjść zobaczyć ew. jak dziecko nie bardzo chce uczestniczyć to poprostu wyjść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a gdzie dokładnie jest ta świetlica? Bo ja nie znam za bardzo Kowal i mogę mieć problem z trafieniem tam;D Wiem tylko gdzie jest Biedronka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mamuska z Zakoniczyna sie nada?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
info dla mam:
Na pl. Artemidy obok Sunaja jest komis rzeczy dziecięcych. Jakieś wózki stoją, zabawki i ciuszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooooo coś nowego ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam bardzo fajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może małą sesja maluszków z http://5picture.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy zagląda tu jeszcze ktoś?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie :) Wprawdzie nie jestem jeszcze mamuśką, ale jak wszystko dobrze pójdzie to w sierpniu zostanę, a na Kowalach mieszkam już prawie 6 miesięcy, także prawie wpisuje się w post :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to przenioslaś się z okolic czy całkiem jesteś nie stąd? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czasami zaglądam mieszkam w Kowalach od 3 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecasz jakąś kawiarnie na Kowalach?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

do góry