Widok

Mamuśki :)

Chciałabym trochę odświeżyc temat :) Ja mamą zostanę w kwietniu tego roku. Urodzi się córeczka Nadia. Kilka miesięcy temu dopiero się przeprowadziłam do Bojana, więc fajnie by było kogoś poznać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmmm fajny pomysł ale gdzie by się można było spotykać z wózeczkami, bo w Bojanie to ani nie ma pożądanego placu zabaw dla dzieci, ani placu z zielenią tzw " parku" z ławeczkami a wiosna za pasem,pogody tez bedą prosiły się o wyjście z domu tylko praktycznie nie ma dokąd pójść,ale przepraszam można spotykać się co kilkasetdziesiąt metrów pod sklepami,bo tych jak pies narobił, żeby chociaż kawiarenka była, jest za to rondo :) ... Ale w koncu mamy nowego sołtysa ktory ma zapewne dobre relacje z Wójtem to może coś powstanie za kilka lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A to z wozkiem trzeba siedzieć na laweczce? Bojano jest idealne do spacerow,piekne okolice, wzgledna cisza...nic tylko spacerować.Ruch to zdrowie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mówiąc park z ławeczkami nie miałam na myśli "siedzenia z wózeczkami " tylko dla spotykających się mam, moze i starsze osoby też chętniej wyszłyby z domu,Inna sytuacja np idąc z Czarnej Góry do kościoła, po drodze nie ma ławki a czasami jest sytuacja że ta stasza osoba musi usiąść bo zakręci sie w głowie czyli moim zdaniem przydałyby sie też przy naszym pięknym chodniku :) . Bojano ma piękną okolicę - gdzie ? Chętnie pójdę zobaczyć :) Bo co mozna zaobserwować to coraz to nowsze i piękniejsze domy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma to jak wyprowadzić się na wieś, w dodatku na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, i płakać, że brak skwerków oraz zieleni :).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli "mama" masz aluzję do mojej osoby to muszę Cię poinformować że ja przeprowadziłam się ze wsi na wieś a z miastem łączą mnie tylko sprawy urzędowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Meduzo, odpisałam na inny post (co widać po tak zwanym "drzewie"), nie robiłam więc żadnych aluzji do Twojej wypowiedzi. Skąd zresztą miałabym wiedzieć, że się przeprowadziłaś, skoro nic o tym nie wspominasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo wskaż wiec na czyjego posta odpowiedziałaś, bo przeplatają się wypowiedzi ( tylko jeden) Doroty, mój i Twój
A o parku z ławkami ( które znajdujà się w mieście ) napisałam tylko ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Zasługi Wójta Kalkowskiego - anty lista (33 odpowiedzi)

Jako, że druga tura tuż tuż a ludzie mają to do siebie, że zapominają szybko no i mamy dużo...

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

do góry