Widok

Marcin Stefański wraca na mecz w Zgorzelcu

Defensywa Trefla ma zatrzymać Turów Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Marcin Stefański wraca na mecz w Zgorzelcu.

Koszykarze Trefla Sopot potrzebują w środę defensywy na poziomie z drugiej połowy ostatniego meczu Pucharu Polski, aby spróbować pokonać na wyjeździe PGE Turów Zgorzelec i jeszcze bardziej realnie myśleć o grze w play-off. Ma pomóc w tym Marcin Stefański, który wraca na parkiet po meczu przerwy. Z nim obrona żółto-czarnych funkcjonuje najlepiej. Początek spotkania o godzinie 18:30.

Ogólnie koszykarze Trefla nie imponują w tym sezonie defensywą. Zawodnikiem, który to ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

defensywę, trzeba jeszcze mieć..........
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mają i to dobrą!Widac,ze koszykowka to dla Ciebie kosmos!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

powiedziałbym raczej, że miewają dobra obronę

czasami miewają też tzw "padakę" w obronie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie natrętne i długotrwałe promowanie czesia to jakaś umowa z Treflem czy inne preferencje redakcji? O tych którzy na to zasługują pisze się za mało a o szkodnikach za dużo. Przydałaby się dobra zmiana inaczej:)))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Stefan=koszykówka inaczej (czyt antykoszykówka) nie trzeba być znawcą żeby to dało po oczach od razu, po jednej kwarcie