Widok

Marco Polo

Grabówek Temat dostępny też na forum:
Budynek Marco Polo powstał przy ul. Beniowskiego, w niewielkiej odległości od Śródmieścia. Lokalizację cechuje bliskość sklepów, punktów usługowych, szkół i uczelni (Wyższej Szkoły Morskiej) oraz terenów zielonych - w tym Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dobrą komunikację zapewniają nie tylko autobusy kursujące wzdłuż ul. Morskiej, ale także bliskość przystanku SKM. Teren działki jest ogrodzony i monitorowany. Elewację budynku nawiązującą do przedwojennego modernizmu wyróżniają liczne ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedne wielkie oszustwo!

A gdzie na reklamowej wizualizacji podziały się bloki obecnie istniejące , a zwłaszcza sąsiadujacy z pokazywaną działką 11-pietrowy akademik WSM? Co za tupet!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 11

kto ma kasę ten ma władzę

jakiś czas temu mieszkańcy ulicy Beniowskiego prosili o wycięcie paru drzew które zaciemniały mieszkania. nie udało się. o dziwo nowy wieżowiec jakoś nie przeszkadza....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Totalna pomyłka

Już dziś współczuje nowym nabywcom mieszkań. 100 m obok imprezowy akademik, pod oknami wielkich tarasów szkoła i biegające po podwórku setki dzieciarów, do tego tak pięknie prezentowany blok otoczony jest starymi bloczyskami z grabówkowską chołotą. Za darmo bym tego mieszkania nie chciała. Ale apartamentowcy kredytowcy już pewno wykupili wszystkie klitki. Jedyne co to super widok i blisko do lasu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 30

a w lesie pijaczki...

Za darmo to bym wzięła, nie przesadzaj, że byś nie chciała ;) Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś to była nieciekawa okolica - może coś się zmieniło...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

?

"chołotą"? Poziom wypowiedzi mówi o autorze.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

twój post to same stereotypy, gotowe slogany napisane bez myślenia

wywołane skojarzeniami szkoła = hałas, akademik = hałas, grabówek = hołota.
Działasz jak pies pawłowa bez kory mózgowej - widzi żarcie to się ślini, i tyle. nie mieszkasz tu, nie wiesz jak jest. Dla twojej wiadmości - jest spokojnie, ludzie uprzejmi a okolica w porządku. W lesie wspaniale, studencka młodzież pije czasem browara, ale mnie to nie dziwi, bo ja też czasem. I nie ma bandytów. A widok z sypialni o poranku - bezcenne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiam grabowek

brawo dla dewelopera , uwielbiam grabowek : urodzialm sie tam , mialam jedno mieszkanie, teraz drugie , urocze miejsce, piekne widoki, blisko do centrum , brak szumow od ulicy , akademiki no coz szkola no coz..... tylko pod wynajem w przyszlosci jao dzielnica mlodziezowa , pozdrawiam wszystkich dziekuje deweloperom ze wybrali to miejscs a ja sie znalazlam wsrod nabywcow:))) BRawo . JAKO PIERWSZY NABYWCA CUDOWNEGO MIESZKANKA .:))) MALE CIASNE ALE WLASNE
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4

super

Bardzo fajny projekt i miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry