Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Harold Crick - opinia wątek zamknięty Pierwsza wizyta po otwarciu lokali i wielkie rozczarowanie. Obsługa się chyba...
~Harold Crick
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty świetne miejsce gorąco polecam wszystkim
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Tajemniczy Włoch - opinia wątek zamknięty Ideolo pefrecto :) zapraszam, dla glodnego Włocha idealnie
~Tajemniczy Włoch
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Joan - opinia wątek zamknięty Przyznam ze przychodziłam tam przede wszystkim dla kawy śniadaniowej...
~Joan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

OK... ale... wątek zamknięty Ogólnie miejsce całkiem przyjemne. Obsługa jest sympatyczna. Kawa smaczna,...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Ogólnie ok, ale wątek zamknięty jaglanka, którą zamówiłam słabiutka, zupełnie bez smaku. Natomiast to, co...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Niestety wątek zamknięty Jeżeli czegoś nie zmienicie, sukcesywnie będziecie tracić klientów. Jak...
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niestety porażka , duże rozczarowanie pomimo wysokich oczekiwań , zupa krem...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Czas ozekiwania wątek zamknięty Po 15 minutach spędzonych przy stoliku otrzymaliśmy menu, po 10 minutach...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

ODRADZAM !!!! wątek zamknięty Totalnie odradzam to miejsce! Na kartę czeka sie 15 aż w końcu znudzona...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Jedzenie dobre - obsługa zagubiona wątek zamknięty Byliśmy tam kilka razy. Jedzenie jest dobre ale obsługa przy 2-3 zajętych...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Po prostu dobre śniadanie bez rewelacji + brudne sztućce... wątek zamknięty Ja rozumiem, lokal modny, ruch spory, ale kogoś do polerowania sztućców...
~LucasCoral
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Śniadanko wątek zamknięty Przez 3 dni popróbowaliśmy różnych wersji śniadań-pychotka
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

O co tam chodzi? wątek zamknięty Ogólnie lubię tu przychodzić. Jest smacznie i ciekawie chociaż ceny nie sa...
~Bartolini9
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Miłe zaskoczenie! wątek zamknięty Byłam tam po raz pierwszy, wraz z córką natrafiłam na lokal zupełnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Dramat nie polecam wątek zamknięty Ciągle mylaca sie obsluga, zblazowana zajeta soba a nie gosciem. Nie jasne...
~mb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Niepokojaca zmiana - az chce sie plakac wątek zamknięty Jeszcze nie tak dawno, wiekszosc odwiedzajacych MCK byli zachwyceni lokalem....
~Olunka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Fantastyczne miejsce - najlepsze w całym Garnizonie wątek zamknięty Jestem jednych z pierwszych gości MCK. Pamiętam jeszcze jak lokal był dużo...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

zmiany... niestety na gorsze wątek zamknięty Do Marmolady zacząłem chodzić praktycznie zaraz po otwarciu, był to pierwszy...
~(kiedyś) stały klient
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

rozczarowanie wątek zamknięty Zachęcona opisem na stronie poszłam z mężem na śniadanie, byliśmy bardzo...
~była klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry