Widok

Marta - opinia

Miejsce fajne, duzo ludzi, fajna muzyka. Jedzenie ok....a z tym barmanem to prawda...kupowalam dzbanek soku i zamiast wydać mi resztę 5 zł dał 2 zł....i bez paragonu oczywiscie. Strasznie długo trzeba czekac na podanie czegokolwiek do stolika....
Moja ocena
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie,
przyjrzymy się pracy rzeczonego barmana, mam nadzieję, że była to pomyłka, a nie celowe działanie. Czy Pani zwróciła uwagę barmanowi, że niepoprawnie wydał resztę? Paragon zawsze powinien być wydawany, jeśli barman nie wykonał tej czynności poniesie surową karę dyscyplinarną. Przepraszam za opóźnienia w serwisie kelnerskim. Kelnerka, która prawdopodobnie Panią obsługiwała była pierwszy dzień w pracy i być może stąd nastąpiły pewne perturbacje, za co jeszcze raz serdecznie Panią przepraszam. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości proszę zawsze zwrócić się o pomoc do managera. Jesteśmy wdzięczni naszym Gościom za wszystkie uwagi, pozwalają one nam na systematyczne podnoszenie standardów Miasta Aniołów. Myślę, że Pani jeszcze wielokrotnie odwiedzi nasz klub, a my ze swojej strony postaramy się, żeby nie było już żadnych negatywnych uwag. Zapraszam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry