Widok

Marzec na obcasach - bezpłatne warsztaty dla kobiet

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza wszystkie Panie w wieku od 18 roku życia do udziału w projekcie Marzec na obcasach( w terminie 3-30 marca 2015) podczas, którego odbędzie się szereg atrakcyjnych bezpłatnych warsztatów rozwojowych, spotkań oraz dyskusji z ekspertami.

W ramach wydarzenia uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z szeregu warsztatów rozwojowych i spotkań z ekspertami, obejmujących różnorodne zagadnienia: od zadbania o umysł, duszę i ciało, poprzez budowanie wizerunku zawodowego oraz sztukę kobiecej autoprezentacji, po rozpoznanie własnego potencjału biznesowego i umiejętności menedżerskich.
Tematem zamykającym Marzec na obcasach będzie harmonia w życiu zawodowym i rodzinnym.

Projekt Marzec na obcasach dedykowany jest kobietom, które chcą poznać własne kompetencje i zastanowić się nad swoim miejscem na rynku pracy lub myślą o zmianach w życiu zawodowym. Uczestnictwo we wszystkich warsztatach jest bezpłatne.

Zajęcia będą odbywać się w dniach od 3 do 30 marca. Zapisy już trwają. Można ich dokonać osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku, ul. Podwale Przedmiejskie 30 pok. 14 lub pod nr telefonu: 58 326 1819.
Liczba miejsc ograniczona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego na stronach WUP nie ma żadnej informacji?
Dlaczego we wpisie nie ma informacji, że to oferta WUP?
Dlaczego informacja jest tak ogólnikowo banalna? Zero konkretów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
projekt rewelacja-szkoda,że nie mam z kim dziecka zostawić bo z chęcią wzięłabym w tym udział
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

Prezent na dzień kobiet (22 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

do góry