Widok

Masakra nie lodowisko!!!!

Masakra nie lodowisko!!!!
Byłam kilkakrotnie i za kzadym razem to samo!!!
Nic nie przygotowanie ani nie przystosowane!!!!
Lod tragedia, nierowny, nie przygotowany, dziury i nierowna powierzchnia, wchodzac na niego juz mozna sobie krzywde zrobic....
Zamias pomiedzy jazdami wyrownywac tafle i zajac sie praca, obsługa zajeta soba, nie miła, nie pomocna, nie zainteresowana praca smiech i chich sobie robi!!!
Zwrocic komus uwage albo zapytac o cos to tak jakby zaklocic spokoj i jeszcze przeprosic ze sie przeszkodzilo w zabawie!!!!
Łyzwy tepe nie naostrzone a niby ostrza caly czas na bierzaco< akyrat. Sciema i tyle!!!!
A do tego od obsugi czuc alkoholem !!!!! i to nie jednorazowy przypadek!!!! Dziwie sie ze wszyscy przymykaja na to oczy i nikt nic z tym nie robi!!! bo wypadki co chwila a poprawy zadnej!!!! strach dzieci przyprowadzic na miejskie lodowisko, bo tragedia murowana!!!


Nie polecam !!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 2
 
klimat: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
1. Od której osoby czuć było alkohol i kiedy.
2. "Zamias pomiedzy jazdami wyrownywac tafle i zajac sie praca, obsługa zajeta soba (...)" - którego dnia i o której godzinie ponoć nie był równany lód?

"Termin skorzystania z usługi: ferie Polecam innym: nie Status: korzystałem kilkakrotnie" - skoro było tragicznie to czemu korzystała pani kilkukrotnie mając w mieście inne lodowisko ? I skoro tragedia murowana to czemu pani wciąż pisze a nie leży połamana w szpitalu :)?

Prosimy KONKRETY a nie opinie wyjętą z tyłka.. ja mogę np. powiedzieć bez podstawy że wystawiała pani gołą d*pę na środku lodowiska.. bo dla mnie na tym samym poziomie bez konkretów, dat, dokładnych opisów można zakwalifikować pani opinię.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry