Widok

Masakra

Galeria Leclerc jednym słowem masakra. Klientami dosyć stałymi byliśmy, ale to co dziś się zdarzyło przeszło ludzkie pojęcie. Mąż zamówił kebab ja czekałam na swoją pizze w między czasie posiłki były przeniesione oddzielnie i mąż zaczął jeść po czym stwierdza, że mięso w kebabie jest bardzo przypieczone wręcz spalone i gorzkie ja natomiast jeszcze ok 10 min czekałam na swoją pizze w końcu jest!!! Wzięłam nóż żeby ukroic dziecku, a tu wogole nie chce się kroic pomyslalam, że nóż tępy więc zaczęłam rękoma urywac kawałek ale tu też ciężko okazało się, że ciasto jest twarde jak kamień więc wołam kelnera żeby zobaczył co przyniósł zaczął pukac w spod ciasta i stwierdził, że faktycznie coś jest nie tak. Kelner poszedł do kucharza i za chwilę przychodzi, że szef kuchni stwierdza,że z ciastem wszystko jest dobrze. Masakra ludzie obok siedzący zaczęli się dziwić że mogli coś takiego podać. Mało tego pizza nawet nie miala sosu. Porażka jakaś!!! Nigdy więcej!!!!
Moja ocena
Lezzetli kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do jasnej Anieli jaki szef kuchni ! Tam nie pracuje żaden kucharz tylko przypadkowi ludzie...weź sie gruby cw..za personel (a szef za wiedzę gastronomiczną)której brak!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry